Şimdi Ara

Psg Balonu Şampiyonlar Liginde Ne Zaman Patlar? (BOOOOM!) ELENDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Hollow

quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Suan patliyor dostum
    Edit: Insan utanir biraz ya..

Dostum neden utanayım? Neymar yine bencilliğini konuşturuyor.

Bugün Psg balonu patlayacak.

Maci izliyor musun dostum? Ne bencillik yapti? Sadece 1 pozisyonu kendi yaratti ve sut cekti. Bu kadar Hater olmayin ya.

İzliyorum dostum. Neymar bencil ve bireysel adam.

Ayrıca Real çok iyi faul alıyor. Hakemi satın almış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 15 Şubat 2018; 0:11:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Arkadas tamam ya tamam. Ben ne diyorum sen ne diyorsun.

• PSG 2.yi atcak Neymar çok kötü ya anca dribbling başka bir şey yok.

• quote:

Arkadas tamam ya tamam. Ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Tamam maçı izle.

3-1 olmazsa darılırım. Böyle balon patlatmaktan keyif almam. Rövanşa bırakarız olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 15 Şubat 2018; 0:28:41 >
  • BU AMATOR Lo Celso 90 dk oynadi ya inanilir gibi degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

PSG 2.yi atcak Neymar çok kötü ya anca dribbling başka bir şey yok.

Nickinden utan :) 3-1

BOOOOOM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 15 Şubat 2018; 0:31:2 >
  • Galiba patladı.

• Real çok şanslı. Ama bence paris’teki maç çok güzel olacak.

• hahaha Sen Neymar ve Mbappe ye 300 milyon harca. Teknik Direktorun EMERI olsun.BALON PATLADI
  • Ortada balon yok patlayanda yok açık ara PSG'nin hakkı olan bi maçtı Marcelo'nun attığı gol hele adam ortaya şut vurdu saçma sapan bi gol oldu.

Ben Madrid taraftarı olarak yenilmemizi istedim lakin olmadı.

Neymar tam bi salak bu kadar kötü oynanır mı ya hayır Cavaniyi neden çıkartıyon Mbappe hayatında kaç defa SF oynamış.

Bu maçın hakkı bu değilde.

• Büyük maçlarda Aykut Kocaman taktiği nedense hep iş yapıyor. Şu maçta alan kapatmamızı, 2li sıkıştırmaları, önde presi falan hepsini çok beğendim. Büyük maçlarda böyle oynayacaksın zaten. Skordan bağımsız olarak söylüyorum. Maç 80lere gelirken 1-1 olduğu sırada bile aşırı endişeye kapılmadım Zidane'ın 4-4-2 taktiğini anladım sadece Bale oyuna biraz geç girdi. Zidane'ın maksadını anlayanlar zaten şu kadroyu eleştirmezdi. Ne kadar çok gol yersek o kadar bizim aleyhimize olurdu. Beklediğim skorlardan biriyle de bitti maç.

Ayrıca PSG gerçekten iyi takım. Guardiola'nın City'si olsa şu maçta ilk 20dk'de 2 taneyi yemişti ve turu kaybetmişti. PSG'nin tek eksiği iyi bir teknik direktörünün olmaması. Marcelo bugün neden en iyi sol bek olduğunu bir kez daha gösterdi. Umarım 2.maçta Carvajal de iyi oynar da hücum gücümüz de en az 2 katına çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 15 Şubat 2018; 0:56:55 >

• patladı
  • Madrid top oynatmadı top

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onbeştemmuz -- 15 Şubat 2018; 1:2:39 >
  • Mbappe ve Neymarın ayakları titredi hücumda. Kendi sahalarında daha iyi oynayacakları kesin. Barcelonaya ve Bayerne yaptığını yapabilir gene Madride karşı. O takımlara da deplasmanda ezilmişti ama kendi sahalarında ezmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Mbappe ve Neymarın ayakları titredi hücumda. Kendi sahalarında daha iyi oynayacakları kesin. Barcelonaya ve Bayerne yaptığını yapabilir gene Madride karşı. O takımlara da deplasmanda ezilmişti ama kendi sahalarında ezmişti.

kendi sahasında iyi oynar orası öylede ne kadar iyi oynucak 3-1 sonuç gol yemeden 2 gol lazımdı ölme babam ölme real madrid bu zidane işi bilir bence alanları defansı sağlama alır kaptıkları topla hızlı çıkışlarla rahat atarlar paris defansına goller atar real kesin yine real tur felan vermez daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Mbappe ve Neymarın ayakları titredi hücumda. Kendi sahalarında daha iyi oynayacakları kesin. Barcelonaya ve Bayerne yaptığını yapabilir gene Madride karşı. O takımlara da deplasmanda ezilmişti ama kendi sahalarında ezmişti.

kendi sahasında iyi oynar orası öylede ne kadar iyi oynucak 3-1 sonuç gol yemeden 2 gol lazımdı ölme babam ölme real madrid bu zidane işi bilir bence alanları defansı sağlama alır kaptıkları topla hızlı çıkışlarla rahat atarlar paris defansına goller atar real kesin yine real tur felan vermez daha

Belli olmaz. Bayern ve Barcelonayı çok fena ezmişti kendi sahasında. Deplasmanda resmen ayakları titriyor büyük takım gibi oynayamadılar.

• asensio oyunun kaderini değiştirdi ancak 3-1 öyle ahım şahım bir skor değil psg şok bir 2-0 ile eleyebilir reali.
  • Hala Psg evinde Real Madrid ve öğrencilerini eler diyenler var. Yahu şu rüyadan çıkın. Balon patladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

PSG 2.yi atcak Neymar çok kötü ya anca dribbling başka bir şey yok.

neymar bence ilk defa serbest adam olarak oynamanın olumsuz etkilerini yaşıyor. bunu zamanında ronaldo da yaşadı messi de yaşadı. onlar da gereksiz yere çalım ve dribling yapmaya odaklanırlardı. aptal aptal amaçsız driblingler yapmaya çalışırlardı. sonradan ikisi de zihinsel gelişim gösterdiler ve skora yönelik daha akıllı futbol oynamaya başladılar. neymar da 1-2 seneye kalmaz o zihinsel değişimi gösterecektir.

ha diyueceksin neymar futbola yeni mi başladı sanki? tabi ki hayır, ama, brezilyada canı ne isterse yapıyodu, barça'da ise çok dar bir sorumluluk alanı vardı ve oyunu kısıtlanıyodu. şu anda olduğu konuma ilk kez geldi bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

asensio oyunun kaderini değiştirdi ancak 3-1 öyle ahım şahım bir skor değil psg şok bir 2-0 ile eleyebilir reali.

Asensiodan cok Emery ve Meunier degistirdi desek daha dogru olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.