Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni güncellemede gölgeleri kapatma özelliği nerden yapılıyor. Ben bir türlü göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hileli çok. Sildim oyunu, kendime daha çok zaman kaldı

• Sırf şu hile yapan şerefsizler yüzünden oyun berbat halde. Biz adam görmeye, sürekli hareketli olmaya ve hayatta kalmaya çalışalım, adam ağaçların arasından headshot atsın. Olacak iş değil.

Beyler sırf bunların videolarını yüklemek için aşağıdaki youtube kanalını kullanacağım. Muhakkak bunlardan birileri içimizde de vardır. Videoların altına istediğiniz kadar sövebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCivOkJ3jqelHqTdmbrrnwKw/videos?view_as=subscriber

• Sıfır ikinci el farketmez

2000 TL Max 3000tl Pubg için en uygun telefon nedir sizce beyler ? HDR açacak bu arada.

Ben su telefon da kasmadan oynuyorum ekran renkler vs çok güzel diyen var mı?

• imakenya dragons kullanıcısına yanıt
    Sa hocam lite'ı nasil actin hangi vpn kullandin nasil hallettn bahseder misin, bir de oyunun istedigi sistem nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thanost -- 20 Nisan 2019; 1:53:48 >
  • M0rpheous kullanıcısına yanıt
    Bende de internetten kaynaklı sıkıntı veriyor. Halbuki internette hiç sıkıntı yok. Raporladım. Güzelim oyundan soguttular. Yeni bir güncelleme gelene kadar oynamam. Ki oynayamam zaten

• yeni güncellemeyi yapmadı bir türlü bende komple kaldırdım yeniden yükledim ama yine eski sürüm bu nasıl iştir ??? yeni 12.0 nasıl yükleyebiliriz lütfen biri anlatsın yaw... ??? her zaman oyun içinden update yapardı nedir bu sorunlar anlamıyorum...

birde 30 küsür level misafir hesabı vardı, tekrar aynı ismi yazdım kabul etmedi kullanılıyor dedi, eski misafir hesabımı nasıl geri alabilirim ??? Allah aşkına bilen birileri varsa yardımcı olsun...

+ misafir hesabı eğer olmazsa, bir daha geldiğim leveller silinmesin diye ne yapmam lazım, mesela hangi sosyal medya hesabı ile açmak lazım ve bunu nasıl yapıcaz...

Olay şu bir daha bu tarz bir update olursa yada silinse yeniden yüklense tencent gaming buddy, açılışta hesabımı girince, geldiğim (atıyorum 30 level) hesap direk görücek mi yoksa her yeni yüklenmesinde hesap başa mı dönüyor ???

Lütfen bilgili birileri yardımcı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric_Draven -- 21 Nisan 2019; 14:39:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric_Draven

yeni güncellemeyi yapmadı bir türlü bende komple kaldırdım yeniden yükledim ama yine eski sürüm bu nasıl iştir ??? yeni 12.0 nasıl yükleyebiliriz lütfen biri anlatsın yaw... ??? her zaman oyun içinden update yapardı nedir bu sorunlar anlamıyorum...

birde 30 küsür level misafir hesabı vardı, tekrar aynı ismi yazdım kabul etmedi kullanılıyor dedi, eski misafir hesabımı nasıl geri alabilirim ??? Allah aşkına bilen birileri varsa yardımcı olsun...

+ misafir hesabı eğer olmazsa, bir daha geldiğim leveller silinmesin diye ne yapmam lazım, mesela hangi sosyal medya hesabı ile açmak lazım ve bunu nasıl yapıcaz...

Olay şu bir daha bu tarz bir update olursa yada silinse yeniden yüklense tencent gaming buddy, açılışta hesabımı girince, geldiğim (atıyorum 30 level) hesap direk görücek mi yoksa her yeni yüklenmesinde hesap başa mı dönüyor ???

Lütfen bilgili birileri yardımcı olsun...
    tencent emilatörde diyorsan bendede otomatik yüklemedi sonra ilk önce emilatörün içinde oyun kaldırdım app den sonra ana menüden unistal ettim. sonra tencent i kaldırdım. hatta temiz olsun diyorsan programdata nın içindekinide sil yeniden temiz yükle olması gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Sıfır ikinci el farketmez

2000 TL Max 3000tl Pubg için en uygun telefon nedir sizce beyler ? HDR açacak bu arada.

Ben su telefon da kasmadan oynuyorum ekran renkler vs çok güzel diyen var mı?
    Oyunu HDR de oynamak mantıklı değil çünkü HDR 30 FPS desteklemiyor akıcı yaparsan 60 fps seçeneği geliyor yalnız.
  • mobile emulatörde 100 kişiden 80 botmu çok rahat win alıyorum.
  • Biraz saçma gelebilir ama Pubg mobile yeni başladım ama çok zorlanıyorum adamlara ateş ederken tutturamıyorum ve hareket ettirirken de çok zorlanıyorum ateş ettiğim adamlar ölmüyor bir süre sonra çevremde oyuncu kalmıyor ateş edebileceğim acaba bir şeyleri yanlış mı yapıyorum ?

• Arkadaşlar her gün veya iki günde bir youtube da hileci videosu yayınlıyorum. Belki aramızda olanlar da vardır kim bilir.
    Kanala abone olabilirseniz sevinirim. Belki videodakiler içinizden birilerine de denk gelmiştir ve yorumla içinizi dökmek istersiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCivOkJ3jqelHqTdmbrrnwKw?view_as=subscriber

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

mobile emulatörde 100 kişiden 80 botmu çok rahat win alıyorum.
    Yeni başladıysan bot çoğu.

Kademe atladıkça zorlaşacak ve banlanmayan hilecilerle yüzleşmek durumunda kalacaksın.
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Dün bir Azeri geldi kurbağa gibi zıplaya zıplaya 5 katli binaya çıkıp beni vurunca bıraktım oyunu.

• Regionella kullanıcısına yanıt
    evet, georgepol dan nova ya sadece arabayla 3 saniyede gidenleri daha demin gördüm. ve tabancayla novadan geldiği georgepol dan tek atanları. adamda "prefesyenel oyuncu çorabı" var.
  • Hile çok kötü bişey Allah kimsenin başına vermesin
  • Bu şerefsiz nasıl bir hile kullanıyor anlamadım. Adam evlerin çatısına zıplıyor ve her vurduğu adamı anında indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devran_Erdin -- 25 Nisan 2019; 20:30:7 >
  • Yavaş yavaş öğreniyorum sanki?

• Deliverance s Outro D kullanıcısına yanıt
    Silah namusu hiç sekmiyor. Hileli oynuyorsun sanırım.

• araplarda çok hile var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.