Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karşındaki rakip,senin kare tuşunu kullanmanı ve böylelikle defansını boşaltmanı istiyorsa,hele bir de bebe ,ergen grubundaysa topu istediği gibi çevirir!!Oyunun Fifadan araklanan bu yılki özelliklerinden biri bu.Topa sahip olmak,baskı kurmak istiyorsanız defanstan feregat edeceksiniz ve kare tuşuyla defans oyuncularınızı ,rakibe yollayacaksınız!Ha,ben x ile yer tutarım,çok basmam diyorsanız da rakip size sahayı dolaştırır ve tam topu kaptıracakken tekrar geriye atar.Güya simulasyon oyunu yapmışsın ama defans dörtlüsüne ,ileri çıkmayın sabit kalın ulannnnnn ,diyemiyorsunuz!!!Sabit kalırlarsa oyun dengeli olur,bilmeyenler nasıl oynar sonra!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu silmemeye Çabalıyorum
    Az kaldı önce oyunu silip,sonrada ps4'ü satıp huzura kovuşmama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Oyunu silmemeye Çabalıyorum
    Az kaldı önce oyunu silip,sonrada ps4'ü satıp huzura kovuşmama

Sen gidersen ben de giderim Erto gelen çakıyor giden vuruyor ya ben unuttum Pes oynamayı ya bu 18 bizi sevmedi

• Oda açtım arkadaşlar. 96101 black eagles maç odası.

Katılmak isteyen olursa şu coop challenge i tamamlayalım.

• Bizde değil problem!
    konami bu alışık olduğunuz pes değil diyor bizlere.zaten çoğu fifacılar beğendiyine göre!sunuç ortaya çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 3 Ekim 2017; 23:51:41 >
  • Son iki gün oyun daha da mı dandikleşti? Daha çok pas hatası, üst üste geçen oyuncular, yapılamayan verkaçlar. En son bomba defans topu kapıyor ama mal gibi kalıyor yerinde. Adam uzaktan gelip topu alıyor. Ne umduk ne bulduk. Nerdesin BETAAA

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    sürekli değiştiriyorum artık ve hiç birisiyle olmadı istediğim gibi , yardımlıda sürekli deli gibi adam değiştiriyor yarı yardımlıda hiç istemediğim anda değiştiriyor yardımsız oynardım ben hep bu oyunda o da garip bi hal almış ,bunu çözemezsem bu sene çöp benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

PS4 Pes Avrupa sunucusunda "rakip bulamamak" gibi bir sorun yok ve hiç olmadı. Sadece Myclub değil tüm modlarında rakip bulunuyor. Hatta şöyle söyleyeyim, geçen hafta 2-3 saat pes 17 oynadım en fazla 5-10 saniyede rakip buluyordu. Ps4 almak için bütçeniz var ise ve oyun oynamayı seviyorsanız düşünmeden alın derim. Oyunları da kutulu almak yerine kardeşlik ile alırsanız çok daha uyguna gelir.

Tesekkur ederim hocam cevabin icin zaten ben de biliyorum ps4 serverler hep doludur oyun yeni cikti ya ondan sordum pc de adam bulunmuyor pek fifada da ayni pc serverlarda.bakalim zaten pes icin almasam da god of war cikinca alacaktim pes 18 basarili olmus biraz erken alicam gibi:)

• Modric nasil kullaniyor musunuz ? Ben fizikli gö istiyordum ama. Box to box yapabilirim sanirim modricle.

• Arkadaşlar boşuna sinir oluyorsunuz. Satın kurtulun. Ben çok oldu satalı. Ne sinir var ne stres. Piyasada dolu oyun var. Yönelin başkasına. Futbol oyunları artık sinir etmekten başka bir işe yaramıyor. Fifa da aynı. Şuan ki haliyle gelmiş geçmiş en kötü futbol oyunu. Yıpratmayın kendinizi. Oyun bu ya oyun. Rahtalamal için oynanan bişey. Biz nerdeyse sinir hastası olucaz . Boşverin arkadaşlar satın gitsin....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bizde değil problem!
    konami bu alışık olduğunuz pes değil diyor bizlere.zaten çoğu fifacılar beğendiyine göre!sunuç ortaya çıkıyor

Koskoca Barça Premier lige gidiyor Erto biz de Pes'i bırakırız nolacak yani

• quote:

Bizde değil problem!

Aynen dostum. Bu oyun Fifa’cıları çekmek için yapılmış resmen. Bize hitap etmiyor pek.

• Oyunu sildim ve satışa koydum hemen
    Benden bu kadar!yarın sabah ilk işim ps4 de satışa çıkartıp,tamamen bu sektörden uzaklaşmak.zaten parayada ihtiyaçım vardı,iyi bahane oldu :))

Son olarak bilerek yada bilmeyerek kırdığım kişilerden özür dilerim.Pes konusu benim için tamamen kapanmıştır.iyi geceler herkese.

