Şimdi Ara

PS5 Özel Oyunları PS4'e Gelmeyecek (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ps4 pro ne işe yaradı ben onu anlamadım. Güncel kaldığı dört senede 4k native veremeden 30-40 fps oyun oynattırdı. Fiyasko

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam oyunlar hoşuma gitmedi demedim ki. Oyunların çoğu güzel ama GOW hariç diğerleri abartıldığı kadar iyi değil bence. Yani başka oyunlardan aldığım keyiften fazlasını almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wassuplaying

Hocam oyunlar hoşuma gitmedi demedim ki. Oyunların çoğu güzel ama GOW hariç diğerleri abartıldığı kadar iyi değil bence. Yani başka oyunlardan aldığım keyiften fazlasını almadım.
    Hocam siz bakmayın buradakilere kendi sınırlı dünyalarından konuşuyorlar, sanki herkes zenginmiş herkes çok dolgun maaş alıyormuş, herkes koşa koşa Ps5 alacakmış gibi konuşuyorlar, bazıları da savunacağım diye şekilden şekilde giriyor 110 milyon müşteriyi göz ardı edemezsin. Bunun Sony'si Microsoft'u yok. Bu yaptığı hareket sadece Microsoft'a yarayacak, zaten Ps5 üretimi ilk yıl sınırlı olacakmış hem sınırlı üreteceksin hem de özel oyunları sadece Ps5'e yapacaksın bu baya bir riskli bir iş bence. Ac serisi grafikleriyle meşhur bir seridir o bile Xbox One-Ps4'e geliyorsa kaldırmaz falan muhabbeti boşa muhabbet. Optimizasyon yapmaya uğraşırsan yaparsın. Elbette sadece Ps5'e oyun üreten geliştiriciler olacaktır bu gayet normal ama sen en azından geçiş sürecinde bir kaç tane oyun getirmelisin.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PlayStation_5_ilk_Yil_Sinirli_Sayida_Uretilecek-100847.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 31 Mayıs 2020; 12:33:55 >

• Yahu ne boş yorumlar okuduk şu konuda. Bu mutlak.sıfır denilen üye, Sony Allah bir dese, haşa aksini savunacak. Xbox fanatizminin dibine vurdu bu üye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linki veriyorsun bari oku
    Ps4 7.5 m üretilmiş
    Ps5 6 m üretilecek
    Neden çünkü olağandışı bir durum var
    Ps5 pahalı da sanki pc ve xbox ucuz
    Konsolda ki büyük oyunu gören arkadaş da 2080 bekliyor rdr2 için
    O zamana rdr3 çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 31 Mayıs 2020; 20:45:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

Linki veriyorsun bari oku
    Ps4 7.5 m üretilmiş
    Ps5 6 m üretilecek
    Neden çünkü olağandışı bir durum var
    Ps5 pahalı da sanki pc ve xbox ucuz
    Konsolda ki büyük oyunu gören arkadaş da 2080 bekliyor rdr2 için
    O zamana rdr3 çıkar
    Benim acelem yok arkadaş, rahattan ve performanstan ödün veremiyorum. Dediğim gibi GTA 5'i de 2 yıl geç oynadım, ama çöp gibi oynamadım. İktidarsız olan şeylerden hayatımın her alanında her zaman tiksinmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Benim acelem yok arkadaş, rahattan ve performanstan ödün veremiyorum. Dediğim gibi GTA 5'i de 2 yıl geç oynadım, ama çöp gibi oynamadım. İktidarsız olan şeylerden hayatımın her alanında her zaman tiksinmişimdir.

Alıntıları Göster
    Eğer imzandaki sistem doğruysa, sadece yeni nesile yapılan oyunları oynamak için, baya masraflı bir upgrade yapman gerecek. Malum bu yeni konsol nesili, hiç bu kadar güçlü bir şekilde gelmemişti.Direk high-end pc donanımına denk geliyor.Yani kısacası şimdiden sana Allah kolaylık versin diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Eğer imzandaki sistem doğruysa, sadece yeni nesile yapılan oyunları oynamak için, baya masraflı bir upgrade yapman gerecek. Malum bu yeni konsol nesili, hiç bu kadar güçlü bir şekilde gelmemişti.Direk high-end pc donanımına denk geliyor.Yani kısacası şimdiden sana Allah kolaylık versin diyorum.

Alıntıları Göster
    Masaüstünü olanı değil dizüstünü kullanıyorum hocam. Evet biraz tuzlu olacak farkındayım, ama ülkede ucuz olan ne var ki zaten. Pamuk eller cebe olacak biraz.
  • PS4 le PS5 arasında ciddi fark var, optimize etmek de ayrıca zaman kaybı olacaktır.Ayrıyeten Xbox cı arkadaşların da Playstatıon a bu kadar atarken her Playstatıon haberinde belirmeleri çok ilginç bu kadar trol fanboyluk olmaz.Türkiye de oyuncuysan destek olacağın tek yerin Playstatıon olduğu kanaatindeyim.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Hatta bu düşüncenin de sonuna kadar arkasındayım: Last of us part 2, ps5'e ozel ve çıkış oyunu olmalıydı.
    110 milyon adet satmış konsolu bırakacak Adam yeni çıkmış konsola oyunu özel yapacak Senin aklın alıyor mu bunu sadece güldürdün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.