Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile kapatmaya karar verdim pttcelli int hizi 128 kps dustugu zaman google bile zor aciliyo.sadece whatsapp ile konusacm diyorsaniz 14 liralik tarife yeter ama baska hicbisey yapamazsiniz.ayrica ilk faturanizi odediginiz zaman diger oparatorlere gecebilirsiniz 3 ay siniri yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chantodowill

An itibari ile kapatmaya karar verdim pttcelli int hizi 128 kps dustugu zaman google bile zor aciliyo.sadece whatsapp ile konusacm diyorsaniz 14 liralik tarife yeter ama baska hicbisey yapamazsiniz.ayrica ilk faturanizi odediginiz zaman diger oparatorlere gecebilirsiniz 3 ay siniri yok.

128 kbps düştüğü zaman 3g'yi açıp internete bağlanmayını denediniz mi? zira 128 kbps değil 3 mb hız bile olsa 2g (edge) ile bağlandığınızda bir yavaşlama söz konusu olacaktır.
  • quote:

An itibari ile kapatmaya karar verdim pttcelli int hizi 128 kps dustugu zaman google bile zor aciliyo.sadece whatsapp ile konusacm diyorsaniz 14 liralik tarife yeter ama baska hicbisey yapamazsiniz.ayrica ilk faturanizi odediginiz zaman diger oparatorlere gecebilirsiniz 3 ay siniri yok.

youtube'da videoları 144p olarak takıntısız izliyorum:) vodafonelular o zaman 96 kbps ile hiç kullanmasın:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

quote:

128 kbps düştüğü zaman 3g'yi açıp internete bağlanmayını denediniz mi? zira 128 kbps değil 3 mb hız bile olsa 2g (edge) ile bağlandığınızda bir yavaşlama söz konusu olacaktır.

Denedim hocam cok yavas,forum siteleri haric baska siteye zor giriyo resimleri zar zor aciyo videolari zaten oynatmiyo.ustune basa basa ondan demisler 250 mb dan sonra hiz dusuyo diye.ama whatsapp ve mail trafigini kullanmada sikinti yok.

• quote:

quote:

quote:

Denedim hocam cok yavas,forum siteleri haric baska siteye zor giriyo resimleri zar zor aciyo videolari zaten oynatmiyo.ustune basa basa ondan demisler 250 mb dan sonra hiz dusuyo diye.ama whatsapp ve mail trafigini kullanmada sikinti yok.

hocam şöyle bir şey yapalım o zaman; google play store girin, opera yazıp opera tarayıcısını indirin, ayarlardan turbo modunu açın, turbo modunda resimler nasıl gösterilsin tarzı bir seçenek var düşük veya orta kalite yapın, bir kaç ayar daha var onlarıda kendinize göre ayarlayın, daha hızlı girmiş olursunuz.

• Tskler bilgi icin indirip deniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wabisuke

quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Kim ne için söyledi veya söylediler?

Hattım ablamın üstüne kayıtl,ı bugün numara taşıma formlarını aldığında 29 tl lik bir ücret ödeneceğini söylemişler.

Hat taşıma ücretsiz para felan vermeyin.
  • quote:

Tskler bilgi icin indirip deniyorum.

Sonuç nedir hocam?
  • pttcell hattimi micro sim e nerde kestirebilirim?

• quote:

quote:

Tskler bilgi icin indirip deniyorum.

Sonuç nedir hocam?

Sonuc fazla degismefi hocam.avea ya gectim tekrar.500 dk 500 sms. 2gb int 23 tl dediler makul geldi.

• Ya bazı arkadaşlar operada girdiği halde sorun yaşıyormuş,ben edgede bile çok iyi bağlanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadir hizim dusmedi bugun dustu malesefepey bisey yapistirdik

• 128kbps bile canavar catir cutur aciyor sayfalari canini yesinler senin ptt

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

128kbps bile canavar catir cutur aciyor sayfalari canini yesinler senin ptt

14TL YE FİBER Mİ BEKLİYORSUNUZ . BU MİLLETE NE YAPSAN YARANAMAZSIN. ÖYLE BİR MİLLETİZ Kİ BEDAVAYA BİLE KUSUR BULURUZ !!
  • hayirdir alex?

• quote:

hayirdir alex?

hayıra bayırdır buralar çayırdır JOE
  • Uyku saatini fazla kacirma notlarin duser

• Peki bu Faturalı Pttcell'de ödemeli nasıl atılıyor?
  • quote:

Uyku saatini fazla kacirma notlarin duser

Ah ah çeske okula gidecek yasta olsam

• Gecis yapmadan once hattima 4 kusur tl vardi. Onu ic ettiler galiba

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.