Şimdi Ara

Psg Balonu Şampiyonlar Liginde Ne Zaman Patlar? (BOOOOM!) ELENDİ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
4.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CR7_35

Ortada balon yok patlayanda yok açık ara PSG'nin hakkı olan bi maçtı Marcelo'nun attığı gol hele adam ortaya şut vurdu saçma sapan bi gol oldu.

Ben Madrid taraftarı olarak yenilmemizi istedim lakin olmadı.

Neymar tam bi salak bu kadar kötü oynanır mı ya hayır Cavaniyi neden çıkartıyon Mbappe hayatında kaç defa SF oynamış.

Bu maçın hakkı bu değilde.

Balon Psg patladı!

Bu maçta tecrübe ve taktik konuştu.

Saçma sapan goller futbolun içinde olan bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern, Barça bile Real'den çekinirken, çok şanssız bir kura çektiler ve bence geri dönme ihtimalleri yok. Çeyrek finale çıkcak takım Real Madriddir.

• Ne taktiği be Madrid taktiği ne acaba 3 senedir rezil bi futbol izliyoruz gözlerimiz kör oldu adamlar kendi yenilmez karma sandı bak bakalım ligde herkes verdi eline.

Kısacası 4 senr 3 CL alan bi takım başarıya bir şey demiyorum dünya tarihine geçti lakin ortada futbol yok oynanan oyun kötü tıpkı Barçanın tiki taka sistemine döndü.

Neyse Ronaldo Ramos olmasaydı Madrid o kupaları nah alırdı.

• Modric ceza sahasi onunde kendini yere atiyor Sari kart PSG li oyuncu goruyor. En haliyle tum takimi etkiliyor

• quote:

Ne taktiği be Madrid taktiği ne acaba 3 senedir rezil bi futbol izliyoruz gözlerimiz kör oldu adamlar kendi yenilmez karma sandı bak bakalım ligde herkes verdi eline.

Kısacası 4 senr 3 CL alan bi takım başarıya bir şey demiyorum dünya tarihine geçti lakin ortada futbol yok oynanan oyun kötü tıpkı Barçanın tiki taka sistemine döndü.

Neyse Ronaldo Ramos olmasaydı Madrid o kupaları nah alırdı.

Her takımın inişi çıkışı vardır. Adamlar ligde kötü olabilirler.

Oynanan oyun zevklere göre değişir. Ben zevk alıyorum.

Real Madird Ramos ve Ronaldo dan ibaret değil. Varane, Marcelo, Kroos, Modric, İsco, Asensio gibi yıldızlara da sahip.

Düşüncen çok yanlış.

Barcelona da Messi, Suarez olmada Barça nah kupa mı alır demeliyiz? :) saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Ortada balon yok patlayanda yok açık ara PSG'nin hakkı olan bi maçtı Marcelo'nun attığı gol hele adam ortaya şut vurdu saçma sapan bi gol oldu.

Ben Madrid taraftarı olarak yenilmemizi istedim lakin olmadı.

Neymar tam bi salak bu kadar kötü oynanır mı ya hayır Cavaniyi neden çıkartıyon Mbappe hayatında kaç defa SF oynamış.

Bu maçın hakkı bu değilde.

Balon Psg patladı!

Bu maçta tecrübe ve taktik konuştu.

Saçma sapan goller futbolun içinde olan bir şey.

kaldı ki marcelo'nun golü son derece iyi bir tecrübe ve atiklik eseridir bence. hiç de öyle yanlışlıkla-çarparak atılmış bi gol değil.
    sadece şu var, asensio ortayı aşırı hızlı gönderdi, marcelo güçlükle şut vurabildi. o kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu şans golü işine hiç katılmıyorum. Eğer Real Madrid maçını takip eden varsa bilir bizim beklerin ya da kanat oyuncularının yaptığı en iyi şey yerden sert, düzgün ve ayağa oturacak top göndermeleridir. Ronaldo ve Bale ise bunları bitirme konusunda uzmandır. Bu yüzden Benzema aşırı şekilde eleştiriliyor. Yani o ortanın Ronaldo'ya gitmesi şans değil topun sert gelmesinden dolayı sekmesidir. Az futbol takip eden anlar ama kime anlatıyoruz ki.
  • Unai emery gibi büyük takım yönetemeyecek adamı 500 milyon euro üstü takıma getirirsen,Areola denen kaleci bile olmayan adamı kaleye koyarsan,büyük maçlara fizik gücü yetmeyen orta sahalar ile maça başlarsan sonuç normal.
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Beklerimiz kanatları otobana çeviriyor.Heleki çoğu maç Asensio ve vasquezin kanatlara geçişi ile rakibi mahvediyoruz kanatlardan orta açtırmamak için sağ sola koşturuyorlar.Modric Kroos zaten inanılmaz servis yapan adamlar.İçerde de Ronaldo gibi bir terminatör olunca tüm takım bir makine gibi kusursuz işliyor.