• 4-2-3-1 td ile gelişmiş taktiklerden hücum için kanat rotasyonu ve defans( seçilen stoper hücumda ileri çıkmıyor ) ,defansif içinde rakibin dizilişine göre sf ve gf lere sıkı markaj uygulamaya başladığımdan beri çok iyi maçlar çıkardım,genelde 800-1000 dereceli rakipler gelmesine ragmen çogunu yeniyorum,taktik arayışında olanlara tavsiye ederim

• Genel olarak defanstan yakınılmış bi kaç noktaya değineyim belki yararı olur.

Oyun tamamen tahmin oyunu. Rakip ne yapacak tahmin ediyorsanız başarı, edemiyorsanız başarısızlık.

Örneğin kanatta topu aldım ve çizgiye hatta içeri girmek istiyorum ama adamla aynı hizadayım. Daha ceza sahası hizasının oralarda topu geri çekiyorum ve sonra tekrar 180 dönerek tekrar koşmaya başlıyorum çizgiye doğru. Rakip de ilk geri döndüğümde hah tamam bu çizgiye inmeyecek diyip geri döndüğü için tekrar beni yakalaması çok daha zor oluyor.

Orta sahada çoğu iyi oyuncu üstünüze koşmak yerine en mantıklı pas yolunuza koşuyor ya, atmayın o pası işte. Çoğu zaman kare ile de üstünüze koşan biri olduğu için hem pasınız hem driblinginiz kapanmış oluyor ama o üstünüze koşan cpuyu ekarte etmek çok kolay oluyor(r1e basmayın sakince topu kenara çekip devam edin o pazara gitsin)

Rakibi şaşırtın. Şimdi üstüne konuşacağım pozisyon da şöyle, forvete topu aktarmışım, forvetin arkasında rakip stp var pozisyon cezasahası yayının biraz uzağında. Ezbere oynayacak gibi topu alıp kanada arapası veya pas atacakmış gibi yapıyorum bu sefer rakip stoperi hemen daha bana yaklaşmadan kanatla arama girmeye çalışıyor. Ben de hız patlamasıyla aniden kaleye yöneliyorum tabii kademe geliyor çok rahat bir pozisyon olmuyor her zaman ama rakibin o peşin peşin gitmesini ceza sahası içinden bir şut şansıyla cezalandırmış oluyorum.

Forvetimle verkaça giriyorum adam hemen stp alıyor benim forvetin 3-4 adım önünden kendi kalesine doğru koşmaya başlıyor arapası geçmesin diye. Bunun gerçek futbolda da yeri yok nerde kaldı defans çizgisi. Ya topu hiç forvete atmıyorum üzerime prese gelen cpuyu ekarte ediyorum ya da forvete üçgenle değil de x ile pas atıyorum rahatça top oraya geldikten sonra da ya bir hız patlaması(yukarıdaki gibi mesela adam direkt pasın geldiği yönü kapatmaya çalışıyor ben de hafif ters çapraza doğru hız patlaması yapıyorum) ya da bozulan defans çizgisini değerlendiriyorum.

Unutmayın biri üzerinize deli dana gibi koşuyorsa önceliğiniz onu ekarte etmek olmalı. Öyle koşan adam topu ancak şansa alabilir. O geri dönüp tekrar sizi kovalayana kadar hem önünüzde boş bir alan hem de pas için yeterli olan 2-3 saniyeye sahip olursunuz.

Hücumda bu tarz silahları kullanın, daha önemlisi defansta buna önlem alın. Gerçekten ben bu oyunda sakin kafayla ve temiz bir internetle herkesin herkesi yenme şansına sahip olduğunu düşünüyorum ki kaç kere ilk 10dan kişileri yendim.

Yakınlarda çok zor gözüküyor buna zaman bulmam fakat bir kaç video ile örnekler koymak istiyorum foruma katkımız olsun. Daha bahsedemeyeceğim yazıyla anlayamayacağım o kadar ince güzel şeyler var ki.

Umarım anlatabilmişimdir biraz da olsa

Ha bir de unutmadan ekliyim dediğim her şey oyuncu tipine bağlı. Gidip kalas bir adamla üstünüze basan cpuyu ekarte etmek zor olabilir fakat vücut kontrolü yüksek oyuncularla üstünüze gelen rakibinizi geçmek çocuk oyuncağı. Ya da mesela bu anlattığım hız patlaması muhabbetiyle ilgili olarak karşınızda bakambu aube gibi mermiler varsa aman arkalarını boşaltmayın. Dzeko gibi tank forvet varsa rahatlıkla arkasını boşaltıp pas yoluna gidebilirsiniz çünkü dönse gitse noolcak iki adım sonra enselersiniz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0rnstar -- 4 Ekim 2017; 2:43:2 >

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Bizim gibi tek oyun oynayanlar için pes yoksa PS4 de olmuyor ama bekleyebilirdin,daha iyi olabilirdi oyun zamanla,ilerde aramazsın inşallah

• Genel olarak defanstan yakınılmış bi kaç noktaya değineyim belki yararı olur.

