Şimdi Ara

PTTCELL internetin yok ama internete girebiliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bildiğiniz internetim yok ama internete girebiliyorum, tarifem yıldız 25 gb, 25 gb bitti, sadece 500 mb kaldı gece 11 sonrası interneti olarak, ama nasılsa internete normal bir şekilde girebiliyorum, bakıyorum, o gece 11 sonrası internetinden de düşmüyor, e pttcell'de aşım da yok, bu interneti nereden kullanabiliyorum ben? interneti kullanabilmem pek önemli değil de fatura girer mi sizce? fatura fiyatı aynı gözüküyor

edit: faturalı

güncel tutarda data kullanımlarımda 475MB 4G GPRS diyor ve ücreti ₺0.00 diyor, sınırsız internet piyangosu falan mı vurdu? Tarife ve paket haricindekileri göster diyince hiçbirşey çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirac124213 -- 21 Şubat 2022; 21:1:6 >

• Bedava peynir fare kapanında olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTTCELL internetin yok ama internete girebiliyorum

PTTCELL internetin yok ama internete girebiliyorum 

• Faturalı hatta hiç o topa girmezdim.Patlarsan sağlam patlarsın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut bir bug kısaca. Bu buglar eskinden Turkcell ve Turk Telekom'da oluyordu, Turkcell kendini toplarladı ama Turk Telekom Mobil hala aynı devam demek ki. Şuan bende bir bug buldum ve 0 TL'ye Vodafone faturasız'da sınırsız kullanıyorum.

Tadını çıkar,ama faturalıysa orası muamma. Pttcell'de internet duruyor, ek bir aşım olmuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • müşteri hizmetlerini aradım, hatınızda aşım zaten kapalı dediler, özellikle sordum bana yansıyan birşey olur mu diye, hayır dediler, sistemsel bir hata olabilir dediler, yani galiba piyango vurdu PTTCELL internetin yok ama internete girebiliyorum 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirac124213 -- 22 Şubat 2022; 11:14:27 >
  • beyler triple-a oyun indirmeye karar verdim inşallah fatura girmez şans dileyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.