Marcelo-Modric-Ronaldo-Ramos bu makinenin en kilit isimleri.Diğerleri de çok katkılı çok iyiler ama bu dördü çok farklı.Marcelo keşke Roberto Carlosun tüm kariyerini izleyebilseyldim Marcelo gibi ama ne bileyim bu marcelo nerdeyse Roberto Carlosdan bile iyi
  • İkisinin de CL ve lig şampiyonluğu aynı şuan. Marcelo şuan Carlos ile eşit sayılabilir ancak 3-4 yıl daha böyle oynarsa net bir biçimde önde tutarım.
  • İlk yarıyı izlemem yetti. Psg ye vasat Fransa liginde başarılar dilerim :)

• Bana futbol cahili diyen Psg seviciler pardon Neymar seviciler nerede? :) İlk maç Neymar vardı da ne oldu? Real karşısında ayakları titredi.

• quote:

Bana futbol cahili diyen Psg seviciler pardon Neymar seviciler nerede? :) İlk maç Neymar vardı da ne oldu? Real karşısında ayakları titredi.

YOURMOVE haklı :)

• Neymar olsa çok farklı olurmuş. Hadi oradan. Çek oradan Neymar kardeşime bir Celtic hatrick yapacak. Neymar olsun olmasın Madrid'in turu geçeceği barizdi. Öyle 300 400 milyon harcayınca adama gel buyur abi al kupayı demezler. Neymar bırak Messi Iniesta seviyesinde bile değil. Sırf reklam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeş bu gözler 97den beri carlosuda gördü marceyide gördü inan carlos başka 2 marce 1 Carlos etmez

• Keşke Marcelo 35-36'sında Sivasa gelse. Rob, Carlos, Cicinho derken neden olmasın. Yanına birde Carvajal

• Bu maç çok kötüydüler ilk maç bayağı iyi oynayan bi PSG vardı balon lafına katılmıyorum PSG'nin büyük takımlara sonunu getiremeyen bi yapısı var bu da tecrübe oluyor işte.

Pep'li City gelsin Madrid'in ölüsü yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

quote:

Bana futbol cahili diyen Psg seviciler pardon Neymar seviciler nerede? :) İlk maç Neymar vardı da ne oldu? Real karşısında ayakları titredi.

YOURMOVE haklı :)

:)

• Neymar yoktu, Emery denen hoca olmayan adam, takimin tum dinamitleriyle oynadi, nasil ilk mactaki PSG olsun. ilk macta topu biz oynadik, hakem maci bizden aldi, onlara verdi.

Zidane ve Emery yer degistirseler, tur bizimdi.

Realin sistemi ve taktigi SLye uygun, tur maclarina uygun, ligden fazla isler bu tarz maclarda.

Bunlari eleyecek bir Munih vardi, birde M.City var. Munihte Coman sakatlanmis, Comansiz Munihte bunlari eleyemez. Tek sans Pep hocam var.

Forza Pep hocam.

Seneye cok daha guclu donecegiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Neymar yoktu, Emery denen hoca olmayan adam, takimin tum dinamitleriyle oynadi, nasil ilk mactaki PSG olsun. ilk macta topu biz oynadik, hakem maci bizden aldi, onlara verdi.

Zidane ve Emery yer degistirseler, tur bizimdi.

Realin sistemi ve taktigi SLye uygun, tur maclarina uygun, ligden fazla isler bu tarz maclarda.

Bunlari eleyecek bir Munih vardi, birde M.City var. Munihte Coman sakatlanmis, Comansiz Munihte bunlari eleyemez. Tek sans Pep hocam var.

Forza Pep hocam.

Seneye cok daha guclu donecegiz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.