Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.880
Cevap
118
Favori
483.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır Turkcell İnternet kullanıyordum ve PTT'ye geçmeye kesin karar verdim. Hem evde çekiyor hemde Turkcell'den hızlı.

İlk kez faturalı hat sahibi olacağım için biraz korkuyorum. Korkumun nedeni, fazla fatura gelirse.. Ben sadece internet paketi için PTT'ye geçicem.

-Fazla fatura gelir mi? (Kendi faturanızdan örnek vererek açıklarsanız sevinirim)
    -Ödemeyi nasıl yapıyoruz?
    -Vergi borcu ne kadar?
    -10 TL'lik bir paket kullanan PTT'li ayda ne kadar ücret öder? (paket+diğer masfaflar)

Cevaplar için şimdiden teşekkürler. :)
    İyi geceler.
    İyi forumlar.

Geçen ay toplamda 640 MB civarı internet kullanmışım gelen fatura : 14,25 ₺.25 kuruş nereden geliyor pek incelemedim.Fakat iki aydır faturam aynı geliyor.Paket aşımı yaparsan sana uyarı sms'i atıyorlar.Vergiler her şey içinde zaten.İlk sene telsiz kullanım ücreti vermezsin zaten.

hmm.. Benim dakikayla, sms ile pek fazla işim yok. Bana lazım olan internet, 1 günde 1 GB bitirmiş birisiyim.
    İnternet ne kadar kullanırsan kullanayım +ücret gelmez değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Zodiac Killer

Adı üzerinde sınırsız zaten korkmana gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Gerede arası otaban 3g sonuç, videolar sorunsuz açılıyor, hat sorunsuz çalışıyor, internet hızlı,

korktugum olmadı
  • Hattımı kaybettiydim PTT'ye gittim bedava yedek kart verdiler :D
  • pttcell geçeli 2 hafta oluyor şu an çekme sorunu dışında bir problem yok
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır Turkcell İnternet kullanıyordum ve PTT'ye geçmeye kesin karar verdim. Hem evde çekiyor hemde Turkcell'den hızlı.

İlk kez faturalı hat sahibi olacağım için biraz korkuyorum. Korkumun nedeni, fazla fatura gelirse.. Ben sadece internet paketi için PTT'ye geçicem.

-Fazla fatura gelir mi? (Kendi faturanızdan örnek vererek açıklarsanız sevinirim)
    -Vergi borcu ne kadar?
    -10 TL'lik bir paket kullanan PTT'li ayda ne kadar ücret öder? (paket+diğer masfaflar)

İyi geceler.
    İyi forumlar.

Geçen ay toplamda 640 MB civarı internet kullanmışım gelen fatura : 14,25 ₺.25 kuruş nereden geliyor pek incelemedim.Fakat iki aydır faturam aynı geliyor.Paket aşımı yaparsan sana uyarı sms'i atıyorlar.Vergiler her şey içinde zaten.İlk sene telsiz kullanım ücreti vermezsin zaten.

kac mb kullandigina nerden bakiyosun ben android uygulamasini kullaniyorum 250 mb bittigi zaman ay basina kadar 0 mb gosteriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlsnmz.

quote:

quote:

-Vergi borcu ne kadar?

İyi geceler.
    İyi forumlar.

kac mb kullandigina nerden bakiyosun ben android uygulamasini kullaniyorum 250 mb bittigi zaman ay basina kadar 0 mb gosteriyo

E-faturanın 3. sayfasında byte olarak yazıyor.Sonra ben megabyte çeviriyorum.
  • akilli telefon kullaniyorsaniz.
    ayarlar veri kullanım da yazar ben ordan bakiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: netada

Hattımı kaybettiydim PTT'ye gittim bedava yedek kart verdiler :D

Faturadan + bedel olarak almasınlar sonra.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netada

Hattımı kaybettiydim PTT'ye gittim bedava yedek kart verdiler :D

Faturadan + bedel olarak almasınlar sonra.

Ciddi olamazsın
  • pttcell 14lük tarifeyi kullaniyorum. suan pc üzerinden pttcell interneti ile baglaniyorum. 250 mb adil kullanımı geçtim.

internette rahatça dolaşılıyor, donmadan radyo dinleniyor. kısacası iş görüyor.

bilgisayardan hiz testi:http://www.speedtest.net/my-result/3225232551 (daha açıklayıcı olması açısından kbps cinsinden hız testi yaptırdım.)

not: telefonun hotspot (mobil interneti dağıtma) özelliği ile bağlanıyorum, herhangi bir usb kablo ile bağlanmıyorum, onuda göz önünde bulundurmak lazım.
  • Merhaba arkadaşlar, bugün ya da yarın PTTCELL'e geçicem..

Geçerken hangi belgeri istiyorlar? (kimlik vs.)

• felekut F kullanıcısına yanıt
    hocam ben ödedim. direkt numarayı verdim, fatura ödendi.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, bugün ya da yarın PTTCELL'e geçicem..

Geçerken hangi belgeri istiyorlar? (kimlik vs.)

Benden kimlik fotokopisi istediler bazı pttlerde ikametgah istiyorlarmış.

• pttcell fatura mı işbankası internet subesinden otomatik talimat verdim ama
    hala ödenmedi gözüküyor.. son ödeme tarihi 17.01 yazıyo.

acaba son günü mü yatırıyo bankalar?
    daha önce hiç kullanmadım bu otomatik ödeme işini..
  • 1 aylik kullanimimi doldurdum diyebilirim. aveadan bir farki yok. sinirsiz bir sekilde kafaniza takmadan etmeden internette surf yapmak guzel.

diger yandan az once guncel fatura bilgilerime baktigimda 24luk paketim 27 tl olarak gozuktu. bu 24luk paketin icinde her turlu vergi...vs dahil degil miydi? 3 tl nerden geldi? telefon acip sorsam mh'i soyleyebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

1 aylik kullanimimi doldurdum diyebilirim. aveadan bir farki yok. sinirsiz bir sekilde kafaniza takmadan etmeden internette surf yapmak guzel.

diger yandan az once guncel fatura bilgilerime baktigimda 24luk paketim 27 tl olarak gozuktu. bu 24luk paketin icinde her turlu vergi...vs dahil degil miydi? 3 tl nerden geldi? telefon acip sorsam mh'i soyleyebilir mi?

Kotayı aşmış olabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum var;
    10 TL'ye 1GB Sınırsız paketini kullanıcam. Bu paketi almak için mesaj kısmına ne yazıcam? Kaça yolluycam?

• quote:

Bir sorum var;
    10 TL'ye 1GB Sınırsız paketini kullanıcam. Bu paketi almak için mesaj kısmına ne yazıcam? Kaça yolluycam?

http://pttcell.com.tr/Icerik/faturali-internet-paketi
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.