Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben memnunum hocam Keita, Renato önde Matuidi yada Matic arkada 2-3 yildiz takim icin cok iyi ortasaha oluyor. Daha hicbiri 30 level bile olmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle bi mallik olamaz. Ne zamandir Allegri bekliyorum. Sozde itlaya ligi ama juve td'si yok.

• Yeter lan baslicam.gol sevincinize. Dunya kupasini falan mi kazandin? Milyoner mi oldun? Cok mu hosunuza gidiyor milletin size sovmesi. 4 tane macimi kopardiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Yeter lan baslicam.gol sevincinize. Dunya kupasini falan mi kazandin? Milyoner mi oldun? Cok mu hosunuza gidiyor milletin size sovmesi. 4 tane macimi kopardiniz

Bi de anlamadım bazen rakip sevinebiliyor geçmemize izin vermiyor ama ben sevindiğimde izin vermiyor
  • Valla ben kantenin yanına koyuyorum sen düsün :) daha fizikli biri lazım meloyu geliştirip deniycem luiz gustavo gelmişti belki onuda denerim

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

quote:

Yeter lan baslicam.gol sevincinize. Dunya kupasini falan mi kazandin? Milyoner mi oldun? Cok mu hosunuza gidiyor milletin size sovmesi. 4 tane macimi kopardiniz

Bi de anlamadım bazen rakip sevinebiliyor geçmemize izin vermiyor ama ben sevindiğimde izin vermiyor

Onda da napiyorlar bilmiyorum. Adam gole sevinirken 3 4 mac yarida gitti hic top.acamadim. Son dk atarda kizdirmak icin sevinir eyvallah skor 1 1 olmus veya 2 1 olmus adam seviniyor. O kadar oynadigim bosa gitti

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Valla ben ban yedim 200 kisilik kadro kapasitesi ve 2.000.000 GP olan hesabim gitti arti 1 hafta once psn plus almistim 1.5 yil daha uzatmistim hesabi acayip uyuz oldum. Bıraktım pes falan oynamiyorum sony anansini ......
    Ne mesaj attim nede baska birsey.
    Ama sanirim kirilmis ps3 de hesabim tanimliydi. kayinco mun makinasinda o makinada pes 2018 yukleyip mycluba girmisti. Bakmak icin onda da ban yedik iyimi.
    Lanet olsun bi daha asla psn hesabi ile ayni hesapta oyun almam. 2019 a kadar elveda pes😠😡😠😡

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

bana da 58.000 gp ve 160 felan temsilci geldi. piyango gibi oldu mutluyum

nerden geldi nasil geldi niye geldi ?

son mesajlar hep bunla alakalı oku istersen. o değil de bu anket bonusu 10000 gpyi verdiler mi? bugün vermiş olmaları lazımdı.

anketi bende doldurdum ama vermediler bugün.

Mail attım da anketten GP gelmedi diye, bugün sonunda muhtemelen gelir diyorlar, en geç yarın hesaplarda olur GP ler, tabi teknik sorunla karşılaşmazsak

Hıım o zaman verirler bugün yada yarın kesin

The_Sopranos

tamamdır hocam bende seni göremeyince yine küfürden dolayı ban mı yedi dedim

pesci09

hocam sen ronaldoyu hangi ajanlar ile almıştın?

Hocam ben verimli kanat, bitiricilik, hucum bolgesi orta.

Buyuk ihtimal 2 ajanin gpsini verdiler bitiricilik ve verimli kanatin. Niye verdiler anlamadm ama olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

anladim dostum peki muzayedeler ne zaman normale doner sence?? ya da milletin parasi ne zaman biter. tahminimce 500 bin gpler gelenlerin cogu ronaldoya abanacak. o bakimda cabuk biter diye dusunuyorum ama bu seferde ortalık ronaldodan gecilmicek matrix deki ajans smithler gibi her yerden ronaldo gelicek. ;)

Bosver ronaldoyu cok agir bazen deli ediyor

Tahminim el clasicoya kadar elinde tutar millet gpleri.

• quote:

quote:

quote:

Onda da napiyorlar bilmiyorum. Adam gole sevinirken 3 4 mac yarida gitti hic top.acamadim. Son dk atarda kizdirmak icin sevinir eyvallah skor 1 1 olmus veya 2 1 olmus adam seviniyor. O kadar oynadigim bosa gitti

Benim ki daha beter.adam maca baslamadi ben 2 gol attim.baktim 30 dk dan sonra geldi.insanlik yapip kendi kaleme 2 gol attim.adam surekli kaymaya basladi 3. golu atti bir seviniyor ama butun takim kaleye giriyor.bunu yapan yabancida degil türk.

• quote:

BEYLER gelen kutusunda 93 tane hediye var lan

hediyeler gp değil çeşitli ajanlar yani sanırım müzayededen aldığımız ajanları hep iade etmişler.

Bir göz atayım dönerim tekrar :)

edit:gp de varmış en aşağıda!!

5* portekiz ajanı yine 5* makas çalım ajanı 5* 185 boy ajanlarını vermiş

ve toplamda 300.000 k gp hediye gelmiş bana

Batmistim insallah banada gelmistir. 30 mactir yeniliyorum iflagim kesildi arada beraberlik tek galibiyet fln aliyorum o slklarda nasil yeniliyor ben bile sasiyorum

• büyük ihtimal haftaya EL CLASİCO gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesci09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

bana da 58.000 gp ve 160 felan temsilci geldi. piyango gibi oldu mutluyum

nerden geldi nasil geldi niye geldi ?

son mesajlar hep bunla alakalı oku istersen. o değil de bu anket bonusu 10000 gpyi verdiler mi? bugün vermiş olmaları lazımdı.

anketi bende doldurdum ama vermediler bugün.

