Şimdi Ara

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.50 Yayınlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
4.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: avei21

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: choyrn

Wifi den bağlanıp NW-31297-2 hatası yaşayan var mı güncellemeden sonra bu hatayı alıyorum
    </blockquote>
    aynı hata bende de var konu açarım ps bölümüne birazdan. belki çözümü bilen çıkar

Zaten açılmış konu var, sürekli F5 yapıyorum biri birşeyler yazmış mı diye.https://forum.donanimhaber.com/nw-31297-2-hatasi-wifi-baglanamama--124608402

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Bildirimler bölümü çok kötü olmuş. Oyun ve chat davetlerini, oyun indirme bildirimlerini vs. artık silemiyorsun. Ne kadar çok bildirim varsa ana menüde PS4 o kadar yavaşlıyor. Umarım bir sonraki güncelleme ile düzeltirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Wifi den bağlanıp NW-31297-2 hatası yaşayan var mı güncellemeden sonra bu hatayı alıyorum

aynı hata bende de var konu açarım ps bölümüne birazdan. belki çözümü bilen çıkar

Hocam çözüm bulabildinizmi ? Bağlanamıyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeciiPanda

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Hocam çözüm bulabildinizmi ? Bağlanamıyorum ?

hocam modem arayüzünde kablosuz ayarlara gelin orada korumayı wpa yapın. sağolsun forumdan bir arkadaş söyledi çözüldü benim problemim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 9 Mart 2017; 20:58:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnyksvsc

quote:

Orjinalden alıntı: avei21

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: choyrn

</blockquote>

Zaten açılmış konu var, sürekli F5 yapıyorum biri birşeyler yazmış mı diye.https://forum.donanimhaber.com/nw-31297-2-hatasi-wifi-baglanamama--124608402

iyi ki konu açmışım hocam onu görmeden sağolsun bir arkadaş söyledi çözümü

https://forum.donanimhaber.com/ps4-4-50-guncellemesi-wi-fi-baglanti-hatasi--124613565#124614263

• Flaştan resim atsak tema olur mu?
  • Arkadaşlar ps4 den iptv izlenebiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: enytreo

Arkadaşlar ps4 den iptv izlenebiliyor mu?

Site bazlı çalışan webtv çalışıyor ama iptv için uygulama gerekliki oda yok yada ben bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Bildirimler bölümü çok kötü olmuş. Oyun ve chat davetlerini, oyun indirme bildirimlerini vs. artık silemiyorsun. Ne kadar çok bildirim varsa ana menüde PS4 o kadar yavaşlıyor. Umarım bir sonraki güncelleme ile düzeltirler.

Aynen, gayet düzenli bir menüyü bu kadar çorba bir hale getirmeyi nasıl düşündüler çok merak ediyorum.
  • HDD aktarım hızı gayet tatminkar diyebilirim.
  • güncelleme güzel olmus gercekten menude eski geçişlere nazaran takılma cok cok nadir eskiden fena takılmalar vardı önüne gecmişler indirme ekranında degişiklik yapılmıs oda hoş ve daha hızlı secenekler eklenmiş arka plan resim degiştirme cok iyi oldu hdd ile pek işim olmadıgı için denemedim sadece bluray olarak alıp takıp oynadıgım için 500 gb bile fazlasıyla yetiyor net üzeri oyun indirmiyorum cünki internet maglum 8 mbit 50 gb adil kota olunca haliyle indiremiyorsun :D genel itibari ile geliştirmeler bariz belli güzel bir uptade olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Flaştan resim atsak tema olur mu?

Aynı şeyi bende soracaktım güncelleme yapmaya fırsatım olmadı varmı böyle bişey acaba ?

• Bildirimler menüsü 4 yıl geriye gitmis. Hangi şahsi muhterem bu şekilde yaptiysa selamlarimi soyluyorum.

• Zaten bişeyi iyi yaparlarsa hali hazırda iyi olan başka bişeyi mutlaka bozarlar 4-4 lük olmaz hiç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lubuoguz

Bildirimler menüsü 4 yıl geriye gitmis. Hangi şahsi muhterem bu şekilde yaptiysa selamlarimi soyluyorum.

bildirimler menüsü benim de hiç hoşuma gitmedi usta. önceki çok çok daha iyiydi geriye dönerler inşallah :(

• İçinde başka dosyaların olduğu harici hdd'yi kullanabiliyormuyuz yoksa boşmu olması gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

İçinde başka dosyaların olduğu harici hdd'yi kullanabiliyormuyuz yoksa boşmu olması gerekiyor ?

Kullanilmiyor. Format atiyor hepsine.

• Bir de Flash desteği olsa çok sevineceğim. Digitürk Play'den maçları da izlerim diyordum, Flash desteğine takıldık.
  • Bildirimler menüsünü bir daha ki güncellemeyle düzeltirler umarım. Harici HDD desteği gelmesi çok iyi oldu bir de oyunlarla birlikte kişisel dosyalarımızı da içinde saklayabilseydik çok güzel olacaktı

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Öyle olmuyor ancak browser'dan tam ekran yüksek çözünürlüklü bir resim açıp screenshot alıp onu arkaplan yapabiliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.