Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zepharoth

Daha önce böyle olmuyordu derken neyi kastettiğinizi anlamadım, psn kardeşliği ps3 zamanında da vardı şimdi ps4’te de mevcut, sorunuzun cevabı ise; evet, oynayabilirsiniz.
    Tabi ps4’te online oynayabilmek için kardeşlik yaptığınız hesapların birinde plus üyeliği de bulunması gerekiyor.

Daha önce kardeşlikte online oynanamıyordu diye kalmış aklımda.

Yani;

Benim X hesabıma Plus Üyeliği ve Pes 18 satın alıyorum.
    Kardeşimin Y hesabıyla, benim hesaptan indirmiş olduğu oyunu (Plus üyeliği olmadığı halde) beraber online oyanayabiliyoruz.
    (Yanlışım varsa düzeltin lütfen)

Teşekkür ederiz cevabınız için.

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    plus varsa online oynarsınız ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    PS4’te online oynamak için en önemli koşul plus üyeliğin bulunması, kardeşlik yapan hesaplardan birinde plus üyelik olması her iki hesabın da online oynayabilmesi için yeterli.
    Verdiğiniz örnekte x ve y hesapları konunun ilk sayfasında anlatıldığı şekilde karşılıklı kardeşlik yaptığında hem oyunu hem de online olarak oynayabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bf1 im var. baska bir hesap acim premium pass alsam kendi ana hesabimdan pass i kullanabilirmiyim diger hesaptaki? Umarim dedigimi anlatabilmisimdid. Ona gore oyunumu satmayip premium pass alacagim baska bir hesap acip

• KayseriCep K kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bu şekilde yaptığında premium haritalarda oynayabiliyorsun, battlepackler de geliyor sadece serverlere öncelikli erişimin olmuyor. Bir de ana oyunun hangi bölge psnden alınmışsa premium passi alacağın başka hesap da aynı bölge olmalı.

• Kardeşler bi site falan yokmu ikinci hesapların satıldığı bulamadım bi türlü güvenirlir adamlardan satın alsak
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Arkadaşımın sec hesabı ile fifa18 oynuyorum. Fakat arkadaş da aynı anda fifa kendi cihazından 18'i açınca ikimizi de oyundan atıyor. Var mı bunun bir çaresi ?

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Tek bir sec hesapla aynı anda farklı cihazlardan oynanamaz, bunun bir çözümü yok, olamaz da

• arkadaşlar, "daimi kardeşlik"te iki taraf da karşı tarafı primary olarak gördüğünden herhangi bir internet kesintisinde birşey oluyor mu?
  • Cihan9999 kullanıcısına yanıt
    İkiniz hesaplarınızı birbrinizin hesabında pri yapıp kendi hesabınıza girdiğiniz için internet kesintisinde kendi hesabınızdaki oyunlarınızda atar çünkü sec hesap.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    peki oyundan atması dışında bi' dezavantajı var mı? şehir dışına çıkarken interneti kestim gelince açtım, problem olmaz heralde?
    Yok, o şekilde problem olmaz.
    Kendi ps4’ünde interneti kestiğin için sadece seni etkiler, internete tekrar bağlayınca yine oynayabilirsin, kendi cihazında interneti kesmiş olman kardeşlik yaptığın kişinin hesaplara bağlanmasını etkilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 3 Aralık 2017; 16:36:19 >
    İnternetin kesilmesi ps başındayken sana sıkıntı çıkarır onun haricinde işin yoksa kapat gitsin bir şey olmaz.

• son olarak, ps store'dan fifa 18'i satın aldım, ancak primary secondary kaydını nereden yaptığımı bulamadım. İlk mesajda da göremedim. bir de primary hesabımla secondary ile birlikte oynayabilmem için psn plus üyeliği almam gerekiyor, dimi?

teşekkürler.
    Primary/secondary kaydı diye ayrca birşey yok.
    Hesabı ps4’e girip etkinleştirirsen primary olarak kullanıyor olursun, etkinleştirmezsen secondary olarak kullanıyor olursun.
    Daha önce hesap başka bir ps4’te etkinleştirilmemiş ise hesabı ps4’e ilk kez giriş yaparken otomatikman etkinleştirir.
    Hesap başka ps4’te etkinleştirilmiş durumdaysa da hesabı girerken bu durumu belirtir ve bu cihazda etkinleştireyim mi diye sorar, etkinleştirme dersen secondary olarak kullanıyor olursun.

PS4’te hali hazırda kayıtlı hesapların etkinlik durumlarını da Ayarlar > Hesap Yönetimi altındaki etkinleştirme ile ilgili kısımdan kontrol edebilirsin.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için; size ve diğer cevap veren arkadaşlara.

bir de primary hesabımla secondary ile birlikte oynayabilmem için psn plus üyeliği almam gerekiyor, dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan9999 -- 4 Aralık 2017; 10:19:39 >
    Online olarak oynamayı soruyorsun sanırım değil mi?
    Online için soruyorsan evet, plus almak gerekir fakat tek ps4’te ekranı bölerek veya aynı ekranda da çok kişi oynanabilen az sayıda da olsa oyun var, bu tip oyunları birlikte oynamak için plus gerekmiyor.

• Arkadaşlar elimde Destny 1 var. Ankara'da olup, Driveclub'la yada benzer yarış oyunları ile takas etmek isteyen varsa bana DM'den ulaşsın.
  • bir kaç sayda okudum ama anlayamadım hiç birşey. Benim arkadaşımın psnplus üyeliği mevcut ben onun üyeliğinden kendi ps4 cihazımda açsam oyunu indirsem ve kendi psn hesabımla ps4 cihazımı açıp oynayabilir miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.