Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

quote:

Orijinalden alıntı: kovbi

card finanstan yıllık ücret itirazına istinaden 50 tl puan yüklediler
    doğru düzgün kullanacak yer yok...
    bu kartı kullanmanın hiç bir anlamı kalmadı..

Aynen o yönden çok cins bir kart,online puan harcayamıyorsun.Ben giyim mağazasında harcamıştım yapacak başka bişey yok

BankAsya'ya başvurmanızı dost tavsiyesi olarak söylerim.
    Puan kullanma alanı çok geniş..

bank asya neye puan veriyor kı harcamak için puan olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eqqual

Axess için cevap arayan büyük bir kitle var. Nerede kullanılır bu puanlar?

Aynen 380 lira puanım var online kullanmak istiyorum migros ve carfour u zengin ettim nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

quote:

Aynen 380 lira puanım var online kullanmak istiyorum migros ve carfour u zengin ettim nerdeyse

elektrowold de axess chip para geçiyor mu bilen var mı ?

veya elektronik eşya satan herhangi bir yer de olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

quote:

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

Orijinalden alıntı: by_efendy34

quote:

Orijinalden alıntı: kovbi

card finanstan yıllık ücret itirazına istinaden 50 tl puan yüklediler
    doğru düzgün kullanacak yer yok...
    bu kartı kullanmanın hiç bir anlamı kalmadı..

Aynen o yönden çok cins bir kart,online puan harcayamıyorsun.Ben giyim mağazasında harcamıştım yapacak başka bişey yok

BankAsya'ya başvurmanızı dost tavsiyesi olarak söylerim.
    Puan kullanma alanı çok geniş..

bank asya neye puan veriyor kı harcamak için puan olsun

Tam detaylı bilgi için 444 4 888'i arayabilirsin arkadaşım.
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: sear

quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

quote:

veya elektronik eşya satan herhangi bir yer de olabilir...

Alıntıları Göster

Electroworld'te Axess Chip-Para geçiyor. Hatta 100 TL'Lik bir alışveriş yaptınız, 60 TL puanınız var diyelim, POS'tan tek şifre girerek hem puanı kullanıyorsunuz hemde kalan 40 TL tek çekim geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridest

Electroworld'te Axess Chip-Para geçiyor. Hatta 100 TL'Lik bir alışveriş yaptınız, 60 TL puanınız var diyelim, POS'tan tek şifre girerek hem puanı kullanıyorsunuz hemde kalan 40 TL tek çekim geçiyor.

kalan 40 TL yi de 12 ye bölsek ...

bi keresinde boyner'den 150 TL lik ayakkabıyı 75 lira axess chip para + 22 lira cardfinans puan + 24 lira bonus puan kullanarak kalan 29 lirayı da 6 taksite bölerek almıştım.

aylık ödeme = 4.83 TL.

Bonus ile cardfinans benim aklıma gelmemişti ama kasiyer kız dedi başka kartlar varsa birleştirebilirim diye...

• quote:

Orijinalden alıntı: sear

quote:

Orijinalden alıntı: Ridest

kalan 40 TL yi de 12 ye bölsek ...

bi keresinde boyner'den 150 TL lik ayakkabıyı 75 lira axess chip para + 22 lira cardfinans puan + 24 lira bonus puan kullanarak kalan 29 lirayı da 6 taksite bölerek almıştım.

aylık ödeme = 4.83 TL.

Bonus ile cardfinans benim aklıma gelmemişti ama kasiyer kız dedi başka kartlar varsa birleştirebilirim diye...

Kalan 40 TL taksitte olabilir. Benim dediğimde sadece bir kere şifre giriyorsunuz.

• Hizlial üstüne iyi bir site yok. ben alcağım seyleri hem onların puanı ile hemde 4-5 karttaki puan ile alıyorum. Parçalı ödeme kavramı çok güzel bir sistem. Hepsiburada beş para etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdy

Maximum kart 6-8 ocak haftasonu kampanyasından MTV'yi ödeyerek 30 TL puan kazanmıştım.

29 Ocak kazadığım puanların kullanımı için son gün. Amacım Akaryakıt almaktı. KAR dolayısıyla arabayı çıkaramıyorum. Kendimde dışarı çıkmak istemiyorum bu karda ki gidip bir AVM'de harcayayım.

Bunun için hepsiburada.com'dan 30 TL'lik hediye çeki aldım. 6 aylık süre verdi:Temmuza kadar yolu var. Hiç olmassa puanım yanmadı. Teşekkürler Hepsiburada.com.

Acaba 30 TLlik hediye çekine, üzerini tamamlayarak,
    atıyorum, 80 TL lik alışveriş yapılabilir mi ?
  • yapılabiliyor.
  • arkadaşlar bu axess puanları için online kullanılacak yer bilen var mı?
  • Arkadaşlar hızlıal da maximum puanı hangi ekranda kullanabiliyoruz bulamadım da...
  • Mesajım bulunsun faydalı konu
  • Hepsiburada en son siparişi verirken mi menü cıkıyorum sona kadar geldim kabul ediyorum dersem direkt ceker diye denemedim. Teb Bonus da da aynı sekilde değil mi? Teb bonus la bonus kullanan oldu mu hepsiburadada?
  • Axess chipparaları kullanabilecek bir site yok mu? Puanlar birazdan silinecek.
  • GARANTİ PARACARD Puan kullanılabilen site var mıdır??
  • mesajım bulunsun
  • Tam da bana göre konuymuş. 24 şubat son kullanım tarihli bonuslarımı hb'den boxer,slip,atlet alarak harcamış bulunuyorum.
  • MErhaba,

Bende Garanti Bankası Shop&Miles kart var. Yaklaşık 50.000 mil var. Yani takriben 3 avrupa uçak bileti alacak milim var. Bu milleri fazla uçmadıgım için
    uçuş harici alışverişde kullanabileceğim bir yer varmı. Yada uçuş yapan varsa aranızda ödemeyi bana yaparak bende mil ile bilet alabilirim o kişiye..
  • Bonus puan ile hızlıal.com sitesinden külçe gram altın almak varken ıvır zıvır alarak harcayamam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.