Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cardfinans ParaPuan'ımı, kartımı iptal ettirmeden önce Collezione da kullanmıştım, hala kullanılabiliyor mu bilmiyorum. Sormanızda fayda var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Daybuyday'i çok seviyorum.Çünkü her fırsatta ilgisiz,alakasız,berbat bir firma olduklarını gösteriyorlar.İşte örnek...

XXXX XXXXX, Oca 23 11:33 (EET):
    Kredi kartlarında bulunan puanların(bonus,world,maximum) kullanımı sitenizde mümkün müdür?
    tel no:, müşt email:XXXi@hotmail.com

İsteğiniz (#149156) çözülmüştür.
    Müşteri Hizmetleri, Oca 24 14:00 (EET):
    Sayın XXXX XXXX ,
    daybuyday.com ' da oluşturduğunuz tüm siparişleriniz için 212 444 21 06 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla,
    daybuyday.com

• e-bebek sitesinde worldpuanlar kullanılabiliyor..
  • BankAsya kredi kartlarıyla ile Online Alışveriş yapılabilen siteler burada ;

http://www.bankasya.com.tr/kredi_kartlari/online_alisveris_magazalari.jsp?kaynak=site&banner=OnlineAlisverisLogoKredikartlari

Bazılarında AsyaPuan kullanılabiliyor.

Bank Asya Asya Puan kullanılabileceğiniz üye işyerlerini aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz;

http://www.bankasya.com.tr/kredi_kartlari/asya_puan.jsp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 24 Ocak 2012; 16:06:02 >

• Bank asya kullanıyordum ama maaş kartı iş bankası olunca mecburen maximuma döndüm. Biçok yerde zor oluyor. Pek memnun değilim. Geçen arabanın vergisinden puan geldi ay sonuna kadar kullanmak üzere. Kullancak yer bulamadım. Ben de hepsiburadadan puan kadar bişeyler aldım arabaya ıvır zıvır.

Bank asya puan kullanılan siteler (kaynak):
    www.annebebekmagazalari.com
    www.birdunya.com
    www.e-bebek.com.tr
    www.hepsiburada.com
    www.hizlishop.com
    www.hizlial.com
    www.konyalisaat.com.tr
    www.kozmetikcim.com
    www.nt.com.tr
    www.saatvakti.com
    www.vibaoptik.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 24 Ocak 2012; 16:17:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Bank asya kullanıyordum ama maaş kartı iş bankası olunca mecburen maximuma döndüm. Biçok yerde zor oluyor. Pek memnun değilim. Geçen arabanın vergisinden puan geldi ay sonuna kadar kullanmak üzere. Kullancak yer bulamadım. Ben de hepsiburadadan puan kadar bişeyler aldım arabaya ıvır zıvır.

www.birdunya.com
    www.e-bebek.com.tr
    www.hepsiburada.com
    www.hizlishop.com
    www.hizlial.com
    www.konyalisaat.com.tr
    www.kozmetikcim.com
    www.nt.com.tr
    www.saatvakti.com
    www.vibaoptik.com

Hiç olmadı Asya Puanlarla A.101 mağazalarından GIDA Alışverişi yapabilirdiniz kesbi arkadaşım.
    Benimde maaş İş Bankası ama ben maximumu aldıktan 2 sene sonra kapattım beğenmedim o yüzden sonra YKB aldım buradandas yıllık kart ücreti iptal edilmemesi nedeniyle ayrıldım;Şimdi BankAsya'dayım kafam rahat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Daybuyday'i çok seviyorum.Çünkü her fırsatta ilgisiz,alakasız,berbat bir firma olduklarını gösteriyorlar.İşte örnek...

Kredi kartlarında bulunan puanların(bonus,world,maximum) kullanımı sitenizde mümkün müdür?

Sayın XXXX XXXX ,
    daybuyday.com ' da oluşturduğunuz tüm siparişleriniz için 212 444 21 06 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla,
    daybuyday.com

Sinir oluyorum böyle yazanlara, HSBC'de hep böyle yapıyor. Telefonla aramayı biz bilmiyoruz sanki

• quote:

Sayın XXXX XXXX ,
    Saygılarımızla,
    daybuyday.com

Auto-reply.
  • Finansbank'a bu konuda öneri yazdım. Finansbank kullananlar yazarsa daha iyi olur diye düşünmekteyim ;)

Buyrun link:

https://www.finansbank.com.tr/sikayetim-var/default.aspx
  • 166 tl civarı card finans puanı 380 lira civarı axess puanım var online kullanabileceğim tek yer yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

