Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ryzen 5 2600 rx580 8gb 16GB 3000mhz ram var yine de akıcı değil pubg. O sistemlerde cok normal bence donması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben pubg yükledim açarken sürekli güncelleme hatası veriyor oyuna giremedim bi sorun mu var oyunda bilen birisi yazabilir mi hata yüzünden oyunu sildim komple herşeyi dedim çözüm olarak olmuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarZz

Arkadaşlar ben pubg yükledim açarken sürekli güncelleme hatası veriyor oyuna giremedim bi sorun mu var oyunda bilen birisi yazabilir mi hata yüzünden oyunu sildim komple herşeyi dedim çözüm olarak olmuyor?
    Ayni sorun bendede var hocam

PUBG Mobile [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradaisu. -- 16 Mart 2019; 1:49:29 >

• Arkadaşlar geçen hafta oynamaya başladım. Böyle bir skor iyi midir yoksa normal birşey mi?
    PUBG Mobile [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Paradaisu.

Ayni sorun bendede var hocam

Alıntıları Göster
    surayi bir inceleyin son guncelleme ile beraber cok hata geldi

www.ggespor.com/26092/download-failed-because-the-resources-could-not-be-found-pubg-mobile-hatasi-cozumu/amp/

• Poyrito P kullanıcısına yanıt
    İlk oynayışlarınız ise normal çünkü büyük ihtimalle yeni başladığınız için oyuncuların çoğu bot, rütbe arttıkça gerçek oyuncular gelmeye başladığında anlarsınız.
  • YouTube'de videolara bakıyorum adamlar Kar98 ile kafa harici nereye sıkarsa bayılıyor veya canı çok gidiyor ben 3 kere sıktım anca bayıldı düşman oyundamı bizdemi sıkıntı var anlamıyorum . Scarl-e dürbün takmış birisi uzaktan indiriyor rakibi ben yakından sıkıyorum ölüyorum yani çok saçma video çekenler hilemi kullanıyor anlamıyorum varmı böyle olan ?
  • arkadaşlar selam,oyun oynarken acayip parmak uclarım terliyor bu yüzden aparat almak istiyorum.Önerebileceğiniz bir model varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler birini öldürdükten sonra eşyalarını alırken veya eşya toplarken, tab tuşuyla eşyalarımı açıp kapatınca karakterim her seferinde aniden havaya bakıyor.
    Bir de bazen araçtan inemiyorum. Tekrar binip inmem falan gerekiyor. Sizde de böyle mi ?
    Beyler bir el atıverin...
  • Emulatör de oynarken serbest görüş açısı ile tamamen arkaya bakamıyorum nedenini bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Emulatör de oynarken serbest görüş açısı ile tamamen arkaya bakamıyorum nedenini bilen var mı acaba?
    Birinci şahış modunda mı, üçüncü şahış modunda mı ?

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Üçüncü

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Üçüncü
    Yotube da kontrol ayarları detay videoları var. İncele istersen hocam. Muhtemelen bir ayarında sorun vardır. Sadece birinci şahıs modunda geri bakmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

YouTube'de videolara bakıyorum adamlar Kar98 ile kafa harici nereye sıkarsa bayılıyor veya canı çok gidiyor ben 3 kere sıktım anca bayıldı düşman oyundamı bizdemi sıkıntı var anlamıyorum . Scarl-e dürbün takmış birisi uzaktan indiriyor rakibi ben yakından sıkıyorum ölüyorum yani çok saçma video çekenler hilemi kullanıyor anlamıyorum varmı böyle olan ?
    Bayılan düşmana kar 98 ile 3 defa sık anca ölüyor. Damage sırası az'dan fazlaya göre şöyle kar98-M24-Avm

Oyunda çok hileci var. Özellikle pc'den girenler mobile'den oynayanları daha rahat vuruyorlar. Hile'den gına geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Beyler adamı bayıltınca arkamızı dönüp gitsek başkası onu öldürürse kill ona mı gidiyor? Yoksa bayıltınca öldürmek mi gerekiyor?
    Siz bayıltırsanız takım arkadaşlarınız öldürürse bile kill size gelir.

Siz bayıltır giderseniz, düşmanlarınız öldürürse kill düşmana geçiyor diye biliyorum.
  • Şu Allahın belası oyundaki botları ne zaman kaldıracaklar?

Oda açsak en azından 70 80 kişi toplansak dh olarak çok güzel olur. Böyle bir şey için WhatsApp grubu açsak gelen olur mu? Araplardan ve botlardan bıktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Bayıltana gider kill

Alıntıları Göster
    Başka düşman öldürürse kill gelmiyor. Kendi dostun öldürürse sana geliyor.

• Arkadaşlar Emülatörde As seviyesinde sağlam oynayan ekip arıyorum. Avrupada ilk 5 bindeyim genelde düzenli oynarsam.

Discord grubunuz varsa gireyim.

Nick Leonardo5555
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Şu Allahın belası oyundaki botları ne zaman kaldıracaklar?

Oda açsak en azından 70 80 kişi toplansak dh olarak çok güzel olur. Böyle bir şey için WhatsApp grubu açsak gelen olur mu? Araplardan ve botlardan bıktım.
    Hocam oyunda kaç levelsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Hocam oyunda kaç levelsiniz ?

Alıntıları Göster
    60 lardayım hatırladığım kadarıyla.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.