Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu trial edition sürümünde myclub erişimi var mı ? Geçen sene çıkan myclub ile aynı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

My club oynuyosan allah sabırlar versin.benim tavsiyem orta kafa gol icin zidane'ın taktigini kullanman yonunde olacak.kolay orta yapabilmek icin kanat rotasyonu ve hedefleri ortalama kullan.santroforunu az geri cek ve kontra hedef ver.kafa vurusu iyi bi santrafor kullan sla ve sga olan oyuncuları gf yapıp olabildigince ileriye al kanatlara da biraz yakın olacak sekilde.orta tusuna bastıktan sonra tam topa vuracakken r2 tusuna bas mermi gibi orta açar oyuncun.

dediklerinizi yaptıktan sonra bu taktik daha iyi geldi
    "santroforunu az geri cek ve kontra hedef ver" bu bölümü yapamadım

şu zidanın tek sevmdiğim yönü defansı çok skıntılı olması

Gelismis ayarlardan defans seceneklerinde kontra hedef secenegi.orta kafa icin en kolay taktik bu.online klasmanlarda oynasan iki orta oyuncunu geri cek birini dos yap diyecektim ama my club malûm müsaade etmiyo.ben en cok bu yuzden my club tercih etmiyorum.santroforu cekebildigin kadar geriye ceza yayı'nın oralara kadar kaydır,taktik düzenleme ekranında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 13 Aralık 2016; 0:02:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyunun şuan ki sürümü kaç 1.01.00 yazıyor bende?
  • fuleCo kullanıcısına yanıt
    http://www.pes-patch.com ps4 bolumu var cristiano ronaldo nickli biri var onun yaptiklari gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 4 tane 4 yıldız sğk vardı birini açtım şansa bak mahrez geldi benim dizilişte sğk da yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

My club oynuyosan allah sabırlar versin.benim tavsiyem orta kafa gol icin zidane'ın taktigini kullanman yonunde olacak.kolay orta yapabilmek icin kanat rotasyonu ve hedefleri ortalama kullan.santroforunu az geri cek ve kontra hedef ver.kafa vurusu iyi bi santrafor kullan sla ve sga olan oyuncuları gf yapıp olabildigince ileriye al kanatlara da biraz yakın olacak sekilde.orta tusuna bastıktan sonra tam topa vuracakken r2 tusuna bas mermi gibi orta açar oyuncun.

dediklerinizi yaptıktan sonra bu taktik daha iyi geldi
    "santroforunu az geri cek ve kontra hedef ver" bu bölümü yapamadım

şu zidanın tek sevmdiğim yönü defansı çok skıntılı olması

Gelismis ayarlardan defans seceneklerinde kontra hedef secenegi.orta kafa icin en kolay taktik bu.online klasmanlarda oynasan iki orta oyuncunu geri cek birini dos yap diyecektim ama my club malûm müsaade etmiyo.ben en cok bu yuzden my club tercih etmiyorum.santroforu cekebildigin kadar geriye ceza yayı'nın oralara kadar kaydır,taktik düzenleme ekranında.

benim zidane GÖ oyuncusunu DOS yapmama izin veriyor.
    geri çekerek DOS yapıyorum.
    tamam diğerinide bu şekilde ayarlayacağım
    şimdilik işe yaradı
    teşekkkür ederim

• wildermess W kullanıcısına yanıt

• Altın Topu Ronaldo aldı

• oyunda yoğun pres eskisi kadar etkili değil artık!

3 maç üst üste full kadrolu elemanlar geldi. boğucu bi pres yoktu.

hele bi tanesi full barça yapmış ara yada birkaç tane real serpiştirmiş:D

ramos,bale ronaldo fln. düşünün herif messi'ye yer açmak için oos oynattı:))

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Altın Topu Ronaldo aldı

sampiyonlar liginde bu sezon 16 gol attı.ona en cok yaklasan oyuncu 9 gol atabilmis.euro finalinde sakatlanmasa cok daha iyi olacaktı onun için.

• F.de boer muthis arkadaslar 3* takimda oynatiyirum rakip defans onde ise kanatlara cok iyi yuksek pas atiyor direk oyuncuyu kaleci ile karşı karsiya kalabiliyorsunuz . Top okadar guzel suzuluyorki havada adeta parasutle iniyor yere :)

• Ya şu uzay kadrolu adamlar fix ellerini x kareden çekmiyorlar ve dolayısı ile o saçma pres ortaya çıkıyor. Zaten oyuncuları çarpı 3 hızlılar ve her topa yetişiyorlar.. Burada önemli olan ilk yarı onlardan gol yememek zaten 65 70 den sonra o saçma kare x e basmalarından dolayı takımları düşüyor. Önemli olan takımları düşmeye başladığında mantıklı paslaşıp gole sakin bi şekilde gidebilmek.. Başka türlü full kadrolu bi adamla puanı ne olursa olsun baş etmek zor oluyor.
  • bam bi top açtım tiago silva bide boatengi alırsam harika olur akşama da avusturya temsilcisini alırsam alaba da geliyor
  • Şu El clasico çok kötü oldu ya , herkes kadroyu güçlendirdi şimdi kimse foruma takılmıyor :) Bende de heyecan kaçtı 35 tane siyah top oyuncum oldu oynayasım gelmiyor. 3* takımla oynuyorum daha çekişmeli maçlar oluyor.

