Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tecrübe ettim biliyorum, emeğin değerini anlıyor insan. Umarım çözersiniz sorunlarınızı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    Sorma hocam zaten cok az zaman ayirabiliyorum oynamaya bide bu hileciler gelip oyun keyfimin içine edince ofkelenmemek elde degil bi bitmediler gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi aksamlar arkadaslar eve simdi girdim ilk isim remote playı denemek oldu calısiyor cok sukur yetistirebilirsem resimli anlatım yapacam bu gece yalnız biraz yorgunum yetismezse kusura bakmayın.

Not: biraz rot yukeme gibi islerden anlamak gerekir her zaman bi risk vardır yapmak istiyen arkadaslar bunu degerlendirsinler

Tel not 5 samsung diger marka telleri bilmiyorum

• Ya surekli lag cekiyorum her turkle cildircam yemin ederim

Lag olmuyor bu sefer momentum eridi butun puanlarim hani kotu oyuncu olsam tamam diyecemde cildircam artik!!!

Kablonet

50mbps hizim

4 upload

Nedir bu ya

Kablolu bagliyorum

Port yonlendirme var nedir amk boyle isin ciine sokayim

• Birde benden kaynakli gecikme varmis diyor konami amk ariyorum uyduneti duzgun diyor servis geliyor gidiyor ayni ben boyle isin icine yaa!! Siz ne kullaniyorsunuz burda 16 mbps ile duzgun mac yapanlar var nasil istir ya ping imde 11

Lanet olsun bu oyuna

900 puandan 600 e dustum ya adamlar birde sinyal cakiyor yag gibi oynayip gelde delirme

• çakala bak hele bide öyle bi pişkinki tatmin oldun mu dedim oldum diyo emek hırsızları bunlar % 82 galibiyet oranı vardı hile yapacağını anladım aldım kayda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 15 Aralık 2017; 0:1:22 >

• Bu videoda twrpnin ve magisk yukleme anlatılıyor okadar detaylı anlatacak tecrubem yok kusura bakmayın

Ben magisk kulanımını ve remote playın nasıl yuklenecegini anlatacam

• Bi ne bicim oyun yaa allah belasini versin

• Arkadaşlar vakt-i zamanında bir anket doldurmuştuk aralık ayında gp verecekti ne oldu ona?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tur prgramlarda her zaman bi risk vardır.

Uygulayacak arkadaslar lutfen iyi arastırsınlar youtubeda dunya kadar video var videoları iyice izlesinler

Magisk prgramında kaldır derseniz butun islemler silinir telefon eski haline doner root kalkar

Not samsungda knox sayacı artar tel garanti dısina cıkar

Diger telleri bilmiyorum

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uygulama niçin root istiyorki yahu?
    Korsan uygulama değil sonuçta, üstelik resmi bir uygulama. Samsunglarda root çok kolay bir şekilde halledebiliyor bilgisayarsız ama bazı modellerde çok zor oluyor.

• Al işte ! "emregokce_3669" denen kansız hükümsüz saydırdı az önce maçı nezaket derecesi A kısmen yüksek yazıyodu zaten anlamıştım.. burdan sanıyorum kendisini eğer tanıyan bilen tanık olan var ise bu duruma konamiye reportlamam için yardım edin link paylaşın reportlama sayfasını rica ediyorum 1. Klasman hileciden geçilmiyor bu herifte nuriden hallice tek fark bu onun kadar prof değil koparma konusunda baya anasını ağlattı bağlantının !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blomblam -- 15 Aralık 2017; 1:9:29 >
  • Telefonu sony telefon diye gostermek icin uckagıtci sony ps4 alip plus bide oyun aldıgımiz yetmezmis gibi telide benden al diyor ondan

• Onemli olan twmp yuklemek o yukluyse cok kolay cok zor bise degil 1 kere yapılsa ogrenilir yalnız resimleri yukledigim sırada yapın ayarları yoksa hata verebilir ayarları yapmadan acmayın remote playi

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Anlatimi nu 4 gözle bekliyorum dostum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

o kadar gün gp kas kas. neyse müzayedeler sıfırlansın aynı gün konami milleti gp'ye boğsun müzayedeler fırlasın. bu oyununu bırakmak için o kadar neden var ki... nedir bu adaletsizlik kardeşim yaaa. hayır konami'nin kıyak yaptığı insanlara soruyorum var mı bi mağduriyetin diye. adam pişkin pişkin gülerek çok mağdurdum gerçekten bu iyi geldi diyor.

onu bende düşünüyorum ,
    herkese Ronaldo , messi ,neymar gelirken
    neden diğer kesime bu adamlar gelmez , bunun bal'la bir alakası yok kesinlikle

bu adamlar bana da geçen sene de gelmedi bu sene de. artık el clasico'da kampanyaya az oyuncu dahil etmelerine bel bağladım. neredeyse 1 aydır gp kasıyorum sim moduyla. bu sefer de alamazsam bırakırım belki komple

• Arkadaşlar forvet hattı

sf sf

Sla sğa

Olan bir td varmi? oyunda slk sğk a uygun oyuncum yok 90'lık G. Bale 85 oluyor sğk da bende cift forvet oynatmak istiyorum. Tek forvet sevmiyorum

• şu abinin geçen sene yaptığının aynısını yapmak istiyorum. tabi bunun için çok oyuncu koymamaları gerekiyor toplara. en fazla 120-130 top koyarlarsa tamamdırhttps://www.youtube.com/watch?v=QhLoYZRqXF0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

Arkadaşlar forvet hattı

sf sf

Sla sğa

Olan bir td varmi? oyunda slk sğk a uygun oyuncum yok 90'lık G. Bale 85 oluyor sğk da bende cift forvet oynatmak istiyorum. Tek forvet sevmiyorum

Daha önce böyle bir sistem görmedim ama 4-2-1-3 oynayabilirsin hocam.

1 tane sağ açık, 1 tane sol açık, 1 tane forvet, 1 tanede ofansif orta saha var bu sistemde.
    Dediğine en yakın sistem bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-365C29534 -- 15 Aralık 2017; 13:35:37 >
  • 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.