Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
17.256
Cevap
76
Favori
341.339
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    1159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

El clasico haftasinda 139 topun 128ini actim ordan geldi 20 tanesi messi haric tum iyi oyuncular var. efsanelerin hepsi var rivaldo hariç daha once sadece verthongeni almistim muzayededen gerisi top acarak geldi . Fırsatları degerlendiriyorum bu hafta top acilmaz mesela , el clasico iyi bir fırsattı. Daha once 100 coinse top actirmislardi onu degerlendirdim 2000 coins almistim o hafta 4 siyah top bulmustum , el clasicoda 4000 coins almistim biraz oyun yol verdi yani oyunu aldigimda ronaldo bale pogba geldi direk. Muzayedeye bulasmayin derim surekli top acin sabırlıysaniz gp biriktirip iyi bir temsilcinin gelmesini bekleyin.

139 u görünce ilk başta gözüme çok gözükmüştü önemini anlayamadım ama son günlerde ustalarda kasıp 80 e yakın top açtım.işin kötü tarafı para bitince çıkan çöpleri satıp oyuncuları bitirene kadar son bi kaç tane daha açtım. Sabahleyin aynı toplardan hediye gelice tabi acayip bi dumur oldum:) Ama oyun topların tamamına yakınını açtırmadan siyah vermeme üzerine kurulmuş. Siyah toplar çok olduğu halde oran hep düşüktü. Nerdese sadece altın ve siyah kaldığı halde bile %14 ü biraz gecti oran ısrarla dandik altınları verdi. Hedefte ibrahimovic vardı ne messi ne neymar ne c.ronaldo nede düz ronalde hiç birini istemiyordum gelmedilerde zaten:D Hevesi kaçıyor insanın rakipleri dünya karması görünce:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 15 Aralık 2016; 15:00:05 >

• Yarbay
    2499 Mesaj
    mobilde sıkıntı mı var bitek bendemi böyle!

konu tek sayfa görünüyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende de ayni sorun var hocam simdilik mini sürüm yap öyle takil. Bol sanslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2K23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

El clasico haftasinda 139 topun 128ini actim ordan geldi 20 tanesi messi haric tum iyi oyuncular var. efsanelerin hepsi var rivaldo hariç daha once sadece verthongeni almistim muzayededen gerisi top acarak geldi . Fırsatları degerlendiriyorum bu hafta top acilmaz mesela , el clasico iyi bir fırsattı. Daha once 100 coinse top actirmislardi onu degerlendirdim 2000 coins almistim o hafta 4 siyah top bulmustum , el clasicoda 4000 coins almistim biraz oyun yol verdi yani oyunu aldigimda ronaldo bale pogba geldi direk. Muzayedeye bulasmayin derim surekli top acin sabırlıysaniz gp biriktirip iyi bir temsilcinin gelmesini bekleyin.

139 u görünce ilk başta gözüme çok gözükmüştü önemini anlayamadım ama son günlerde ustalarda kasıp 80 e yakın top açtım.işin kötü tarafı para bitince çıkan çöpleri satıp oyuncuları bitirene kadar son bi kaç tane daha açtım. Sabahleyin aynı toplardan hediye gelice tabi acayip bi dumur oldum:) Ama oyun topların tamamına yakınını açtırmadan siyah vermeme üzerine kurulmuş. Siyah toplar çok olduğu halde oran hep düşüktü. Nerdese sadece altın ve siyah kaldığı halde bile %14 ü biraz gecti oran ısrarla dandik altınları verdi. Hedefte ibrahimovic vardı ne messi ne neymar ne c.ronaldo nede düz ronalde hiç birini istemiyordum gelmedilerde zaten:D Hevesi kaçıyor insanın rakipleri dünya karması görünce:)

Bizede aynisi oldu son 25 topun hepsi siyahtı hepsini yetistiremedim 12 top kaldı

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    beyler kafayı yiyecem bu sorunu yaşıyan var mı takım ruhum 99 iken kendi kendine 93 e düşmüş daha geçen gün aynı oyuncular aynı menajerde 99 iken şimdi 93 script felan mı bu ?

Orijinalden alıntı: SS27

beyler kafayı yiyecem bu sorunu yaşıyan var mı takım ruhum 99 iken kendi kendine 93 e düşmüş daha geçen gün aynı oyuncular aynı menajerde 99 iken şimdi 93 script felan mı bu ?

Banada öyle oldu şaşırdım uyum kendiliğinden düşmüştü

geçen 96 ya düştü bale i koymuştum dedim heralde uyumlu degil tamam 2 gün farklı takımla oynadım pat ana takıma geçiyorum takım ruhu düşmüş inanılmaz nasıl bi script varsa oyunda
    |
    |
    istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj
    Bil'e karşı CL kupayı kazandım 22 siyah 8 sarı 3 tane gümüşten gittim 77lik gümüşü buldum 100 kere denesem 1kere olurdu oda buna denk geldi
    |
    |
  • Yarbay
    4024 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yserbes60

Arkadaşlar il disindayim bu haftanin kampanyaları nelerdir size zahmet

Genç yıldızlar temsilcisi var bu hafta.İçlerinden en iyisi Pogba.Ugraşmaya değmez.

|
    |
  • Teğmen
    202 Mesaj
    arkadaşlar bir şey sormak istiyorum; Pes 2017 ana lig de takım ruhunu nasıl arttırırız 98 yaptım 99 yapamıyorum bir türlü.20 kez tüm kupaları vs kazandım takıma bandiera transfer ettim 2 adette bende vardı 98 de takıldım,99 yapınca 50.000 gp veriyordu uğraşım bu yüzden.bilgisi olan yardımcı olabilir mi teşekkürler.
    |

bana diyorsan bu bile karşı cl turnuvasından gelen agent varya ordan diyorum zaten siyahların hepsi var gibi 7 8 tanesi yok bi 8 tane çöpü müzayede ile alıp yüzde yüz siyah yapıcam ordan pogba ya da boateng i istiyorum ondan boatengi istyrm yazdım
    |
    |
    eazy-g kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj

Ben onu görmemişim hocam teşekkürler

|
    |
    SS27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tesekkurler hocam

|
    |
    neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yeri burası değil sanırım ama sorulduğu için yazıyorum ben ps4 ve vitamı komple satacağım 2dual shock var hesabımın plus üyeliğini yeniledim yani en az 11ay kullanımı var içinde pes 17-16 ve çeşitli oyunlar var ayrı ayrımı satsam bilemedim ilgilen olursa artık vakit ayıramadığım için satacağım. Forumdu pesdb idi oyundu derken hayatı kaçırdığımı farkettim zaten siyah topta gelmiyor
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.