Şimdi Ara

PSP SLİMLERİN BATARYALARI KAÇ SAAT DAYANIYOR???(full oyun oynayarak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar güsel psp slimlerinnizin bataryası kaç saat full oyun oynamamıza imkan sağlıyor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutcan55 -- 6 Şubat 2008; 2:15:29 >

• 4bucuk saat
  • Evet 4.5-5 saat arası ama ben ışığını en düşükte tutuyorum wireless'i de açmıyorum. Bi tane 2400mA'lik pil aldım gitti gidyordan 2-3 saat anca gidiyo(normalde 8-10 saat sürmesi gerekirken. Çünkü orijinali 1200) sakın yan sanayi pil almayın pişman olursunuz... Tecrübeyle sabit
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkaysurmeli

Evet 4.5-5 saat arası ama ben ışığını en düşükte tutuyorum wireless'i de açmıyorum. Bi tane 2400mA'lik pil aldım gitti gidyordan 2-3 saat anca gidiyo(normalde 8-10 saat sürmesi gerekirken. Çünkü orijinali 1200) sakın yan sanayi pil almayın pişman olursunuz... Tecrübeyle sabit

uyardığın için sağol bundan sonra 4ever orjinal pil
  • valla takmıcan kafaya yok kac saat gider fln oynıcaksın eve geldinmi takıcaksın yorma guzel kafanı kac saat gider fln filan bosssverrr
  • beyler bu psp lerin standart pilleri haric diger pillerin gucu ne kadar ve yaklasik fiyati ne kadar?
  • benim 4 saat kadar faln sürüo orta ekran parlaklığında
  • ekran parlaklığı 3 kademe.

en düşük kademede 5 saat 39 dakika yazıyor bataryabilgileri bölümünde. en parlak kademede 2 saat 40 dk falan. ama ortada oynuyorum genelde ve arkadaşın dediği gibi imkan oldukça usb ye takıp şarj ediyorum. gayet kolay ne de olsa heryerde bi pc var:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: junex

ekran parlaklığı 3 kademe.

en düşük kademede 5 saat 39 dakika yazıyor bataryabilgileri bölümünde. en parlak kademede 2 saat 40 dk falan. ama ortada oynuyorum genelde ve arkadaşın dediği gibi imkan oldukça usb ye takıp şarj ediyorum. gayet kolay ne de olsa heryerde bi pc var:)

batarya bölümündeki saatler gercekci olmuyor.ben kendi bataryasıyla 9 saati bile gördüm.bu arada en yüksek parlaklık seviyesinde ısıgı az gidiyormus.bataryan biraz eski sanırım
  • bende üç buçuk saat gidiyor ama ben dolarkende bırakmıyorum. dolarkende oynuyorum
  • 4.5 - 5 saat diyenler olmuş ekran parlaklığı en düşükte ve ses de en düşükte yani tek çentikte 4 ila 5 saat civarı gidiyor ancak en düşük ekran parlaklığı ve ses de

maksimum 5 saat diyebilirim kullanıma göre değişir içinde umd bırakırsan değişir (her açtığında umd yi okuyacak psp) vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 25 Şubat 2008; 2:09:16 >
  • kulaklık kullanımı, enerji tasarrufu sağlar mı acaba? bence o iki minik hoparlör bayaa bi enerji alıp götürüyor...
  • Priz ile şarj edilirken oynamak mümkün değilmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Priz ile şarj edilirken oynamak mümkün değilmi?

evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.