Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılış resminden Neymar'ı çıkarmışlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar beyler bu yeni güncellemede neler değisti, neler düzeldi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uceelik -- 5 Ekim 2017; 8:21:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uceelik

Selamlar beyler bu yeni güncellemede neler değisti, neler düzeldi ?

game play ile ilgili birşey yok.adam bahtti ye sormuşlar o yakında demiş çünkü. oyuncu yüzleri ,transferler,yeni forma top vs. başka ne var bilmiyorum. bi açıklama yapar herhalde konami
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

şu draft modu online oynayamıyomuyuz bulamadım

istediğnde oynayabileceğin bir yer yok ama geçen hafta pes lig maçları bu sekilde oynanadı
  • Arkadaşlar, top kalecideyken topu yere bırakma tuşu nedir? Bir de top bizdeyken vücut koyma ya da topu çnüne alıp sırtını oyuncuya dönme tuşu nedir bilen var mı?

• erdinc154 E kullanıcısına yanıt
    Hayır sakın açma yazık o gplere.Ellerinde herkesin sahip olduğu gp verisi var.Uygun zaman gelince 120 lik agentleri sürecekler.Gp si olmayanlar gitsin parayla alsın diye.Madem bu kadar sabrettin düşük sayılı agenti bekle derim.
  • erdinc154 E kullanıcısına yanıt
    Hayır sakın açma yazık o gplere.Ellerinde herkesin sahip olduğu gp verisi var.Uygun zaman gelince 120 lik agentleri sürecekler.Gp si olmayanlar gitsin parayla alsın diye.Madem bu kadar sabrettin düşük sayılı agenti bekle derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Arkadaşlar, top kalecideyken topu yere bırakma tuşu nedir? Bir de top bizdeyken vücut koyma ya da topu çnüne alıp sırtını oyuncuya dönme tuşu nedir bilen var mı?

R1 ile birakiyosun. L1 tusu vucut koyuyor R2 fifadaki gibi sirtini donerek vucut koymaz oyle birsey peste varsa bilmiyorum.

• 11 galibiyet üst üste alıp ardındam 8 mağlubiyetle karşılaşınca anlık sinirle takımı sildim pişman oldum diyebilirim iyi bi kadrom vardı bir daha başlarmıyım gözüm alırmı bilmiyorum bu sadece bizim mi başımıza geliyo ben bunu anlamıyorum galibiyet aldığım maçlarda mükemmel denebilecek savunma yapıyorum yenildiğim çoğu maçta galiibiyet alan takım gitmiş başka takım gelmiş gibi bu bariz şekilde hissedebiliyorsun benim anlamadığım bu yüksek puanlı arkadaşlar forumda da çok iyi oynayan arkadaşlarda var nasıl geçiştiriyor bu süreyi onlara olmuyo mu?
  • dünkü yorumu daha iyi açıklayayım.öncelikle 5*sıçrama 5* verimli kanat ajanlarını alıyoruz.yaklaşık 360 bin gp ye. sonra 3* veimli kanat 3* sıcrama alıyoruz 1 adet.geri kalan 5 oyuncu içinde 5 er tane 2* verimli kanat 2* sıçrama ajanı alıp önce 2 yıldızlık ajanlarla çöpleri çikariyoruz.sona 3* ajanlarla enner valenciayı çıkarıp hepsini takımda tutuyoruz.en son 5* ajanlarla ronaldoyu alıyoruz.370 bin gp ye maloluyor yaklaşık.37 top çevirsem 1 tane siyah gelir belki bahtsızım oyun anlamında.2016 dan beri yogun şekilde my club oynuyorum ronaldosuz hep eksik takımım.orta sahada da arturo vidal ve naingollan olmazsa olmazlarım.herkese iyi oyunlar.şimdi vidal için uğrasaçagım ama 1000 gp bile param kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

11 galibiyet üst üste alıp ardındam 8 mağlubiyetle karşılaşınca anlık sinirle takımı sildim pişman oldum diyebilirim iyi bi kadrom vardı bir daha başlarmıyım gözüm alırmı bilmiyorum bu sadece bizim mi başımıza geliyo ben bunu anlamıyorum galibiyet aldığım maçlarda mükemmel denebilecek savunma yapıyorum yenildiğim çoğu maçta galiibiyet alan takım gitmiş başka takım gelmiş gibi bu bariz şekilde hissedebiliyorsun benim anlamadığım bu yüksek puanlı arkadaşlar forumda da çok iyi oynayan arkadaşlarda var nasıl geçiştiriyor bu süreyi onlara olmuyo mu?