Mail attım da anketten GP gelmedi diye, bugün sonunda muhtemelen gelir diyorlar, en geç yarın hesaplarda olur GP ler, tabi teknik sorunla karşılaşmazsak

Hıım o zaman verirler bugün yada yarın kesin

The_Sopranos

tamamdır hocam bende seni göremeyince yine küfürden dolayı ban mı yedi dedim

pesci09

hocam sen ronaldoyu hangi ajanlar ile almıştın?

Hocam ben verimli kanat, bitiricilik, hucum bolgesi orta.

Buyuk ihtimal 2 ajanin gpsini verdiler bitiricilik ve verimli kanatin. Niye verdiler anlamadm ama olsun

Sen tuzlu olan comboya yönelmişsin! İyikide yönelmişsin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

o kadar gün gp kas kas. neyse müzayedeler sıfırlansın aynı gün konami milleti gp'ye boğsun müzayedeler fırlasın. bu oyununu bırakmak için o kadar neden var ki... nedir bu adaletsizlik kardeşim yaaa. hayır konami'nin kıyak yaptığı insanlara soruyorum var mı bi mağduriyetin diye. adam pişkin pişkin gülerek çok mağdurdum gerçekten bu iyi geldi diyor.

onu bende düşünüyorum ,
    herkese Ronaldo , messi ,neymar gelirken
    neden diğer kesime bu adamlar gelmez , bunun bal'la bir alakası yok kesinlikle
  • yanlış anlamazsın umarım hocam, sırf espri olsun diye koyuyorum. rahatsız olursan silerim :)

yalnız sana söylim, biz forumdaki arkadaşlar maçlarda hırs yapıp birbirimize arkadan kaymalar yapmayız. çok ayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

yanlış anlamazsın umarım hocam, sırf espri olsun diye koyuyorum. rahatsız olursan silerim :)

yalnız sana söylim, biz forumdaki arkadaşlar maçlarda hırs yapıp birbirimize arkadan kaymalar yapmayız. çok ayıp

bu forumda hilesiz hurdasız vurdu kırdılı oynamayan,bileği çok sağlam olan bir seni tek geçerim hocam.Müthiş oyuncusun gerçekten

Listede senin üstünde olanın alayı hileci.orada adalet yok ne yazıkki

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

quote:

quote:

quote:

Benim ki daha beter.adam maca baslamadi ben 2 gol attim.baktim 30 dk dan sonra geldi.insanlik yapip kendi kaleme 2 gol attim.adam surekli kaymaya basladi 3. golu atti bir seviniyor ama butun takim kaleye giriyor.bunu yapan yabancida degil türk.

Bende de ikisi.turktu lag var zaten adam inadina yapiyor maclar kesildi hep

• nxplay kullanıcısına yanıt
    tebrik ederim iyi oynadın yendin ;)
    ben ego mu çoktan yendim silme yanlışta anlamam yeri geliyor 300 puanlık adama bile yeniliyorum benim için zerre sorun yok istersen pc'nin masaüstü yap senin tercihin;)
    ama arkadan kayma olayına gelince orda bir duracaksın bakalım ;)
    hatırlatıyım ilk yarıda 1-0 öndeyken yada 0-0 iken mbappe ile orta sahada kaptığım pozisyonda mbappe'nin formunun A olduğunu bildiğinden ve süratli olduğunu bildiğinden ve önünün boş olduğunu gördüğünden arkadan kaymamışsındır sen şimdi ;) dur tahmin edeyim çünkü siz forum içindeki arkadaşlarla oynayıp hırs yapıp arkadan kaymazsınız
    ve hırs yapmış olsam son attığım golü hatırlıyorsundur çok rahat ve umursamaz tavrımı ;)
    Neyse bu kadar içerleyeceğini bilseydim daha önce kuzenimin gri top hesabıyla yendiğim maçı koymazdım ;)
    Tekrardan tebrikler %80 oranı hak ediyorsun ;)

dip not: aşırı hırs yapıp her golden sonra bu kadar sevinen forumdan herhangi biriyle ilk defa oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_lindemann -- 14 Aralık 2017; 21:5:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrat_ylmaz

Valla ben ban yedim 200 kisilik kadro kapasitesi ve 2.000.000 GP olan hesabim gitti arti 1 hafta once psn plus almistim 1.5 yil daha uzatmistim hesabi acayip uyuz oldum. Bıraktım pes falan oynamiyorum sony anansini ......
    Ne mesaj attim nede baska birsey.
    Ama sanirim kirilmis ps3 de hesabim tanimliydi. kayinco mun makinasinda o makinada pes 2018 yukleyip mycluba girmisti. Bakmak icin onda da ban yedik iyimi.
    Lanet olsun bi daha asla psn hesabi ile ayni hesapta oyun almam. 2019 a kadar elveda pes😠😡😠😡

Hocam insanın emeği gidince oyun falan oynayası gelmiyor. Şimdi aynı şeyi yapmaya kalksan en az 2-3 ay oynaman gerekecek ki aynı kadro için şans da lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk etapta oyle sinirlendim ki sony aradim ağzıma geleni soyledim. Sonra bana ingiltere sony nin chat adresini verdi şu saatlerde online oluyorlar onlarla konus dediler ama ingilizcem iyi degil konusamadim.
    Acayup sogudum oyundan zevk alamiyorum.
    Baska hesaptan myclub oynayayim dedim.
    Zorla 1 mac atiyorum kapatıyorum sonra.
    Bu saatten sonra yeni heyecanlar lazım bana onda 2019 olur kismetse artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.