Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.385.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @sL@N

Axess chipparaları kullanabilecek bir site yok mu? Puanlar birazdan silinecek.

Bende merak ediyorum, yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaz19

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Axess chipparaları kullanabilecek bir site yok mu? Puanlar birazdan silinecek.

Bende merak ediyorum, yok sanırım

http://forum.donanimhaber.com/m_56889740/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56889740
  • Yapıkredi World banka kartındaki puanları Online alışverişlerde kullanma şansımız varmı ?
  • Axess chipparaları yakıt alımında kullanıcam anlaşılan
  • Faydalı konu.

Ben de world puanlarımı dün hepsiburada'da kullandım. Ama ürünün fiyatı puanları geçerse puanları kullanamıyorsunuz, bu kötü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donnie Brasco

Faydalı konu.

Ben de world puanlarımı dün hepsiburada'da kullandım. Ama ürünün fiyatı puanları geçerse puanları kullanamıyorsunuz, bu kötü olmuş.

Aynı ürün hızlıalda varsa orayı deneyin.Parçalı ödeme ile ortaya karışık yapabiliyorsunuz...
  • axess de kulanısaymış bi yerlerde iyiymiş :)
  • konu güzel akbanka bastırmak lazım ilçelerde yaşayan kişiler için chip puanları harcamak sıkıntı
  • Sorma dostum yol boyu benzinliklerde durup puan kullanımı soruyorum.Pompacı önce bir "hıııı" diyor sonra ben bilmem patron bilir.O da arabası olupta deposunda yer olana...
  • Sanal karttan World ve Bonus puanı sorguladığımda hep hata alıyorum. Puanla alışveriş yapmak için kart bilgilerimin tümünü vermek zorunda mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donnie Brasco

Faydalı konu.

Banka Kartımı yoksa Kredi kartındaki world puanlar ?
  • Takip
  • Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)

lanet olası puanımı nasıl kullancam şu sitede bir türlü beceremedim
  • Tam olması gereken konu olmuş.
  • Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan)

çok teşekkür ettim
  • webdenal.com da denedim bugün bu başlık iyi oldu keşke kullanılsa fiyatlar gayet ii sitede bebek oyuncaklarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Sanal karttan World ve Bonus puanı sorguladığımda hep hata alıyorum. Puanla alışveriş yapmak için kart bilgilerimin tümünü vermek zorunda mıyım?

Puanlar asıl kartta tanımlı, sanal karttan puanları görmez.. Puan kullanmak için asıl kartı kullanman lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Sanal karttan World ve Bonus puanı sorguladığımda hep hata alıyorum. Puanla alışveriş yapmak için kart bilgilerimin tümünü vermek zorunda mıyım?

Puanlar asıl kartta tanımlı, sanal karttan puanları görmez.. Puan kullanmak için asıl kartı kullanman lazım..

Az önce hızlıaldan teb world kartımda olan 2 lira puan ile yine teb world kartımın sanal kartında da ayrıyetten olan 2 lira puanı önce sanal kart bilgilerini girerek sanal karttakini ödedim, sonra da asıl karttakini ödedim. Sorgulamayı sanal kartta da yaptım. Sorun olmadı.

Ancak teb bonus asıl kartımdaki 5 lira bonus için sorgulama yaptığımda hata verdi. Ben zaten 5 lira olduğunu bildiğimden 5 yazıp öde dedim. Ordaki 5 lirayı da almış oldu. İlla sorgulama yapmak ya da sorgulama sonucunu almak zorunda değilsiniz. Tabi ne kadar puanınız olduğunu bilirseniz.

İlk yoruma cevaben de tüm bilgileri doldurmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 4 Mart 2012; 23:48:28 >

• LCW mağazalarında Maxipuan kullanılabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.