Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: keukuat Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde killzone shadow fall hesap bulunmaktadır takas düşünüyorum takas tekliflerinizi bekliyorum
  • şimdi bir sorum var PS4 2 adet hesabım sürekli kullandığım A hesabı diğer kullanıcı olarak tuttuğum hesabım B hesabım diyelim. A hesabım TR hesabı _ B hesabım US hesabı ama B hesabımdaki oyunu A hesabımda oynayamadığım için etkinleştir dedim, şimdi bu oyunuda A hesabında oynuyorum. Ben B hesabının 2. hakkını satmak istiyorum ve satıyorum yani kullanıcı adını ve şifreyi veriyorum. Şimdi ben vermiş olduğum kullanıcı adını ve şifreyi verdiğim kişi Secondry olarak mı kullanıyor yoksa primary olarak mı. Yada secondry hesap olarak bir hesap mı yaratıyoruz. nasıl oluyor. Primary hesap satmak istesem mail adresini vs. vermem mi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: BerkayCoskun

Teşekkürler hocam

Rica ederim.

Müessesemiz 7 / 24
    />
    , yaz / kış
     PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi)
    her daim açıktır. Her zaman beklerim.

Hocam sizin bu gülücükler süper

• quote:

Orijinalden alıntı: ercumentbu

şimdi bir sorum var PS4 2 adet hesabım sürekli kullandığım A hesabı diğer kullanıcı olarak tuttuğum hesabım B hesabım diyelim. A hesabım TR hesabı _ B hesabım US hesabı ama B hesabımdaki oyunu A hesabımda oynayamadığım için etkinleştir dedim, şimdi bu oyunuda A hesabında oynuyorum. Ben B hesabının 2. hakkını satmak istiyorum ve satıyorum yani kullanıcı adını ve şifreyi veriyorum. Şimdi ben vermiş olduğum kullanıcı adını ve şifreyi verdiğim kişi Secondry olarak mı kullanıyor yoksa primary olarak mı. Yada secondry hesap olarak bir hesap mı yaratıyoruz. nasıl oluyor. Primary hesap satmak istesem mail adresini vs. vermem mi gerekiyor.

Eğer B hesabındaki oyunu A hesabında oynamak istersen, B hesabının Primary hakkını değil, Secondary hakkını satacaksın.

Primary hakkı satarken de, Secondary hakkı satarken de e-mail ile şifreyi veriyorsun.
    Alan kişi hesabı PS4'üne girdiğinde, eğer aldığı Primary hak ise "ana hesap" olarak ayarlıyor, Secondary hak ise zaten ayarlama yapmıyor.

quote:

Hocam sizin bu gülücükler süper

Teşekkür ederim.

• Hocam ben sımdı b hesabında ki oyunu. Hesabında Problem yokken oynuyorum. Verdiğim kışı secondry oluyor yanı (k. Adı ve şifreyi) verirsem
  • quote:

Hocam ben sımdı b hesabında ki oyunu. Hesabında Problem yokken oynuyorum. Verdiğim kışı secondry oluyor yanı (k. Adı ve şifreyi) verirsem

Aynen, e-mail ve şifreyi veriyorsun, Secondary oluyor.
  • Çok teşekkür ederim
  • quote:

Çok teşekkür ederim

Ne demek, rica ederim.
  • Merhaba,

Benim merak ettiğim bir konu var. Bir oyunun primary hakkını satın aldım oyunu indirdim kurdum ve hesabı primary yaptım ve başka hesaptan oynuyorum. Daha sonra oyunu secondary alan kişi hesabın şifresini değiştiriyor, bendeki primary hesap psn ye bu sebeple bağlanamıyor. Bu durmda ben diğer hesaplarda oyunu oynamaya devam edebilirmiyim yada ne olur ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Merhaba,

Benim merak ettiğim bir konu var. Bir oyunun primary hakkını satın aldım oyunu indirdim kurdum ve hesabı primary yaptım ve başka hesaptan oynuyorum. Daha sonra oyunu secondary alan kişi hesabın şifresini değiştiriyor, bendeki primary hesap psn ye bu sebeple bağlanamıyor. Bu durmda ben diğer hesaplarda oyunu oynamaya devam edebilirmiyim yada ne olur ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Merhaba.

