B

Binbaşı
15 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar sıcak hava vermede sıkıntı yok ama soğuk açınca vites geçişine yakın ön taraftan vuuuuu diye sert bir ses geliyor. 2000 devir civarında oluyor hep. Sıkıntı nedir acaba?

Arkadaşlar selamınaleyküm.

Windows 10 yeni çıktığında laptopu yükselmiştim ama öncesinde windows 7 için bir kurtarma cd si oluşturdum. O cd ile windows 7ye tekrar nasıl dönebilirim?

Arkadaşlar merhabalar. Bir dekorasyon firmasının mağazasında iç mimarlık yapıyorum. İki ortaklı bir şirket. Patronlardan biriyle herkesin sürekli sorunları olmuştur ben dahil. Son 1 yıldır bana diş geçiremediği için küfre başladı arkadaş. En son kavgamızda 'seni kovuyorum s...r git' dedi. Ben de farketmez sen bilirsin dedim ama aradan 10gün geçti hala çıkarmadı. Öncelikle ben dava vs olmadan çıkmak istiyorum ama 7yıllık emeğimi de yakmak istemiyorum. Gidip insan gibi konuşup neden hala çıkarmıyorsun diyecem ama tazminatımı vermek istemediği için çıkarmaz diye düşünüyorum. Ufaktan göz dağı verir gibi bana küfrettin sal gideyim diyecem ama işler davalık olursa nasıl kanıtlarım diye düşünüyorum. Daha önceki bir kavgamızda Afedersiniz öküz demişti ve o video kaydı sesli olarak elimde mevcut ama bu sefer de şirketin kamera sisteminden video çalmış deyip karşı dava açarlar mı acaba?
Son olarak elimde bir koz daha var o da sigortamı maaşımdan bir miktar eksik yatırıyorlar ve banka harici elden 650tl alıyorum. Bunun kanıtı olarak da muhasebecinin yılbaşı zammı zamanı tam maaşımı WhatsApp mesajı olarak bana yazmıştı o hala duruyor ve küçük bir küp kağıdına kendi el yazısıyla bankaya yatan ve elden alınan şeklinde bir yazısı var o da cüzdanımda duruyor hala.
Ben artık kafamdan tamamen 7 yıldır emek verdiğim ekmek kapımı sildim ve kesin kararlıyım bu arkadaştan kurtulmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yaşadığım bir sinyal sorunu var ama pek önemsemiyordum neden böyle olduğunu merak ettiğim için size sorma gereksinimi duydum. Beyaz tv gündüzleri sinyal yok ama saat akşam 8gibi falan sinyal düzeliyor. Bu hergün istisnasız bu şekilde oluyor. Diğer kanallarda hiçbir sorun yok. Yeni bir uydu alıcısı aldım ama yine aynı durum var. Nedeni nedir ve nasıl düzeltebilirim acaba?
Arkadaşlar merhaba. Kablonet 24mbit hız kullanıyorum. Telefonumdan hız testi yapıyorum 22 mbit çıkıyor fakat android tv box ile hız testinde 8mbit civarında geziyor. Nasıl düzeltebilirim acaba bilen var mı?
Arkadaşlar merhaba. Bundan 1 ay önce falan çatıdan gelen uydu kablosundan su gelmişti. Şimdi mutfaktaki tvyi açmadan bu tv den yayın alamıyorum. Mutfaktaki tv kapanınca oturma odasındaki tv de sinyal yok yazıyor. Sizce bu durum neden olabilir?
Arkadaşlar hepsiburada.com dan tablet aldım. Takılma donma çok oluyor diye geri cayma hakkımı kullanarak iade etmek istedim 14 gün dolmadan fakat paketi açıldığı için iade almıyorlarmış. Paketini açmadan ürüne nasıl ulaşacağım diyorum aynı şeyleri söylüyor. Bilgisi olan var mı bu durumla ilgili ne yapmalıyım sizce?
Arkadaşlar merhaba, 8-10 yıl önce vınn data hattımız vardı kapattırmıştık borcunu ödeyip. Bugün babama bir SMS geldi etebligat diye. 59 TL borcunuz için icraya verilecektir bugün saat 18.30 a kadar şu IBAN nosuna ödeyin yazmışlar. İnternetten biraz araştırdım numara için çoğu kişi dolandırıcı demiş. Bana göre de dolandırıcı ama insanın aklına takılıyor. Reel ödeme aş diye bir isimleri var. Numaraları da 02127040979 sizce nedir ne değildir bu?
Arkadaşlar merhaba benim evde Mersat Royal marka uydu alıcısı var ve buna usb girişinden wifi adaptör taktım ama kablosuz ağları göremiyorum. Ayar kısmında ip adresi mac adresi gibi kısımlar var sanırım burdan bir ayar yapmak gerekiyor. Bilen birileri yardım edebilir mi?
Arkadaşlar merhaba. 1bucuk yıldır lg g3 kullaniyorum ve biraz önce ekranın sol kısmında sararma meydana geldi. Delta servis garantisi devam ediyor. Ekran değişimi yaparlar değil mı? Bir de telefonda şu an PC üzerinden Android 7 yukledim geri Android 6 yüklememe gerek var mı? Dışardan yazılım yükledim diye garanti dışı bırakırlar mı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.267
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 58.274 (Bu ay: 599)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.