Şimdi Ara

PS4 pro için monitor tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
7.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bütçe max 1300. Monitor tavsiye edebilir misiniz?

Edit : Fiyatı 1300 TL'ye çıkardım. 27" IPS ekran bir monitor tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 4 Mart 2018; 18:11:48 >

• IPS 27 inç monitör alın kesinlikle PS4 için

https://www.hepsiburada.com/dell-se2717h-27-6ms-75hz-freesync-hdmi-vga-ips-oyuncu-monitor-p-HBV000006UOC9?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 17 Şubat 2018; 12:15:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Ne artısı var hocam? Biraz bilgilendirebilir misiniz neden kesinlikle?
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Görüntü açısından doğal renkleri net vermesi ve tn panel olsaydı ekrana düz bakıp oyun oynamaniz gerekirdi yattiginiz yerden 1 2 metre mesafeden görüntü kaybı olmadan oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle IPS panel alın.Tn panelde eğimli açılardan görüntü de bozulma olduğundan ekranı göremezsiniz hocam bunu 1 değil çok kez deneyimledim benimde PS4 konsolum vardi.27 inç IPS monitörde yaşadığım keyfi tn paneller kesinlikle veremiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Görüntü açısından doğal renkleri net vermesi ve tn panel olsaydı ekrana düz bakıp oyun oynamaniz gerekirdi yattiginiz yerden 1 2 metre mesafeden görüntü kaybı olmadan oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle IPS panel alın.Tn panelde eğimli açılardan görüntü de bozulma olduğundan ekranı göremezsiniz hocam bunu 1 değil çok kez deneyimledim benimde PS4 konsolum vardi.27 inç IPS monitörde yaşadığım keyfi tn paneller kesinlikle veremiyor.

selam hocam,

bu monitoru almayı dusunuyorum. 1000 liraya kadar butcem var o fiyata kadar bide su ürüne bak dedigin ürün var mı?

ve bu monitor icin tepkime süresi ve 27" 1080p yorumları dıkkatımı cekti. Var mı tavsiyelerin
  • Fiyatı 1300 TL'ye çıkardım. 27" IPS ekran bir monitor tavsiye eder misiniz? Ps4 Pro için
  • Lg 27UD58, ikinci el temiz bir monitor alabilirsiniz. En dogru karar olacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu monitör normal Ps4'de kullanılırsa bir sorun yaratır mı sizce görüntü açısından çok bozulma olur mu? Ben PC sistemimi de yenilemeyi düşündüğüm için 2K veya 4K monitör alayım ileriye yönelik olursa iyi olur düşüncesindeyim o yüzden bu monitörü almayı düşünüyorum da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence kesinlikle VX2776.. Monitörün 22" ve 24" modellerinin incelemeleri de mevcut internette. hatta onları da ekleyeyim. izle ve kendin karar ver..

Ips olarak çok başarılı bir monitör. Gerçek 8bit paneli, HDMI ve Displayport çıkışları, gerektiğinde hoparlörü, kutu içeriği ve tasarımı muhteşem..

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-27-vx2776-smhd-full-hd-lcd-ips-monitor.html

Technopat incelemesi

ShiftDelete.Net incelemesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende ps4 pro icin monitör arayisindayim huc bilgim yok cocuga aldim ps4 proyu.4k olmasi gerkmiyormu ps4 prodan yararlanabilmek icin .fiyat fayda orani uygun ne almaliyim

• Ben de ps4 için monitör almak istiyorum. Monitörde dahili hoparlör yoksa ses sorununu nasıl çözeceğiz bilgisi olan var mı?
  • UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunda dahili hoparlör var mı?
  • 27inc casper M.CS-QHD270-M2758QP 2k 144hz
  • BenQ 28 el2870u aldım bakalım nasıl 4K.. kargoda şuan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 19 Nisan 2019; 9:4:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

BenQ 28 el2870u aldım bakalım nasıl 4K.. kargoda şuan..
    Hocam monitor nasil?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

Hocam monitor nasil?

Alıntıları Göster
    Güzel hocam gerekli ekran ayarlarını yapmak lazım sadece.. Bu ayarları yapamayıp aldığı monitorü satan çok kişi var ne yazık ki..

• Lg 27UK650-w 4K, IPS, 5ms, HDR, 60hz Tr de distribütör aracılığıyla buldum 3600tl bandına geliyor. 

Samsung C27HG70 2K, VA, 1ms, HDR, 144hz 3300tl fiyatlarda mevcut. 

Viewsonic VX3211-4K VA, 3ms,HDR, 60hz 2800tl, 3000tl fiyat aralığında mevcut. 

Arkadaşlar, FPS ve hikaye odaklı oyunları bol bol oynayan birisiyim. Sizce hangi ürün, Ps4 Pro kullanımı için daha ideal olur.

• fatihpos kullanıcısına yanıt
    UK650

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.