Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1- ps4 kardeşlikte kilit falan durumları oluyormuş bazen oyunlarda neden oluyor?
    2-xbox one daha güvenli diyorlar kardeşlik için (bende xbox kullanıcısıyım ve hiç problem yaşamadım ama yeni ps4 aldım ve endişeliyim kardeşlik konusunda)
    3-kardeşlik yaparken nelere dikkat etmeliyim güvenilir forum üyelerinden almak dışında?

beni aydınlatırsanız sevinirim.
  • Güzel bir anlatım olmuş ama ben yinede kendimi ve arkadaşımı madur etmemek için detaylı soracağım
    Çek ile n11den 1tblik PS4 aldım. Daha önceden bir hesabım vardı ama biraz uzağım bu konulara.
    Bir arkadaşımın da mevcut hesabı var ve hesabında 1 adet indirebileceğim oyununu benimle paylaşacak.
    Benim de hesabım ile Plus üyesi olmayı düşünüyoruz. Hatta benim primary cihazı olmamda sakınca görmüyor. Aynı şekilde Plus üyeliğini benim hesabımla alıp, benim satın alacağım oyunları onunda indirip oynamasında problem olmayacak gibi.
    Ama benim satın alacağım her oyunları o oynamayabilir. Hesabımı başka bir oyun için başka birisi ile paylaşabilir miyim?
    Plus üyeliğini ve indirilecek oyunlar için önceliğim bu arkadaşım olacak.
    Nasıl bir yol izlememiz en mantıklısı olur? Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

• Arkadaslar psn hesabimi baska yeni bir ps4 e giriyorum ama beni kendi ps4 den atiyor baska cihazdan giris yaptiniz diyor.

Hangi cihazdan girersen digerinden atiyor. Psn hesabimin secondry hakkini baska bir ps4 le paylasamazmiyim. Ne yapmalıyım yardim lütfen.

Amacim psn hesabimdaki aylik oyunlari ve satin aldigim oyunlari yeni ps4 aldığımız kisininde oymayabilmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    yeni aldığınız kişiden Plusun Olduğu hesaba girin. Ayarlarda / Hesap Yönetiminde / Ana Hesap olarak Etkinleştir bölümü var, oradan Etkinleştir olanını seçin. Yani o ps de plusun olduğu hesabınız Ana Hesap olsun. ve arkadaşın o psde başka bir hesapla oynasın. birdaha da o hesaba girmesin yoksa sizi atar sizde plusun olduğu hesapla oynayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.turkanoglu -- 16 Kasım 2017; 8:54:5 >
  • Merhabalar,

Ben kuzenimle kardeşlik yapacağım. Benim hesabımı ona, onun hesabını bana ana kullanıcı ekleyeceğim. Benim satın alacağım psn plus ı karşı taraf sorunsuz kullanabilir mi?

Bu olayın herhangi bir dezavantajı var mı?
  • kardeşlikle aldığımız oyunları satarken oyunu ve hesabı makineden silmek yeterli mi?
  • a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Benim kardeşlik yaptığım kişide plus var. Ben de bu sayede online oynayabiliyorum oyunları. Fakat plus a özel indirimlerden yararlanamiyorum sanırsam. Bu herkeste olan bir şey mi yoksa normalde o indirimlerden yararlanabilmem mi gerekiyor?

• --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Böyle olması normal, plusa özel indirimlerden sadece plus alınmış olan hesap yararlanır, kardeşlikle plus paylaşıldığında sadece plusın online oynama özelliği paylaşılmış olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok sağolun cevap için. Bir de bu 15 kasım ile 20 kasım arasında bedava plus olayını bulamıdım ps store'da. Acaba beni plus'ım varmış olarak mı sayıyor da vermiyor yoksa bazı şartlar falan mı gerekiyor yararlanabilmek için anlamadım.
    Gelen mailde detay yazıyor, o tarihler arasında bedava plus vermiyorlar sadece herkese multiplayer olarak oynamak serbest.
    Mail de şöyle;

Sadece sınırlı süreliğine PlayStation®Plus üyeliği olmaksızın PS4™’ün aksiyon dolu çevrimiçi çok oyunculu modlarının keyfini çıkarın.

Sevdiğiniz PS4™ oyunlarınızda arkadaşlarınızla, rakiplerinizle ve tüm dünyayla kapışın.

