Şimdi Ara

PS4 TV KDL-42W815B yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün Playstation 4'üm için Sony'nin KDL-42W815B 3D LED TV model tv'sini alacağım. Ürün Media Markt'da görünüyordu fakat bugün baktığımda ürün tükendi yazıyor. Media Markt dışında herhangi bir başka mağazada ürünü göremedim. Nette'de hepsiburada, hepsisony gibi sitelerde gözüküyor ama net üzerinden almak istemiyorum. Yakın zamanda bu tv'yi İstanbul'da alan olduysa internet harici nerede bulabileceğim konusunda yardımcı olabilen olursa sevinirim.

*Konuyu buraya açtım arkadaşlar çünkü bu televizyonu bugün almam şart. Sony 2014 TV Modelleri konusu vs ölmüş artık bakan yok buranın daha aktif ve daha hızlı bilgi edinebileceğim için konuyla da alakalı olduğu için buraya açmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEthjeh -- 7 Ağustos 2014; 12:40:38 >

• Ben 1 ay once aldim maltepe park carrefour sony center dan. Arayip sony centerlardan stok durumumu kontrol edebilirsin. Olmassa teknosolarada bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeRo-34 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabın için teşekkürler hocam. Maltepe bana bi hayli uzak kalıyor Beylikdüzü'ndeyim, ama bize yakın Sony Center'lara bir soracağım bugün telefon ile. Sony KDL42W805B model led tv'ler teknosa vb yerlerin internet sitelerinde görünüyorken KDL-42W815B modelinin media markt dışında herhangi bir sitede olmaması ilginç.

Bu arada TV'yi yarın yada Cumartesi'ye ertelediğim için( hava koşulları ve tam olarak nereden alabileceğimi bulamadığım için ) hala konuya cevap yazabilirsiniz dostlar.
  • Hocam mediamarkt'a gelmiş tv burdan bakın bende stokta gözüküyor http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-KDL42W815BSAE2-42-İnç-107-cm-Ekran--Full-HD-SMART-3D-LED-TV,103452,465025,1333127.html?langId=-14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-920ECD66A -- 9 Ağustos 2014; 12:22:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.