Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.50 Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
101
Cevap
1
Favori
4.511
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.50 Yayınlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    148 Mesaj
    Şu yazılımda anlayamadığım tek şey boyutu çok büyük oyunlarda güncelleme geldiği zaman indirmeye hazırlanıyor yüzdesinin %100 olmasını 5-10 dk beklemek. İsterse oyuna 1 mb güncelleme gelsin indirmeye başlamak için 10 dk beklemek kadar saçma bi durum olamaz vede bunu inatla düzeltmemeleri ayrı bi komedi.
    |
    |
    Abi şaka mı bu ya az önce güncellemeyi yaptım ve Elimde ki Tearaway Unfolded diskini oynatayım dedim. Bluray player içeri almıyor diski her defasında içinde disk varmış gibi çıkarmaya çalışıyor. Bu zaman kadar böyle bir problem yoktu.

Not : Düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayvanMetal -- 10 Mart 2017; 17:52:0 >
    |
    |

Rica ederim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mertvontrier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Team Tulpar Discord
  • Binbaşı
    1891 Mesaj
    Yıl 2017 oldu O kadar yazılım güncellemesi yapıyorlar indirmelerde hala download hızı gözükmüyor sadece kalan saat yazıyor çok mu zor anlamıyorum.

|
    |
    SAMSUNG 24" CFG70 144hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitor /// Asus Maximus V Gene /// İntel Core i7 2600K OC @4.5Ghz 7/24" /// NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLER /// MSI RX 480 GAMING X 8G /// CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE LOWPROFILE /// SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA /// XIGMATEK MC NRP-MC751 750W 80+ /// THERMALTAKE CORE V21 /// ASUS DRW-24B5ST /// Logitech R-20 2+1 Speaker /// Philips SHP9500 HiFi Stereo + V moda Boompro Mic /// Corsair H2100 Wireless Dolby® 7.1 /// Ozone Strike Pro Mechanical Keyboard /// Steelseries Rival 300 Gunmetal & Steelseries Qck+ NiP Team Edition Mousepad

PSN: KeNji-xo-
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Guncellemeden sonra wirelessa baglanmada.sorun yasiyorum. Sifrelemem wpa2. Sorunsuz calisan sistem sorunlu oldu. Aga baglanamiyor diyor. Plus a giriyorum bazen giriyo bazen girmiyo. Umarim hemen duzeltirler

|
    |
    2*2gb Kingston DDR3 1333, Amd x3 720BE, Gigabyte 790XTA-UD4, Ati 3450, Cooler Master 460w, Sunbeam Core-Contac, 22" 2284f LG, RC-690 Nvidia, Logitech Drive Force GT, PS3 160gb fat, 40B652, Sharkoon X-Tatic Digital, Asus 1215N
  • Yarbay
    3058 Mesaj
    Bende guncelledim makine kafayı yedi ne kapanıyor ne baştan başlatma yapıyor Wifi bağlanmıyor allah belasını versin böyle guncellemenin bok etti yağ gibi akan makineyi tam 1saatir kapanması için bekliyorum

|
    |
    Beyler pri sec muhabbeti değişmiş bilginiz olsun.

İndirimden hitman aldım, yakın bir arkadaşım bana da ver sec olarak takılayım dedi. Ben de indirsin diye verdim hesabı. Hesap bende pri idi. Ancak arkadaşım hesabı girdiğinde ekranına ana hesap yapılsın mı ekranı gelmiş ve bu hesap başka bir ps4 te ana hesap önce onu deaktif edin uyarısı gelmeden hesabı kendisine pri yapmış. Yani sec hesap istediği zaman primary liği alabiliyor artık.

Güvendiğiniz ve tanıdığınız kişilerle ortaklığa girin yoksa çift hesap alın arkadaşlar. Yeni düzenlemeden çok başı yanan çıkar şimdiden söyleyeyim

''Umuyorum ki beni hatırlarsınız. Eniştenizi yakından tanıdığım gibi kız kardeşinizi de iyi tanırdım ve en az sizin kadar ben de onların yasını tutmaktayım. Ancak söylenildiği gibi ölmüş değilim, tıpkı sizin yiğeniniz gibi. Hayatta kalmasını sağlamak için onu gizlemiştik lakin gizlenme dönemimiz sona erdi. Ejder, hakkı olan taht ve babası ile annesinin intikamı için Westeros'a geri döndü. Kardeşinizin hatrına yüzümüzü size döndük. Bizi yalnız bırakmayın..''
    Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.
  • Binbaşı
    1381 Mesaj
    Güncelleme geldiğinden beri Fifa 17 pro club be Rainbow 6'de takılmalar oluyor. İnternette hiçbir sorun yok. Fikri olan var mı?