Kafa toplarında sıkıntı yaşayan arkadaşlara oyuncu önereyim İ.DİOP . Bakın bu adam as takımda da oynar havadan yerden yıkamadığı oyuncu yok , kornerlede bu oyuncuya arka direğe koyup yüksek orta açıyorum ve diğer oyunculara top indirtiyorum , bu şekilde sayısız gol buldum . 40 level şuan fiziksel temas 91 sıçrama ve kafa vuruş 87 hız 78 boy zaten 1.94 bacaklar örümcek gibi :) Mutlaka kadronuza ekleyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Şu El clasico çok kötü oldu ya , herkes kadroyu güçlendirdi şimdi kimse foruma takılmıyor :) Bende de heyecan kaçtı 35 tane siyah top oyuncum oldu oynayasım gelmiyor. 3* takımla oynuyorum daha çekişmeli maçlar oluyor.

Kafa toplarında sıkıntı yaşayan arkadaşlara oyuncu önereyim İ.DİOP . Bakın bu adam as takımda da oynar havadan yerden yıkamadığı oyuncu yok , kornerlede bu oyuncuya arka direğe koyup yüksek orta açıyorum ve diğer oyunculara top indirtiyorum , bu şekilde sayısız gol buldum . 40 level şuan fiziksel temas 91 sıçrama ve kafa vuruş 87 hız 78 boy zaten 1.94 bacaklar örümcek gibi :) Mutlaka kadronuza ekleyin derim

Hocam merak ettim 35 siyah hangi oyuncular var acaba. Ben ilk 11 i bile siyah yepamadım siz iki takım çıkartacak siyah yapmışsınız.

• arkadaşlar bilginz olsun o gümüşten veya brozdan siyaha topun atlama olayına cok takılmayın çünkü oyun siz daha 10.000 gp yi verdiğiniz anda oyun size otamatik olarak oyuncuyu veriyor top dönmesi formaliteden ibaret yani ha şimdi bastım surda duracak diye bir olay yok tamamen sans ama sans faktörüde 100 e 2 -yada 3 olarak ayarlanmış yani 100 kere cevirisin ilk 2 topta gelir siyahlar sonra 98 top cevirisin niye gelmiyor dersin çünkü o periyottaki 2 siyahını almışsındır.yani anlayacağınız istediğin yerde istediğin zaman durdurma tuşuna bas gelecekse bronzdanda döner gelir beyazdanda .bu bilgilerimi kadromda 81 tane siyah oyuncum olduğu için çok iyi tecrübe ettim.hatta bir keresinde tam top çevirme ekranına gececekken oyunu kapattım açtığımda kadromda gp im gitmiş ve kadro listemde yeni oyuncu olarak benzemayı gördüm. iyi oyunlar
  • Az mnce klasman maçında 2 0 yenildim komik olan 2 golü de kendi kaleme atmış olmam😀 Bu talihsizliğimi konami de görmüş olmalı ki maç sonu 5 yıldız sğa verdi. Elimdekilerle robeni alabiliyorum 5 * bağımsızı vidal için saklıyordum.elimde 5yıldız ispanya ligi de var messi veya bale için beklesem mi ne yapsam bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 14 Aralık 2016; 20:44:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Şu El clasico çok kötü oldu ya , herkes kadroyu güçlendirdi şimdi kimse foruma takılmıyor :) Bende de heyecan kaçtı 35 tane siyah top oyuncum oldu oynayasım gelmiyor. 3* takımla oynuyorum daha çekişmeli maçlar oluyor.

35 siyah topun var bende 4 tane var sadece. Dün 180k ve 250 coins ile 19 top actım. Inanîrmisin bir tane siyah gelmedi. 5 sarı ve gerisi gümüs. Isin daha bir acı boyutu 12 tane defans oyuncusu geldi. Artık defans oyuncuları gelirken sinirden gülmeye başladım.

• gta ya basladım pes kotu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaren2023

gta ya basladım pes kotu oyun

Ama bütün sirri bozdun ya, bizde gta oynuyorduk basindan beri. Milleti trolluyorduk burda

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.