Şimdi Ara

PSN'cilere Soruyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PSN kullanan arkadaşlar PS3 ile modem baglantisinda kablo mu tercihiniz yoksa wi-fi mi? Modem ne kullaniyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wifi uydunet net master

• Uydunet ve dandik netmaster modemini kullanıyorum. Tercihim her ne kadar kablolu olsa da mecbur kablosuz kullanıyorum. Buna modem in kötü olması da eklenince bazen oyunlarda kopmalar olmaya başlıyor.
  • TTnet, kablosuz modem, ve birde windsurfer
  • En sağlamı kablolu bağlamak

• Kablo en iyi iletkendir. Genelde wireless ama sinyalde sıkıntı olursa kablodan bağlıyorum.
  • Siddetle kablolu KABLOlu kablolu diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

TTnet, kablosuz modem, ve birde windsurfer

Bu windsurfer nasıl yaptınız hocam. Var mı bir link falan...
  • benim modem kablolu başka seçeneğim yok wifi olsa onu kullanırdım
  • Modem odamda ps3 de bu yüzden kablolu kullanıyorum
  • kesinlikle kablolu
  • Kablosuz,airties-204,ttnet
  • yanlız bende bi sorun var wi-fi den girince oyun update yapmayı istiyor yarısında hata veriyor her oyunda böyle yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı ?
  • En yüksek performansı kablolu bağlantıda alırsınız. Hem maksimum hız hem de ping bakımından. PS3'dw wireless N olmadığından, kablosuza hiç bulaşmayın derim. Gerçi Wireless N olsaydı bile, kablolu bağlantı yine en iyi performansı verirdi.
  • Smile ADSL'in modemini kullanıyorum. Kablolu ile kablosuz arasındaki farkı anlayınca kablolu olarak bağladım. Modemi salona taşıdım mecburen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak6o

yanlız bende bi sorun var wi-fi den girince oyun update yapmayı istiyor yarısında hata veriyor her oyunda böyle yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı ?

Network settingsden media connect diye bisi var onu dısable yap

• Kablolu Kablosuz fifa12 oynayamadım ne kadar yakın olsa da kablolu farkediyor
  • Peki kablolu bağlantıda kablonun makineye uzaklığı, daha doğrusu kablonun uzunluğu herhangi bir bağlantı sorunu yaratıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Peki kablolu bağlantıda kablonun makineye uzaklığı, daha doğrusu kablonun uzunluğu herhangi bir bağlantı sorunu yaratıyor mu?

Yaratmaz.
  • Wi-fi kullanıyorum ama son zamanlarda kafayı yedi ps3, stand by modunda bile internete bağlanıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.