Şimdi Ara

PS5'in yeni nesil VR kontrolcüleri tanıtıldı: İlk görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS5'in yeni nesil VR kontrolcüleri tanıtıldı: İlk görseller paylaşıldı

Sony'nin PlayStation konsolları için özel ürettiği VR cihazların yeni nesil versiyonunun kontrolcüsü geçtiğimiz saatlerde tanıtıldı.

Ayrıca Bkz.PS5 özel oyunu Returnal’ın hikayesini detaylandıran bir fragman yayınlandı

Aynı PlayStation 5'in tanıtımında olduğu gibi yeni nesil VR cihazda da ilk önce kontrolcü tanıtıldı. Geçtiğimiz haftlarda PS5 için duyurulan yeni nesil VR cihazın yenilenmiş kontrolcüsünden ilk görseller paylaşıldı. 

Kontrolcünün ilk baktığımızda şüphesiz en dikkat çeken nokta değişen tasarımı ve küre haline gelmiş olması. Daha önce de açıklandığı gibi kontrolcü sadece tasarım olarak değil, özellikleri bakımından da değişmiş durumda. PlayStation 5 kontrolcüsü DualSense'in sevilen özellikleri uyarlanabilir tetikler ve dokunsal geri bildirim, yeni nesil VR'ın kontrolcüsünde de bulunacak. 

Ayrıca kontrolcü parmakla dokunmayı algılama özelliği de barındırıcak. Yenilenen tasarım ergonomi açısından bir gelişme sağlayacak gibi duruyor. Yine Sony geçtiğimiz aylarda bunun sözünü de vermişti. 

Kontrolcünün ilk görsellerini aşağıda bulabilirsiniz. Yeni nesil VR cihazın 2022'den önce çıkması beklenmiyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    PS5'in yeni nesil VR cihazından ilk görüntüler geldi

Kaynak:https://www.engadget.com/ps5-vr-controllers-121517263.html

• fiyati bir önceki konsol jenerasyonlarinin fiyati kadar olur ulkemizde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ülkemizde pahalı olacak bu kesin

• SONY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dualsense gamepad'te bir devrimdi açıkçası bu saatten sonra elime standart bir gamepad alıp oynamam dualsense'den sonra. Şimdi Sony VR'da da yine güzel bir deneyim sunacak gibi. Yürü paşam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 18 Mart 2021; 17:49:30 >
  • Oculus Quest 2'nin kontrolcüsünün aynısı bu :)

• Ps4 Pro da VR kullandım ve bir çok oyun oynadım görüntü kalitesi iyilestirilirse müthiş olur diyordum ki daha iyi olacağı açıklandı acikcasi bu VR yi almayi da cok isterim ama su an bile eskisi 3600₺ ye satiliyorken yeni olan tam bir konsol parası olur diyorum

• PS5 yine farkını koydu kalite akıyor... xbox geri uyumluluk dayamaktan başka bir şey başaramadı. VRsiz, Exclusive oyunsuz yeni nesil konsol mu olur??

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Bu nesil bittiğinde xbox tarafında ki exc oyun sayısı ps den fazla olacak.

• yorumları okuyorum, ps fanları ile apple fanları aynı kafa :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.