Düne kadar ben de çok iyi gidiyordum, dün ne olduysa galibiyet yüzdem %52lerden 48lere düştü. 50 puan gitti. Aynı kadro, aynı takım ama 350 puanlı adamlara bile zar zor gol attım, attım ama yine de yenildim.

• cizmele kullanıcısına yanıt
    İki mağlubiyet üst üste alınca hiç üçüncü maçımı yapmadım,bı gün sonra devam etmişimdir tavsiye ederim

• Japonya milli takımının PRO EVOLUTION SOCCER'da myClub moduna gelişini kutlamak için Özel Temsilci 'Japan National Team' geliyor.

'Japan National Team' Özel Temsilcisinde bulunan 35 oyuncu, 50. seviyede alınacak!

Ayrıca Online Müsabaka Kupası 'Winner Takes All Lv.3 Challenge' gerçekleştirilecek ve bu sırada bu 35 oyuncu takım bonusu kazandıracak! Bu bonusu alabilmek için takımınızda uygun oyunculardan 11 tanesini bulundurmanız ve bir maç oynamanız gerekli!

Bu sefer takım bonusu, fazladan GP ve Özel Antrenör kazanma şansı veriyor. Takımınızı güçlendirmek için harika bir yol!

・Özel Temsilci
    ・Online Müsabaka Kupası

■Dönem
    05/10/2017 08:00 (UTC) - 12/10/2017 04:00 (UTC)
    *Kesin tarihler, bakımdan etkilenebilir.

■Özel Temsilci: Japan National Team
    Japonya milli takımını temsil etmek üzere seçilmiş olan oyuncular listede olacak!
    *Bu Özel Temsilciden oyuncular 50. Seviyede alınır.
    *myClub menüsü [Sözleşme] - [Özel Temsilci] ve ardından Özel Temsilci listesinde [Hedefler List.] düğmesine basarak her bir temsilcideki uygun oyuncuların listesini onaylayın.

■Online Challenge Cup: Winner Takes All Lv.3 Challenge
    Takım Gücü seviyesi 3 veya daha düşük olan bir takımla katılabilirsiniz.

Bir maç kazanarak 'National Team STARS Lv.1' Özel Temsilcisi, ilk kez kazanma ödülü olarak alınabilir.

Ayrıca Takım bonusu için uygun olan 11 veya daha falza oyuncuyu kaydedip maç yaparsanız 1,5 kat GP kazanacaksınız ve Özel Antrenörler kazanma şansına sahip olacaksınız!
    *Bu Özel Temsilciden oyuncular 1. Seviyede alınır.
    *myClub menüsü [Sözleşme] - [Özel Temsilci] ve ardından Özel Temsilci listesinde [Hedefler List.] düğmesine basarak her bir temsilcideki uygun oyuncuların listesini onaylayın.
    TwitterFacebookGoogle+

• [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Oyun güncelleniyor beyler...

• myClub'da bu hafta her ülkeden, milli takımlarının prestiji için oynamak üzere seçilmiş olan oyuncular var!

[AUSTRALIA], [CHILE], [COLOMBIA], [COSTA RICA], [CÔTE D'IVOIRE], [CROATIA], [EGYPT], [ENGLAND], [GERMANY], [ITALY], [NETHERLANDS], [POLAND], [PORTUGAL], [SPAIN] ve [SWITZERLAND] milli takımlarındaki oyuncuları alabilecek bir Özel Temsilci listede olacak!

Sadece GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncuları alacağınız garanti!

Ayrıca bu milli takımları çalıştıran muhteşem menajerlerden 8 tanesi de listede olacak!

Takımınıza milli takım oyuncularını kazandırın ve kulübünüze destek olun!

・Özel Temsilci
    ・Menajer listesi artışı
    ・BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası
    ・Online Müsabaka Kupası

■Dönem
    05/10/2017 08:00 (UTC) - 12/10/2017 04:00 (UTC)
    *Kesin tarihler, bakımdan etkilenebilir.

■Özel Temsilci: National Team STARS
    Seçilen milli takımlardan GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncular kazanın!
    *Bu Özel Temsilciden oyuncular 30. Seviyede alınır.

■Menajer Listesi Güncellemesi
    8 muhteşem milli takım menajeri listede olacak!

■BİL'e KARŞI Müsabaka Kupası
    Seçilen takımlardan 3 tanesini yenerek başlangıç ödülü olarak 'National Team STARS Lv.1' Özel Temsilcisini alın. Bu Özel Temsilci, GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncuları alabilir.

■Online Müsabaka Kupası: Winner Takes All
    Bir maç kazanarak başlangıç ödülü olarak 'National Team STARS Lv.1' Özel Temsilcisini alın. Bu Özel Temsilci, GÜMÜŞ top veya üzeri oyuncuları alabilir!

• quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

11 galibiyet üst üste alıp ardındam 8 mağlubiyetle karşılaşınca anlık sinirle takımı sildim pişman oldum diyebilirim iyi bi kadrom vardı bir daha başlarmıyım gözüm alırmı bilmiyorum bu sadece bizim mi başımıza geliyo ben bunu anlamıyorum galibiyet aldığım maçlarda mükemmel denebilecek savunma yapıyorum yenildiğim çoğu maçta galiibiyet alan takım gitmiş başka takım gelmiş gibi bu bariz şekilde hissedebiliyorsun benim anlamadığım bu yüksek puanlı arkadaşlar forumda da çok iyi oynayan arkadaşlarda var nasıl geçiştiriyor bu süreyi onlara olmuyo mu?

Aynı şeyi ben yaşadım yaşıyorum. 500 küsür puanlar dan 300 puana kadar geriledim ve maalesef buradan çıkamıyorum. Bir ara bende seri galibiyet yakaladım sonra ne olduysa buralara kadar düştüm. Hatta dün gece Samsunlu bir arkadaş geldi forumda mı bilmiyorum. 700 küsür puanlıydı. Takımıda süper değil oyunda lag ta yoktu. Ama gel gör ki sanki benim oyuncuları çivi ile yere çakmışlar kımıldayamadım pas bile yapamadım. 10-0 bana öyle bir geçirdiki feleğimi şaşırdım. Bunun oyunu bilmemezlikle alakası yok. Sonraki maçta da aynı şekilde 7-0 yenildim. Hiç sinirlenmiyorum artık. Konami fena momentum koymuş bana bunu anladım Oyunu daha fazla oynamayıp kapattım. Bakalım güncelleme ile bazı şeyleri düzeltmezlerse pes 2018 fazla takılcağımı zannetmiyorum. Arada bir açar oynarım. Gt Sport geliyor onu bekliyorum. Fazla sinir harbine gerek yok.

• Asıl tercih edilmesi gereken müzayede veya top açmak ise; buradaki ana kriterlerden biri level olayı. Ronaldo için yaklaşık 400 bin gp harcadın, ancak eline level 1 Ronaldo geçti. %4-5 aralığında siyah top şansı olan bir ajanda, 40 top çevirmen durumunda muhtemelen 2 siyah top yakalarsın ve leveli yüksek olur.

Bazı bölgelerde eksikliğiniz Yoksa, Örneğin benim forvette Aumbeyang var, kanatlarda Salah ve Robben. Gidip de Ronaldo için kendimi parçalamam. Nitekim gp biriktirip, siyah top yüzdesi fazla olan bir hafta (yüksekten kastım 4-5 aralığı) 40 tane açmayı tercih ederim. Şu anda 30 bin gp var. 1.5- 2 haftada hedefe ulaşırım muhtemelen 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Asıl tercih edilmesi gereken müzayede veya top açmak ise; buradaki ana kriterlerden biri level olayı. Ronaldo için yaklaşık 400 bin gp harcadın, ancak eline level 1 Ronaldo geçti. %4-5 aralığında siyah top şansı olan bir ajanda, 40 top çevirmen durumunda muhtemelen 2 siyah top yakalarsın ve leveli yüksek olur.

Bazı bölgelerde eksikliğiniz Yoksa, Örneğin benim forvette Aumbeyang var, kanatlarda Salah ve Robben. Gidip de Ronaldo için kendimi parçalamam. Nitekim gp biriktirip, siyah top yüzdesi fazla olan bir hafta (yüksekten kastım 4-5 aralığı) 40 tane açmayı tercih ederim. Şu anda 30 bin gp var. 1.5- 2 haftada hedefe ulaşırım muhtemelen 🤔

katılıyorum hocam. bende hedef koydum fazla zamanım olmadığından gunde 20bin gp. hiç top açmaya tenezzul etmiyorum. persembeden persembeye beleş topları alır açarım o kadar. özel agentle futbolcu sayısı azaldığı zaman hepsini açarım diye dusunuyorum.
    günde 1-2 tane açardım hep gumuş ha gumuş..

• mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    Artık iş işten geçti benim için neuer,courtua,godin,marcelo,bonucci vardı defans hattını tamamlamıştım gerisi sarı,gümüş karşıktı ikinci bi hesab açıp çok fazla online takılmadan gp biriktirip tekrar dönerim belki bir ronaldo hayranı olarak o hesapta ronaldoyu bulmam lazım pişman oldum üst üste oynadım hırs yaptım sonuç ortada.
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.