Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (826. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 15 Aralık 2017; 3:11:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    Şiir gibi oynuyorsun sevgili dostum normalde de yenemem seni, hele bu yeni kurduğum kıpırdamayan italyan bonus takımıyla hiç yenemem tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 15 Aralık 2017; 3:15:23 >
  • Maalesef hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Bu tur prgramlarda her zaman bi risk vardır.

Uygulayacak arkadaslar lutfen iyi arastırsınlar youtubeda dunya kadar video var videoları iyice izlesinler

Magisk prgramında kaldır derseniz butun islemler silinir telefon eski haline doner root kalkar

Not samsungda knox sayacı artar tel garanti dısina cıkar

Diger telleri bilmiyorum

Magisk programını apk olarakmi kurcaz dostum? G. Play de bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

Arkadaşlar forvet hattı

sf sf

Sla sğa

Olan bir td varmi? oyunda slk sğk a uygun oyuncum yok 90'lık G. Bale 85 oluyor sğk da bende cift forvet oynatmak istiyorum. Tek forvet sevmiyorum

4-2-4 oynatan Arjantinli bir td var. Overall ı baya düşük ve nadiren çıkıyor yanlız. Onu Denk getirip lazım. Td listesi sürekli değişiyor, takipte kal.

• ultrailker kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar konu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum root rom atma konusunda bilgili degilseniz lutfen dikkatli olunuz. Ilk basta tel rootlu olan bu konuda bilgisi olan arkadaslar prgramı kurmak icin yonelsin TELEFONUNUZ ZARAR GOREBILIR burda arkadaslar kuran varsa anlatsın dedigi icin paylaşmıştım msjları silip silmeme konusunda kararsız kaldım. Kimsenin zarar gormesini istemem

• mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Ozelden bildiklerimi anlatarım dostum tel marka modelini yazarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Arkadaşlar konu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum root rom atma konusunda bilgili degilseniz lutfen dikkatli olunuz. Ilk basta tel rootlu olan bu konuda bilgisi olan arkadaslar prgramı kurmak icin yonelsin TELEFONUNUZ ZARAR GOREBILIR burda arkadaslar kuran varsa anlatsın dedigi icin paylaşmıştım msjları silip silmeme konusunda kararsız kaldım. Kimsenin zarar gormesini istemem

Root ve rom konusunda azda olsa bilgim var bu magisk ne oluyor supersu gibi root programı mi?

• Magisk yeni cıkan artık rootlar icin kulanılan prgram telefonun rootlu oldugunu saklıyor netfix gibi rootlu telefonlarda calısmayan prgramların calısmasını saglıyor linkten okuyabilirsiniz

https://medium.com/@bilgehnbilge/android-i·çin-en-iyi-root-programı-magisk-e310a98f8bf8

• Arkadaşlar bu sene lewo nasıl deneyen var mı geçen sene çok iyiydi

• District7 kullanıcısına yanıt
    Ps4 le oynuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

Arkadaşlar forvet hattı

sf sf

Sla sğa

Olan bir td varmi? oyunda slk sğk a uygun oyuncum yok 90'lık G. Bale 85 oluyor sğk da bende cift forvet oynatmak istiyorum. Tek forvet sevmiyorum

4-2-4 oynatan Arjantinli bir td var. Overall ı baya düşük ve nadiren çıkıyor yanlız. Onu Denk getirip lazım. Td listesi sürekli değişiyor, takipte kal.

baska da var ismini hatırlamıyorum. ben aldım değişken taktikli topa sahipken 4-2-4 oynatıyor. sla+gf+sf+sğa oluyor ama top rakipteyken gfsi oos oluyor açıklar kanat. ben çok beceremedim. çok da denemedim gerçi. top çevirme oynatıyor .kontra sevdiğimden de alışamamış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIretiredII

Arkadaşlar bu sene lewo nasıl deneyen var mı geçen sene çok iyiydi

Geçen sene Lewo oyunda yoktu Yanlız

• quote:

Orijinalden alıntı: IIretiredII

Arkadaşlar bu sene lewo nasıl deneyen var mı geçen sene çok iyiydi

geçen sen iyiydi derken ? geçen sene lewo oyunda yoktu ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 15 Aralık 2017; 8:42:8 >
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    Banada yardımcı olurmusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaslar;

myclub'da kadro kurarken, fifa'da olduğu gibi oyuncuların aynı ülkeden, aynı ligden veya aynı takımdan olmalarının kadro uyumu üzerinde etkisi var mı? fifa'dan pes'e döndüm bu sene, gelen beşliyo giden beşliyo :) bir de çok kontra yiyorum, bunun önüne nasıl geçerim?

saygılar,

vkturker
  • quote:

Orijinalden alıntı: vkturker

selam arkadaslar;

myclub'da kadro kurarken, fifa'da olduğu gibi oyuncuların aynı ülkeden, aynı ligden veya aynı takımdan olmalarının kadro uyumu üzerinde etkisi var mı? fifa'dan pes'e döndüm bu sene, gelen beşliyo giden beşliyo :) bir de çok kontra yiyorum, bunun önüne nasıl geçerim?

saygılar,

vkturker

Farketmiyor. Çok fazla pres yapıyorsun o Zaman. Birde genelde yön tuşları ile taktiklerini degistirebilirsin ofansif defansif olarak.

• ser.ka kullanıcısına yanıt
    Elimden geldigince bildigim bir sey olursa her zaman

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam saol

• xostnazo X kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Video linkimi paylaştığın için teşekkür ederim kardeşim. Yama bana ait ve sorunsuz kurabilirsiniz.Youtube kanalında hepsi mevcut.

• 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.