Herhangi bir yere üye olmanıza gerek yok. Sadece PS4™’ünüzü çalıştırın ve oynamaya başlayın.

Gerekenler:
    • Kablosuz Ağ veya LAN Ethernet kablosu yoluyla bir çevrimiçi bağlantı.
    • Çevrimiçi oynamak istediğiniz oyunun bir kopyası.
    • Atıştırmalık (isteğe bağlı).

15 Kasım TSİ 13:00’dan 20 Kasım TSİ 13:00’a kadar oyununa güç kat.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Tamamdır anladım şimdi. Tekrar sağolun cevaplar için.
  • Merhaba arkadaşlar size güzel bir soru sormak istiyorum, umarım çözümü vardır. Şimdi biz 3 kişiyiz, arkadaşım ve sevgilisi, bir de ben. Arkadaşımın kendi hesabından alacağı oyunlardan psn kardeşliği sayesinde bende faydalanıcam ve o da benim oyunlarımdan faydalanıcak, fakat sorun şu ki sevgiliside bizim oyunlarımızdan faydalanmak istiyor, birlikte oynayabilmek için. Bunu nasıl çözebiliriz, bir yolu var mı ?
  • Arkadaslar bir sorum var ve bilgisi olan birisi cevaplarsa cok sevinirim..

Simdi biriyle kardeslik yapiyorsun.Fakat onunla olan kardesligi bitirip baska bir arkadasla kardeslik yapabilirmisin hemen ve bu bir sorun teskil eder mi ? Suan ki arkadasla olan kardeslikte onun hesabi bende ana hesap olarak etkin benimkide onda.Bilgilendirirseniz sevinirim iyi gunler.

• Makinenin devamlı internete bağlı olduğunu varsayarsak;

FIFA 18 de secondary hesap sahibi bir kişi, ikinci kolu devreye sokup, iki arkadaş aynı ekranda maç yapabiliyor mu? Cafe ortamındaki gibi iki kişi yan yana oturup bir birimize karşı maç yapabiliyor muyuz?

Yani, secondary hesaptan alınıp, yine bu secondary hesaptan oynanan bir FIFA da, kick off dostluk maçında kol seçme ekranında ikinci kolu devreye sokup, bir tarafa kaydırmaya çalışınca problem çıkarıyor mu?

aynı durumu bende yaşıyorum şuan plus aktif olmuyor sadece online oynama özelliğinden yararlanıorum.boyle oldugunu bılseydım en bastan plus ıda ortak alırdım. sımdı plus uyelıgım bıttı onunkı bıtene kadar ondan kullanıcaz onunda bıtınce ortak alıcaz inşallah sıkıntı yasamayız.
  • Merhaba. Ben Fifa 18 Ronaldo Edition alacağım. Bunun verdiği 3k Fifa Points ve 3 Maç Kiralık Ronaldo yu hem primary hemde sec hesap kullanabilir mi? Yoksa sadece oyunun satın alındığı hesaba mı geçer?
  • JakeSully07 kullanıcısına yanıt
    Bunu fifa oyun konusundakilere sorsan daha sağlıklı cevap alırsın diye düşünüyorum.
    Fakat bildiğim kadarı ile bu şekilde gelen fut coins gibi bonusları sadece oyunun alındığı hesap (yani sec hak) kullanabiliyor.

• tragedboy kullanıcısına yanıt
    Hocam ortak alicaz derken neyi kastediyorsunuz? Bir psn den alırsanız yine diğer psn sadece online dan yararlanabilecek. Yani şu anki durumla aynı olmayacak mı yine?

• Arkadaşalr selamlar psn plus aboneliğim 1 ay sonra bitiyor eskiden Endonezya dan felan alıyorduk uyun fiyata şimdi nerden alabilirim ? Ayrıca psn plus kardeşliği olabiliyor mu ?
  • Merhabalar,

1 senelik psn plus ve fifa 18 sahibiyim, oyunu da arkadaşımla paylaştım o da oynayabiliyor.

Şimdi olay şudur, arkadaşımda psn plus yok ve haliyle online oynayamıyor, ben psn plus ımı arkadaşımla paylaşabilir miyim?

Paylaşabilirsem de aynı anda online oynayabilir miyiz? Oynayabiliyorsam şayet bunu ana hesaplarımızdan mı yapıyoruz yoksa benim bir tane daha hesap mı açmam gerekli?

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.