Bank asya kullanıyordum ama maaş kartı iş bankası olunca mecburen maximuma döndüm. Biçok yerde zor oluyor. Pek memnun değilim. Geçen arabanın vergisinden puan geldi ay sonuna kadar kullanmak üzere. Kullancak yer bulamadım. Ben de hepsiburadadan puan kadar bişeyler aldım arabaya ıvır zıvır.

www.birdunya.com
    www.e-bebek.com.tr
    www.hepsiburada.com
    www.hizlishop.com
    www.hizlial.com
    www.konyalisaat.com.tr
    www.kozmetikcim.com
    www.nt.com.tr
    www.saatvakti.com
    www.vibaoptik.com

Hiç olmadı Asya Puanlarla A.101 mağazalarından GIDA Alışverişi yapabilirdiniz kesbi arkadaşım.
    Benimde maaş İş Bankası ama ben maximumu aldıktan 2 sene sonra kapattım beğenmedim o yüzden sonra YKB aldım buradandas yıllık kart ücreti iptal edilmemesi nedeniyle ayrıldım;Şimdi BankAsya'dayım kafam rahat.

Sanırım yanlış anlama oldu. Şuan maximum kullanıyorum. Asyayı iptal ettim 2 kart olmasın diye ama pişmanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

166 tl civarı card finans puanı 380 lira civarı axess puanım var online kullanabileceğim tek yer yok

CF Platinum başvurusu yap.Puanları aktar.166x3=498 tl uçak bileti eder.İstediğin kişi adına alabilirsin.Soyad tutma şartı yok.Hatta forumda isteyenlere sat
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

www.birdunya.com
    www.e-bebek.com.tr
    www.hepsiburada.com
    www.hizlishop.com
    www.hizlial.com
    www.konyalisaat.com.tr
    www.kozmetikcim.com
    www.nt.com.tr
    www.saatvakti.com
    www.vibaoptik.com

Sanırım yanlış anlama oldu. Şuan maximum kullanıyorum. Asyayı iptal ettim 2 kart olmasın diye ama pişmanım.

kesbi arkadaşım;Geç kalmadın.!
    Zararın neresinden dönerseniz dönün kardır.
    Kapat maximumu al BankAsya'yı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibonline

166 tl civarı card finans puanı 380 lira civarı axess puanım var online kullanabileceğim tek yer yok

CF Platinum başvurusu yap.Puanları aktar.166x3=498 tl uçak bileti eder.İstediğin kişi adına alabilirsin.Soyad tutma şartı yok.Hatta forumda isteyenlere sat

bende zaten club finans kartta var
  • güzel konu..
  • Güzel konu, takibi gerekli..
  • bu ve kredi kartları konusu sayesinde asyacard a başvurdum bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

bu ve kredi kartları konusu sayesinde asyacard a başvurdum bende :)

Hayırlısı olsun arkadaşım.
    Yaklaşık 10 gün içinde cevap alırsın haberin olsun.
    Bank Asya ile ilgili aklına takılan bir şey olursa hem web sitesinden hemde bana ulaşarak soru sorabilirsin.
    Saygılarımla :)
    *Not: Ben banka çalışanı değil sadece sizler gibi tüketiciyim/müşteriyim.

''Bilmeyenlere dipnot: BankAsya kredi kartlarında Yıllık kart ücreti yok,Kart aidatı yok,İşlemsizlik ücreti,Kurye teslimat ücreti,E-Posta ekstre bildirim ücreti kesinlikle yok.Ayrıca borç ödeme yapılacak il ve ilçe sınırları içerisinde Bank Asya şubesi bulunmuyor ise ptt ve pos (örnek :A-101'ler) üzerinden yapılan ödemelerden işlem ücretide alınmamaktadır.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 25 Ocak 2012; 14:34:59 >

• Beyler 12 TL maximum puanım var Ayın 29 una kadar kullanmam gerek. En basitinden nerelerde geçerli acaba ? online olur mağaza olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Her kartın kendi sitesinde üye işyerleri var, benim bildiğim o üye işyerlerinde puanlar kullanılabiliyor. İllaki internetten harcamak zorunda değilsiniz, benzin ve markette değerlendirilebilir.

bulunduğun ilçe 3-5 bin ise ve pos cihazlarının %80 i ziraatbank ise süreli puanlar için internetten alışveriş sitesi ararsın sende...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.