Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler online fatura ne hikmetse maile gelmiyor ama cep telefonuma şu kadarlık faturanız var son ödeme tarihi şu diyerekten mesaj geliyor her ay.

Otomatik ödeme verin uğraşmayın fatura ödeme derdiyle.
    Kredi kartınız yoksada pttlerdeki atmlerden ödeme yapabilirsiniz ? pttmatikmiydi neydi ismi...
  • onaylamamis olabilir siniz mail adresinizden..
    bana geliyor mail ile fatura, mail den bakmıyorum net olduğu için tarayicinin yer imine kaydettim.. ordan istediğim zaman güncel fatura vb. takip edebiliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 6 Ocak 2014; 23:43:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim fatura bilgisi ne cep telefonuma sms geliyor nede maile pttcellin alt yapı biraz karışık heralde en iyi müşteri hizmetlerini aramak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mavera|

Selam beyler Avea'dan PTTcell'e geçiş yaptım hattım az önce açıldı. İnternet ve MMS ayarları otomatik olarak geldi ve kurdum online hizmetlerden 3G'yi açtım ancak Avea kullanırken bulunduğum yerde 3G çekmesine rağmen şuan PTTcell ile 3G bağlantısı kurmuyor sadece EDGE üzerinden bağlanıyor. Başka bir ayarmı yapmam gerekiyor ?

İnternet ayarınız wap olursa edge ile bağlanıyor diye biliyorum. Ayarlarınız Avea internet olacak.
  • benim avea jetteki data hattımı ptcell e taşıyabilir miyim? diyelimki taşıdım 1gb net alsam avea jet modemde kullanabilir miyim?
  • Bende böyle biliyordum ancak kendi kendine sorun çözüldü ve şuanda wap ayarları ile 3G çalışıyor şebekeden kaynaklanan bir sorundu sanırım.
  • Arkadaşım 2 ay önce pttcellden faturalı 14 lük tarifeden bir adet yeni hat aldı bu ay fatura 68 lira gelmiş aynı sorunu yaşayan var mı acaba?
  • akk yi geçtim internet ölüyor. sanırım vodafondan daha yavaş bir kıyas yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

akk yi geçtim internet ölüyor. sanırım vodafondan daha yavaş bir kıyas yapacağım.

hocam istanbul tuzladayim. vodafone cepnet kullaniyorum. ya bu tarifeyi alacagim,ya da avea woops denen şeyi. size zahmet bir kiyas yapar misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

akk yi geçtim internet ölüyor. sanırım vodafondan daha yavaş bir kıyas yapacağım.

hocam istanbul tuzladayim. vodafone cepnet kullaniyorum. ya bu tarifeyi alacagim,ya da avea woops denen şeyi. size zahmet bir kiyas yapar misiniz?

50binlik kota dolduysa 28tl ye alabilrsin. kota dolmadıysa 23lük bence. cepnet işini görüyosa 14lüğe geç
  • online işlemlerden faturanızı gayet güzel bir şekilde ödeyebiliyorsunuz kredi kartıyla orda fatura tutarınızı da gördüğünüze göre e-fatura gelmiş gelmemiş önemli değil bence
  • Arkadaşlar şuan bilgisayar üzerinden pttcell ile bağlanıyorum. Bir kaç ayar, optimizasyon yaptıktan sonra(daha sonra bu konuda paylaşacağım merak etmeyin) tatmin edici düzeyde surf yapabiliyorsunuz. Hatta ve hatta youtube üzerinden müzik bile dinleyebiliyorum donmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Arkadaşlar şuan bilgisayar üzerinden pttcell ile bağlanıyorum. Bir kaç ayar, optimizasyon yaptıktan sonra(daha sonra bu konuda paylaşacağım merak etmeyin) tatmin edici düzeyde surf yapabiliyorsunuz. Hatta ve hatta youtube üzerinden müzik bile dinleyebiliyorum donmadan

hocam detayları paylaşırsanız yakın zamanda çok sevinirim
  • quote:

Arkadaşlar şuan bilgisayar üzerinden pttcell ile bağlanıyorum. Bir kaç ayar, optimizasyon yaptıktan sonra(daha sonra bu konuda paylaşacağım merak etmeyin) tatmin edici düzeyde surf yapabiliyorsunuz. Hatta ve hatta youtube üzerinden müzik bile dinleyebiliyorum donmadan

Cepnetten sonra pttcell'e de el attın.
  • aralık faturası hala gelmemiş postadan

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

14kb/s 17kb/s hızları arasında değişiyor. vodafonedan birkaç kb /s daha hızlı.

• quote:

Merak ettim gerçekten mümkün müdür?
  • Dün form doldurup Turkcell'den geçiş için başvurumu yaptım. Yetkili bayan 6 gün geçiş süresi olduğunu ancak genelde 4. gün geçiş yapıldığını söyledi. Hayırlısı olur inşallah pişman kalmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

Merak ettim gerçekten mümkün müdür?

144p yaparsa mümkündür.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Cepnetten sonra pttcell'e de el attın.

Evet geçen senede cepnetle ilgili çalışmalarım olmuştu, sıra pttcellde!

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.