Şimdi Ara

PTTCELL GURUR KAMPANYASI (1250DK-1250SMS-2GB 19TL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
17
Favori
26.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitelerinde verdikleri bilgiler çok uzun ve hiç de açıklayıcı değil. Sanırım faturalılara özel ve diğer operatörlerden geçişe kapalı gibi. Yani tutkcelli ya da vodafonelu alamıyor anladığım kadarı ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgiler arapsaci, musteri hizmetleri ne söylediğinden emin değil. Yok mu bunlarin baska bir iletişim kanalı?

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Gsm firmalarının kampanyalarının tüm detaylarını araştıran ve tüm sss lerini okuyan biri olarak pttcellin ne demek istediğini anlamadım. Tarife faturalılara özel diyor arada bir maddede sonra en başta numara taşıma ile faturalı faturasız diyor sanırım avea ve pttcelli kullanıcılar faturalı ptccelli olursa ve 12 ay söz verirse geçerli gibi anlıyorum. Benden iyi anlayan varsa yazsın da belki hatlarımdan birini taşıtırım. Ptt ye sadece posta göndereceğim zaman giriyorum gidip bunu da adamlara sormak hiç istemiyorum. Büyük firmalar kendi tarifelerini bilmezken adamları pttcell için yormak istemem.

• avea kontörlüden bu tarifeye geçsem ayda 19 mu öderim :) ayda 19 çok iyi
  • avea faturalı veya faturasız tarifelerden geçişlerde 24 lira oluyormus, önce faturasıza sonra pttcell e geçseniz de 19 liraya olmaz diyorlar. alt yapı aynı olmayacak diyor. şimdi bir operatöre geçsen bir de geçiş süresi bekle işin yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 17 Şubat 2016; 20:13:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

Arkadaşlar 2 gün önce Pttcell'e geçtim babam salak gibi 17 liraya 1 gb internet 400 sms 1000 dk falan mı ne yapmış sms ve dakika beni ilgilendirmiyor 17 liraya 1 gb internet yerine 2 lira verip bunu yapsaydın be adam şuan faturalı pttcelim bu kampanyaya geçebilir miyim yoksa 12 ay boyunca 17 liraya 1 gb internete mahkum muyum yardım edebilecek var mı

Babanıza salak gibi demenizi pek hoş karşılamadım.. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

avea faturalı veya faturasız tarifelerden geçişlerde 24 lira oluyormus, önce faturasıza sonra pttcell e geçseniz de 19 liraya olmaz diyorlar. alt yapı aynı olmayacak diyor. şimdi bir operatöre geçsen bir de geçiş süresi bekle işin yoksa.

Peki faturali aveayi faturasiz pttcelle çevirsek, ardından faturali gurur tarifesinden 19 tl ye yararlanabilir miyiz? Şubeden mi bilgi aldin hocam musteri hizmetlerini 2 sefer aradim ikiside farklı cevap verdi olur diyen var olmaz diyen var. Sizde bi musteri hizmetlerine arayip sorun arkadaşlar.

16.02.2016 - 31.03.2016 tarihleri arasında numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla Pttcell Gurur Tarifesi'ne başarıyla dahil olup, 16.02.2016 - 31.03.2016 tarihleri arasında bu tarifede 12 fatura dönemi kalma sözü veren müşterilerimize kampanya kapsamında toplam 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 9 TL indirim sağlanacaktır. Bu kapsamda Pttcell Gurur Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan geçiş ile dahil olup 28 TL’den yararlanan müşteriler için tarife aylık ücreti 19 TL; Pttcell Gurur Tarifesi’ne faturalı tarifelerden geçiş ile dahil olup 33 TL’den yararlanan müşteriler için tarife aylık ücreti 24 TL olacaktır.

Bu maddeden faturasiz pttcell ile faturaliya geçişte 19 tl olacağını anlıyorum.

• atakan81 A kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma dostum salak demedim zaten salak gibi bi iş yapmış dedim yanlış anlama babama karşı bi sinirliliğim yok yani
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    aveada faturasıza geçmek 20 tl. başka operatöre gidip gelmeyi kabul ediyorsa bundan başka yol yok

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman33

quote:

Orijinalden alıntı: uA_41

Arkadaslar bu pttcell nasıl geçebiliriz avea bayileri mi ilgileniyo bununla? Bi de aşımsız internet derken 2gb bitince tamamen mi bitiyor yoksa hız düşümlü devam mı ediyor? İlgilenen olursa çok sevinirim

2 hattın tarifesini buna geçirdim.2gb internet bitince kesiliyor internet. 24 tl aylık fatura başka tarifeden geçtiğim için.

Hocam tarife daha dün başladı. İnternetin kesildiği kesin mi? Aşımsızdan kasıt o mu? Ptt deki görevliler bile tam detaylara hakim değilken siz neye göre bu kadar net cevap verdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 17 Şubat 2016; 20:36:58 >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    hayda 20 tl ne için alıyor? başka operatöre gecince de 90 gun orda kalmadan yine aveali sayıyor sanırım.

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    kota bitince süpriz fatura gelmesin diye asımsız paket denilen neti kesilen paketler bunlar

• bende bu ayın sonunda geçerim. yalnız benimki vodafone faturasız 1000 dk+1 gb internet 22tl. geçersem 24 tl mi yoksa 19 tl mi öderim.
  • Hocam hangi operatör hangi tarifeden geçtin? Malum bilgi eksikliği var biraz aciklarmisin

• Avea hatlarından pttcell e taşıma oluyor mu? Oluyorsa bu kampanyadan yararlanabilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anilxx92 kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya sadece faturalılar içinmiş. Keşke faturasız olanlar için de olsaymış. :(

• Hat taşıma ile gelenlere ve ptt faturasızdan faturalıya gecenlere paket 19 TL. Faturalı ve faturasız alınabiliyor. Faturalı almak için taahhüt vermek gerekiyor. Faturalı olanlara ayda 1 GB internet 12 ay boyunca hediye. Faturasız alımda bu tarifenin ne kadar süre yenileneceği konusu muamma.

• peki buna ilaveten ekstra 1 gb internet veriyorlarmıki
  • Bu ptt cell heryerde çekiyor mu millet ...kullanan söylesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Vodafone faturasızdan buna geçsem sadece 19 TL mi öderim

Buda faturasız zaten

Hayır bu Faturalı. Ama Hat taşıma ile geçersin benim anladığım bu şekil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.