Oyun tamamen tahmin oyunu. Rakip ne yapacak tahmin ediyorsanız başarı, edemiyorsanız başarısızlık.

Örneğin kanatta topu aldım ve çizgiye hatta içeri girmek istiyorum ama adamla aynı hizadayım. Daha ceza sahası hizasının oralarda topu geri çekiyorum ve sonra tekrar 180 dönerek tekrar koşmaya başlıyorum çizgiye doğru. Rakip de ilk geri döndüğümde hah tamam bu çizgiye inmeyecek diyip geri döndüğü için tekrar beni yakalaması çok daha zor oluyor.

Orta sahada çoğu iyi oyuncu üstünüze koşmak yerine en mantıklı pas yolunuza koşuyor ya, atmayın o pası işte. Çoğu zaman kare ile de üstünüze koşan biri olduğu için hem pasınız hem driblinginiz kapanmış oluyor ama o üstünüze koşan cpuyu ekarte etmek çok kolay oluyor(r1e basmayın sakince topu kenara çekip devam edin o pazara gitsin)

Rakibi şaşırtın. Şimdi üstüne konuşacağım pozisyon da şöyle, forvete topu aktarmışım, forvetin arkasında rakip stp var pozisyon cezasahası yayının biraz uzağında. Ezbere oynayacak gibi topu alıp kanada arapası veya pas atacakmış gibi yapıyorum bu sefer rakip stoperi hemen daha bana yaklaşmadan kanatla arama girmeye çalışıyor. Ben de hız patlamasıyla aniden kaleye yöneliyorum tabii kademe geliyor çok rahat bir pozisyon olmuyor her zaman ama rakibin o peşin peşin gitmesini ceza sahası içinden bir şut şansıyla cezalandırmış oluyorum.

Forvetimle verkaça giriyorum adam hemen stp alıyor benim forvetin 3-4 adım önünden kendi kalesine doğru koşmaya başlıyor arapası geçmesin diye. Bunun gerçek futbolda da yeri yok nerde kaldı defans çizgisi. Ya topu hiç forvete atmıyorum üzerime prese gelen cpuyu ekarte ediyorum ya da forvete üçgenle değil de x ile pas atıyorum rahatça top oraya geldikten sonra da ya bir hız patlaması(yukarıdaki gibi mesela adam direkt pasın geldiği yönü kapatmaya çalışıyor ben de hafif ters çapraza doğru hız patlaması yapıyorum) ya da bozulan defans çizgisini değerlendiriyorum.

Unutmayın biri üzerinize deli dana gibi koşuyorsa önceliğiniz onu ekarte etmek olmalı. Öyle koşan adam topu ancak şansa alabilir. O geri dönüp tekrar sizi kovalayana kadar hem önünüzde boş bir alan hem de pas için yeterli olan 2-3 saniyeye sahip olursunuz.

Hücumda bu tarz silahları kullanın, daha önemlisi defansta buna önlem alın. Gerçekten ben bu oyunda sakin kafayla ve temiz bir internetle herkesin herkesi yenme şansına sahip olduğunu düşünüyorum ki kaç kere ilk 10dan kişileri yendim.

Yakınlarda çok zor gözüküyor buna zaman bulmam fakat bir kaç video ile örnekler koymak istiyorum foruma katkımız olsun. Daha bahsedemeyeceğim yazıyla anlayamayacağım o kadar ince güzel şeyler var ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: c0rnstar

Genel olarak defanstan yakınılmış bi kaç noktaya değineyim belki yararı olur.

Hocam tespitler harika ben de tespitlerimi yazacak olsam bundan az ya da fazla bir şey yazmazdım emin ol.

Tamamen sezme üzerine kurulu bir oyun olmuş.

Sezen kazanıyor.

• Buffon lvl 1 de geldi tahminimce yasli oldugu icin cok yavas ilerliyor lvl i buffon da israr edmek yerine navas imi kullansam

• quote:

Orijinalden alıntı: erdinc154

Buffon lvl 1 de geldi tahminimce yasli oldugu icin cok yavas ilerliyor lvl i buffon da israr edmek yerine navas imi kullansam

ben de buffon var. oyunu eliyle başlatırken bir kere benim adama attığını görmedim hep rakibe atıyor. ben pek beğenmedim.
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.