Şimdi Ara

Psu suz kasa tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bana psu suz kasa tavsiyesi yaparmısınız. Aklımda aerocool cruiestar var şekli tipi çok güzel geldi ama sanki çokmu büyük. Anakartım b150m bazooka sanırım mAtx banada atx boyutunda yada matx falan yeter çok kucuk olmasına gerek yok ortalama boy yeter. 200 tl te kadar sınır var ama nekadr düşük olursa iyidir. Teşekkürler

• Aerocool kasanın tipi güzel diye tercih edilmesi taraftarı değilim, o ve birkaç değişik marka kasalardan çok sıkıntılat çıkıyor.

USB slotları fanları çabuk bozuluyor, malzeme kalitesi tırt, bir kaç aya elinde kalır.

Fiyatı biraz daha fazla ama hem kasa malzemesi hem sessiz ve başarılı soğutması olan, şekli şemali de güzel "Zalman Z11 NEO" kasaya bir göz at.

http://www.hepsiburada.com/zalman-z11-neo-2xusb3-0-2x-usb2-0-mid-tower-kasa-p-BD305292?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CLqg1-DzsdECFWsq0wodD9UD5A

• Hocam herkes zalman z11 neo veya z11 plus al diyo. İlk olarak neden bu kasayı almıyım ? Nedense çok incelemesi yok bilgi edinemiyodum o yüzden. Bu kasa için çoğh kişi usb portları çabuk bozuluyo diyor. Birde z11 neo ile plus arasında ne fark var çünkü 150-200 tl civarı fiyat ekleyip onları alıcam vericeğim paraya değermi
  • Corsair Carbide 100R iyidir. Ama tek arka fanlı bildiğim kaadarıyla. Alırsanız forumdan da ekstra 2 adet te fan alır takarsınız mis gibi.
    Zalman R1 Mid Tower (3 Adet fan vardır. 1 fanı ledlidir.)
    Zalman Z3 Plus (Bunda da sanırım 4 tane mi 5 tane mi takılı fan vardı.)
    Deep Cool Kendomen RD (Bu kasada da 4 Adet fan mevcut)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam herkes zalman z11 neo veya z11 plus al diyo. İlk olarak neden bu kasayı almıyım ? Nedense çok incelemesi yok bilgi edinemiyodum o yüzden
  • Aerocool cruisestar aldım tenekeye çokta para vermeye gerek duymuyorum açıkcası ön usb portlarını kullanmıcam belkide anakartımda 6 tane usb girişi var onlar yeter bana
  • Selamun aleyküm.
    Z3 Plus diyorum.
  • dark n10
    zalman z3 plus
    corsair 100r
  • O Bütçe aralığında en iyisi Zalmanın o bütçe aralığındaki kasaları.Bütçen biraz daha fazla cıksa başka kasalarda önerilebilir
  • hahah adam tenekeye cokta para vermeye gerek yok demis :)) duz mantik yapmis ve alip cekilmis kenara.hayirli olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm allah çarpsın çok pişmanım, tenekeye para vermem dedim işe yaramaz dedim ama öyle değil öyle bir dandikki malzemesi tuttuğum yer yamuluyor, parçaları taktıktan sonra ağırlıktan yamulur diye korktum. Zaten sinerjiden aldım ve aptallar tüm kutuları içine sıkıştırıp göndermişler. Kasanın braket kısmı yamulmuşa anakartı yamuk monte ettim ekran kartı oturmadı falan şerefsizler telefonu açmıyolar. Bence ekran kartı işlemci sonrasında kasa önemli. Siz siz olun zalmandan aşşa almayın ilk fırsatta zalman z11 plus veya daha iyisni alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memotr1907 M kullanıcısına yanıt
    Aldiğiniz kasa ney?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memotr1907 M kullanıcısına yanıt
    İşte hocam sizin gibi birkaç kişi daha var kasaya para vermeye değmez diyenler gibisinden. Ama o iş öyle değil maalesef. 14 gün iâde süresi olması lâzım sinerjinin iade edin en yakın zamanda. Ve benim yazdığım kasar da busizin aldığınız kasa ile aynı fiyatlarda sayılırlar sadece 50-60 TL. fazlalar ama daha kaliteliler. Bütçeyi 250 TL. falan yapabilseniz, Dark N10 alabilirsiniz. Ben kullanıyorum gayet sağla mve güzel. Forumda kullanıcı kulubü de var zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.