Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orada satılan/takaslanan hesaplarda kredi kartı bilgileri olmuyor, satmadan veya takaslamadan önce kart bilgileri silinmiş oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu oyunda kardeşlik oluyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu oyunda bu şekil kardeslik olmaz en fazla birbirinizle oyunlarinizi degisirsiniz

• Selamlar,

Şimdi ben arkadaşımla kardeşlik sistemi yaptım. O benim hesabı ana hesap, ben onunkini ana hesap yaptım. Birde ben kuzenimle kardeşlik yapmak istiyorum. Şimdi oyunları alacağımız ayrı hesap oluşturucaz mecbur. Ancak ben yinede orijinal tüm oyunları oynadığım hesaptan oynamak istiyorum kuzenim içinde farketmez ister ana hesap ister satın aldığımız hesap olsun. Bu mantıkla ilerlediğimizde satın alacağımız hesabı ben PS'imde ana hesap yapacağım onunda yapmadı gereken bir şey yok. Böyle bir şey sorunsuz şekilde olabilir mi? Secondary durumu falan olmaz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPlay -- 24 Mayıs 2017; 16:55:40 >
  • iPlay kullanıcısına yanıt
    Bu koşullarda olması için kuzenin hesabı sürekli secondary olarak kullanacak, sen de etkinleştirip primary yapacaksın.
    Böyle yaptığında kuzeninin hesabına alınacak tüm oyunları kendi hesabından oynarsın ama kendindeki oyunları kuzeninle paylaşamazsın.

• Witcher 3 (TR) arıyorum dostlar.
  • arkadaşlar belki konu ile uyumsuz olacak ama size bir şey danışmak istiyorum, benim psn hesabımda ps plus üyeliğimde mevcut ve kuzenimin makinede de benim hesap kurulu, ikimizde fifa 17 cd li olarak bulunuyor, size sorum şu olacak online olarak oynamak istediğimizde birbirimiz nasıl bulup rakip olabiliyoruz veya 2' ye 2 başkaları ile maç yapmak istediğimizde nasıl yapıyoruz,, birbirimiz ile aynı takımda nasıl rakip bulabiliyoruz.

yanlış yerde konu açtı isem ise yönledirebilir misiniz, teşekkürler şimdiden.
  • bende psn plus üyeliğim var arkadaşımda yok arkadaşımla hesap bilgilerimi paylaşsam oyunlarımızı oynayabiliyor mu ?
  • mapıt kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın senin hesabını kendi ps4'ünde etkinleştirirse hem plus özelliklerinden yararlanır hem de senin hesabındaki oyunları indirip oynayabilir fakat bu durumda sen hesabını sec olarak kullanacağından ötürü sürekli internet bağlantının olması gerekecektir.

• Genelde her popüler oyun için ayrı bir konu açılıyor forum içerisinde, senin soruların FIFA 17 ile alakalı olduğundan forumdaki FIFA 17 için açılmış konuyu bulup oradan sorarsan daha hızlı ve net yanıtlar alabilirsin.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    peki onunun hesabını primary olarak kendim de etkinleştirip ondaki oyunları oynayabilir miyim ?
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• mapıt kullanıcısına yanıt
    Tabi ki oynayabilirsin, klasik kardeslik bu sekilde yapiliyor zaten, birbirinizin hesaplarini primary olarak etkinlestirip kendi hesaplarinizdan secondary olarak oynuyorsunuz, boylelikle her iki hesaba ait oyunlari herkes oynayabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Tabi ki oynayabilirsin, klasik kardeslik bu sekilde yapiliyor zaten, birbirinizin hesaplarini primary olarak etkinlestirip kendi hesaplarinizdan secondary olarak oynuyorsunuz, boylelikle her iki hesaba ait oyunlari herkes oynayabiliyor.

hocam bu konuda senin hakkın ödenme ya tüm sorularıma cevap verdin çok teşekkür ederim
  • Arkadaşlar benim merak ettiğim primary ile secondary hesap satışında hangi bilgilerin verilip ya da verilmemesi gerektiği
    Yani primary satışı yaptık hesap adı şifresi ile mail şifresi veriliyor peki secondary satışında ayrıca mail şifresi yada gizli soru gibi bilgilerin verilmesine gerek var mı
    Secondary alan adam kötü niyetli ise sifre değiştirmesi durumunda ben hesabı nasıl geri alabilirim

• harvy111 kullanıcısına yanıt
    Mail şifresi ve gizli soru gibi güvenlik bilgileri secondary hesap alanlara verilmez, primary hesap alanlara verilir.
    Secondary hesap alan kişiye sadece psn hesabının mail adresi ve psn hesaba giriş yapacağı şifre verilir.

• beyler şimdi ben ps4 alacağım, pek anlamıyorum bu primary-secondary işlerinden ana bi hesabım olacak oyunları primary alırım genelde o tek hesapta bütün oyunları vs toplayabilir miyim ?
  • R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Oyunları primary hesap olarak alacaksan ana tek hesabından tüm oyunları oynarsın fakat toplayabilir miyim derken primary hesapların kütüphanesindeki oyunları kendi ana hesabımın kütüphanesine transfer edebilir miyim diye soruyorsan, hayır oyunlar bir hesaptan diğerine transfer edilemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Oyunları primary hesap olarak alacaksan ana tek hesabından tüm oyunları oynarsın fakat toplayabilir miyim derken primary hesapların kütüphanesindeki oyunları kendi ana hesabımın kütüphanesine transfer edebilir miyim diye soruyorsan, hayır oyunlar bir hesaptan diğerine transfer edilemiyor.

ben arşiv yapmayı seviyorum açıkçası mesele steam hesabımda 100 küsür oyun vardır mesela bir primary hesabım var o hesabında mı açık kalması gerekiyor nasıl oluyor o işler ?
  • R.Karaeski kullanıcısına yanıt
    Arşiv yapamazsın aldığın primary oyunlar kendi hesaplarında kalır ancak ana hesabında oynarsın primary hesabın açık kalması gerekmiyor sadece cihazında hesabın tanımlı olması gerekiyor. Ayrıca ps4 e 16 hesap tanımlatabilirsin daha fazlası olmaz.

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.