İlgili hesap internetten veya PS4 üzerinden deactivate edilmediği sürece oyunlar çalışır.

• arkadaslar uzun sureli kardeslik icin birini ariyorum ilgilenen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi Biz kalıcı kardeşlik yaptık, inf. TR psn den alırken satın alma hatası veriyor. Aynı gün BF 4 aldık ve sıkıntısız oynuyoruz. Kartta herhangi bir Limit sorunu Vs yok. Satın alırken neden haya veriyor. Bilgisi olan birisi msjımı alıntı Yaparak cevaplarsa sevinirim .

Hata kodu E-82000171

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 5 Mayıs 2014; 0:19:10 >
  • Beyler benim ana hesap evde kullandığım hesap fakat şuan arkadaşımda kalıyorum, burda infamous cd den oynasam kendi hesabımı açıp trophyler ana hesabıma senkron olurmu? İşim bitince geri sileceğim. Cevaplarsanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Beyler benim ana hesap evde kullandığım hesap fakat şuan arkadaşımda kalıyorum, burda infamous cd den oynasam kendi hesabımı açıp trophyler ana hesabıma senkron olurmu? İşim bitince geri sileceğim. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Secondary olarak açmaktan bahsediyorsun, değil mi?
    Bildiğime göre olur tabii ki.

quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Şimdi Biz kalıcı kardeşlik yaptık, inf. TR psn den alırken satın alma hatası veriyor. Aynı gün BF 4 aldık ve sıkıntısız oynuyoruz. Kartta herhangi bir Limit sorunu Vs yok. Satın alırken neden haya veriyor. Bilgisi olan birisi msjımı alıntı Yaparak cevaplarsa sevinirim.

BF4 alabildiniz ama Infamous alamadınız + kartta limit sorunuda yok.

Ara ara tekrar deneyin demekten başka bir şey aklıma gelmiyor.

• Satın aldığım İnfamaous primarysini nasıl kendi hesabıma atacağım indirmeyi başlattım kendi hesabıma geçtim napmam gerekiyor ?
  • İndikten sonra direk kendi hesabından oyuna girip oynayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

İndikten sonra direk kendi hesabından oyuna girip oynayabilirsin.

Kilit işareti gözüküyor ama
  • quote:

Birde fişi çeksem kaldığı yerden devam eder değilmi ?
  • quote:

quote:

Infamous hesabını ana hesap olarak etkinleştirmiş miydin? :) Şunu uygularsan düzelmesi lazım :

İlk kez giriş yaptıktan sonra sistemi etkinleştirmek için, [PSNSM] > [Ana PS4 Sistemi Olarak Etkinleştir] > [Etkinleştir] öğesini seçin.

http://manuals.playstation.net/document/tr/ps4/settings/activation.html

İndirmeyi durdurmak istiyorsan da modemi kapat, tekrar açtığında bildirimlerden indirmeler kısmına gel infamous a bas inmeye devam etmesi lazım.

• quote:

quote:

quote:

Infamous hesabını ana hesap olarak etkinleştirmiş miydin? :) Şunu uygularsan düzelmesi lazım :

İlk kez giriş yaptıktan sonra sistemi etkinleştirmek için, [PSNSM] > [Ana PS4 Sistemi Olarak Etkinleştir] > [Etkinleştir] öğesini seçin.

http://manuals.playstation.net/document/tr/ps4/settings/activation.html

İndirmeyi durdurmak istiyorsan da modemi kapat, tekrar açtığında bildirimlerden indirmeler kısmına gel infamous a bas inmeye devam etmesi lazım.

İndirme kaldigi yerden devam edermi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.