|
    |

Sergio Ramos
  • Yarbay
    4951 Mesaj

4k wallpapers harika oldu yaa

• Teğmen
    143 Mesaj
    Güncellemeden sonra çok ilginçtir plus player destekli filmleri seyredemiyorum arkadaşlar. Var mıdır çözümü ?

|
    |

Ps store de var mı ben bulamadım da 4k

|
    |
    MARCO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Wifi bağlanıp sorun yaşayan varsa wifi modunu 802.11g yapın düzeliyor.

|
    |
    Bahsedilenler: frostxxx07

Farewell, good hunter. May you find your worth in the waking world.
  • Yarbay
    8801 Mesaj
    Her şey iyi güzel de, o bildirimler menüsünün rezilliği nedir arkadaş? Ben şahsen eski halinden memnundum, resmen içine etmişler...
    |
    |
    Vagrant Story - Final Fantasy 7 - KotOR - Wind Waker - Metal Gear Solid - Ni No Kuni - Mass Effect - Journey - To The Moon- Zelda Breath of the Wild - Persona 5 - Super Mario Odyssey - Divinity Original Sin
  • Yarbay
    4951 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Ps store de var mı ben bulamadım da 4k

Makinanın kendi web browser ından girip tam ekran yapıp ekran goruntusu alıp yaptım hocam ben
    |
    |

Orijinalden alıntı: Cypon

İndirimden hitman aldım, yakın bir arkadaşım bana da ver sec olarak takılayım dedi. Ben de indirsin diye verdim hesabı. Hesap bende pri idi. Ancak arkadaşım hesabı girdiğinde ekranına ana hesap yapılsın mı ekranı gelmiş ve bu hesap başka bir ps4 te ana hesap önce onu deaktif edin uyarısı gelmeden hesabı kendisine pri yapmış. Yani sec hesap istediği zaman primary liği alabiliyor artık.

Güvendiğiniz ve tanıdığınız kişilerle ortaklığa girin yoksa çift hesap alın arkadaşlar. Yeni düzenlemeden çok başı yanan çıkar şimdiden söyleyeyim

Hocam o ilk girişte oluyor diye biliyorum deneyip bilgi verirseniz sevinirim evde tadilat var savaş alanı resmen ev 3 gündür ne tv ne ps4 kullanabiliyorum:)

• Yarbay
    6662 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mosquito

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Hocam o ilk girişte oluyor diye biliyorum deneyip bilgi verirseniz sevinirim evde tadilat var savaş alanı resmen ev 3 gündür ne tv ne ps4 kullanabiliyorum:)

Denedim dostum, arkadaşım onun için pri den çıktığımı sanmış, o yüzden etkinleştirmiş. Akşam eve geldim oyunda kilit vardı. Tekrar sec hesaba girdiğimde deaktif görünüyordu. Aktif edip mesaj attım arkadaşa psnden girip mi deaktif ettin diye, yok girişte sordu ben de tamam dedim ana hesap yaptı sen çıktın diye düşündüm dedi. Daha sonra tekrar sec hesaba girip aktif etmeyi denesene dedim. Oyundayken beni attı, satın alın dedi.

Direkt sec hesap primary hakkı alabiliyor artık. Güvenilen kişilerde sorun olmaz ama sitede birsürü kişi var. Dolandırıcılık olayları artar bilinçli olmak lazım.

|
    |

''Umuyorum ki beni hatırlarsınız. Eniştenizi yakından tanıdığım gibi kız kardeşinizi de iyi tanırdım ve en az sizin kadar ben de onların yasını tutmaktayım. Ancak söylenildiği gibi ölmüş değilim, tıpkı sizin yiğeniniz gibi. Hayatta kalmasını sağlamak için onu gizlemiştik lakin gizlenme dönemimiz sona erdi. Ejder, hakkı olan taht ve babası ile annesinin intikamı için Westeros'a geri döndü. Kardeşinizin hatrına yüzümüzü size döndük. Bizi yalnız bırakmayın..''
    Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.

• Yarbay
    7827 Mesaj
    duvar kağıdı isteyenler aşağıdaki siteye girebilir

istediğinizi seçtikten sonra normal ekran görüntüsü alarak ps4'e kaydedebilirsiniz

http://bramantya.org/ps4w/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ethernette nat tipi sorunu yasiyorsak ne yapmaliyiz hocam ?

Dmz etkin
    Nat tipi 2 gozukuyor ps4 ayarlari uzerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruezberq -- 11 Mart 2017; 16:2:13 >
    |
    |
    Not Today! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Wifi bağlanıp sorun yaşayan varsa wifi modunu 802.11g yapın düzeliyor.

bünyamin hocam benim wifi yi hiç görmüyor karşı apartmandaki komşuyu görüyor ama evdekini görmüyor
    |
    |
Reklamlar
sohbet
haberler
Lastik Fiyatları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.