Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hızlıal dışında bonus puanlarıyla gram yada çeyrek altın alabileceğim bir site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jyhun

arkadaşlar hızlıal dışında bonus puanlarıyla gram yada çeyrek altın alabileceğim bir site var mı?

HB var ama en uygunu hızlıal
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: dearly

süreli puanım olduğunda genelde son günü geldiğinde hepsiburadadan öylesine bişey alıp, iptal edince hediye çekine çevirebiliyorum.
    Puan yanacağına kenarda köşede Hediye çeki olarak dursun :)

direk çek olarak da alabilirsin bişey alıp iptal etmene gerek yok.Konuda linki var.

Ama şu olabilir galiba. Örneğin eskiden çekiniz var bunu kullanıp, puan ile tekrar çek almak isterseniz kabul etmiyor. Yani çek alımlarında çek kullanılamıyor. O nedenle arkadaş çek kullanıp puan ile sipariş verip iptal ederek çeklerini birleştiriyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: jyhun

arkadaşlar hızlıal dışında bonus puanlarıyla gram yada çeyrek altın alabileceğim bir site var mı?

HB var ama en uygunu hızlıal

hızlıal'ı tercih etme sebebim fiyatın çok uygun olmaması,
    piyasada 96 tl iken 104 tlye satıyor.
    yatırım için aldığımız bir üründe bu kadar fark normal değil bence.

taksitlealtin.com var fiyatları gayet uygun fakat puan kullanılamıyor.
  • Metro mağazalarında FixCard (Finansbank) puanları kullanılabiliyor.
  • Çok güzel bi konu olmuş teşekkür ederim. 45tl garanti bonusumun bugün son günü ne alabilirim acaba ? tavsiyesi olan varmı ?
  • Hepsiburada ve hizlialda herşey var.Ya da morhipodan giyim alışverişi yapabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Hepsiburada ve hizlialda herşey var.Ya da morhipodan giyim alışverişi yapabilirsin...

herşey varda benim neye ihtiyacım var onu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Çok güzel bi konu olmuş teşekkür ederim. 45tl garanti bonusumun bugün son günü ne alabilirim acaba ? tavsiyesi olan varmı ?

bi yemek söyle kendine
  • Axess'in neden bu kadar chip para dağıttığı bellii. 107 TL bonus var kullanamıyorum. migros, kipa paklar bizi .))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INDIGO -- 13 Nisan 2012; 13:03:23 >
  • Axess bonuslarımla Opetten Benzin alıyorum valla. tavsiye ederim.
  • Hızlıalda advantage da olsa süper olcak
  • Evet hemde parça pinçik kullanılıyo Ben çeyrek altın alıp 2 tane kartımdaki puanları birleştirdim kalanınıda kredi kartımdan taksit yaptırdım baya bol opsiyonlu ödeme sunuyor.
  • çok faydalı bir konu. Hızlıal.com dan alışveriş yapacaktım sayenizde puanlarımı kullanacağım. Tşkler.
  • takip
  • Soruyu şöyle de sorabilirdik:

Ödeme opsiyonları ve esnekliği açısından Hızlıal ile benzer imkanlara sahip site var mı?

Site puanı + kart puanları + farklı taksit ve farklı kartlar ile alışveriş (Parçalı ödeme)

Bu konuda gördüğüm en şahane site Hızlıal. Müşteriye imkan sunmak budur!
  • Arkadaslar ben maximum kullaniyorum ( iste universiteli) her ay 500 tl civarinda harcama yapmama ragmen cok az maxi puan veriyor acaba garantiye gecsem daha fazla bonus kazanir miyim ? Ya da teb word vs. Hangi kart daha fazla kazandirir bana ? Kararsiz kaldim eger maximum cok azsa digerleri daha yuksekse bos yere durmayim direk geceyim baska bir karta bilgisi olan arkadaslar beni bilgilendirirse cok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teb World'e geç şu ara şahane kampanyalar yapıyor 2 ayda 250TL puan kazandırdı bana.
  • güzel konu olmuş....
    bugün hepsiburada dan puan kullanarak alışveriş yaptım gayet kolay oldu....
    herhangi bir sınırlama yok....
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Arkadaslar ben maximum kullaniyorum ( iste universiteli) her ay 500 tl civarinda harcama yapmama ragmen cok az maxi puan veriyor acaba garantiye gecsem daha fazla bonus kazanir miyim ? Ya da teb word vs. Hangi kart daha fazla kazandirir bana ? Kararsiz kaldim eger maximum cok azsa digerleri daha yuksekse bos yere durmayim direk geceyim baska bir karta bilgisi olan arkadaslar beni bilgilendirirse cok memnun olurum.

aynen maximum çok az puan veriyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.