Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bennuarda

quote:

Orijinalden alıntı: E.Sanchez

Arkadaslar ben maximum kullaniyorum ( iste universiteli) her ay 500 tl civarinda harcama yapmama ragmen cok az maxi puan veriyor acaba garantiye gecsem daha fazla bonus kazanir miyim ? Ya da teb word vs. Hangi kart daha fazla kazandirir bana ? Kararsiz kaldim eger maximum cok azsa digerleri daha yuksekse bos yere durmayim direk geceyim baska bir karta bilgisi olan arkadaslar beni bilgilendirirse cok memnun olurum.

aynen maximum çok az puan veriyor

Bonusa gecicem hocam borcum bitince
  • arkadaşlar bu cardfinansın banka kartının puanlarını benzin istasyonlarında kullanabilirmiyiz??
  • takip
  • Tam konuyla ilgisi yok ama....

Tek kartım var :İş Maksimum. Fakat nefret ettim. Son aylarda ekstrelerim hep 1200-1600 arası.Ama puan 2-4 lira...
    Bu kartı değiştirmem lazım. Tavisyeye açığım.
  • Axess ve World
  • idefix.com dan alışveriş yapabilirsiniz genellikle kitapların tamamını bonuslar ile alıyorum hatta bonuslarımı bunun için biriktiriyoru mdesem yeridir...
  • google'da arama yaptım da, sitelerin ödeme ile ilgili bilgiler yazan bölümdeki verilere göre 5, 6 site daha puanla alışveriş imkanı sunuyor, inceleyiniz..

www.netstore.com.tr
    www.gokkusagifoto.com.tr
    www.millandfashion.com
    www.budasepete.com
    www.akbez.com.tr
    www.meteormuzik.com.tr

• http://www.millandfashion.com Worldcard Bonus
    http://www.netstore.com.tr Worldcard Maximum Bonus
    http://www.meteormuzik.com.tr Worldcard Maximum Bonus
    http://www.budasepete.com Maximum

Teyit edilmeli

• Alışveriş siteleri genelde puan sistemi ve hediye para veriyor. Bazaarday.com yakında bu tür hediyelerle favori olacağa benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacki

idefix.com dan alışveriş yapabilirsiniz genellikle kitapların tamamını bonuslar ile alıyorum hatta bonuslarımı bunun için biriktiriyoru mdesem yeridir...

geçen bonusla almayı denedim. Puanı göstermesi için bir link koymuşlar. Bilgileri girip tıklıyorum olmuyor. Bonusla ödemeyi o aşamada mı seçiyoruz, yoksa ondan sonra mı?
  • hızlıal.com un site içerisinde maxipuan kullanıldığı yazıyor fakat ödemede ben puan kullanma kısmını bulamadım nasıl oluyor acaba bilen var mı ?
  • Mesajım bulunsun.
  • Mesajım bulunsun.
  • Garanti Bonus kartımda bulunan bonusları sanal kart ile kullanabiliyor muyuz? İlla kart bilgileri ile mi alışveriş yapacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 27 Haziran 2012; 5:06:18 >
  • İşbankası maxipuanıyla hepsiburadan hediye çeki aldık diyelim. Herhangi bir ürünü hediye çeki + kredi kartı ile ödüyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRaSSS

İşbankası maxipuanıyla hepsiburadan hediye çeki aldık diyelim. Herhangi bir ürünü hediye çeki + kredi kartı ile ödüyebiliyor muyuz?

Geçen hafta bu işlemi yaptım, ödersiniz. Çek miktarı, toplam tutardan düşülür. Kalanı da kartla ödersiniz.
  • hızlıal a yazdığım mesaj ve gelen cevap:
    burada sormak istediğim kredikartlarımızda biriken puanlar. yani sitenize ait herhangibir puandan bahsetmiyorum. finansbank kredi kartımda 50 tl değerinde puanım var ... sitenizde kullanabilirmiyim? nasıl? tşk

Hızlıaldan gelen mesaj:

Değerli Müşterimiz

Ödeme sayfasında banka bilgisi ve kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçeneklerinden Puanı seçmeniz ve puan sorgulamaya tıklamanız yeterlidir. Puan bakiyeniz kadar ödeme yapıp kalan tutarı normal ödeme yapabilirsiniz.

Şu anda bonus, world, asya puan kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Garanti Bonus kartımda bulunan bonusları sanal kart ile kullanabiliyor muyuz? İlla kart bilgileri ile mi alışveriş yapacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 27 Haziran 2012; 5:06:25 >
  • quote:

quote:

Garanti Bonus kartımda bulunan kartları sanal kart ile kullanabiliyor muyuz? İlla kart bilgileri ile mi alışveriş yapacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

quote:

Garanti Bonus kartımda bulunan kartları sanal kart ile kullanabiliyor muyuz? İlla kart bilgileri ile mi alışveriş yapacağız?

Sabahlayıp yazınca kafa yapıyor tabi. Düzenledim.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.