Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
17.256
Cevap
76
Favori
341.435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    312 Mesaj
    beyler benim spiker ingiliz bunu nasıl ispanyola çeviririz bi bilgisi olan varmı ?

Orijinalden alıntı: istanblue001

Takımı satıyorum ilgilenen varsa pm atabilirsiniz

Platform ps4

Kadro mu yazayım

Messi neymar Ronaldo suarez aguero İbrahimovic ramos higuain bale Robben iniesta de gea j.rodriguez modric A.sanchez kroos mesut busguests d.alves fabregas pique benzema d.maira alba maschareno pepe Bonucci marcelo callejon nainggolan sneijder Barzagli bravo y.toure Sokratis rakitic navas mertens Cuadrado thiago motta juanfran arda nolito varane oblak carvajal albiol morata umtiti hulk khedira danilo casillas

Efsane oyuncular

Henry Ronaldo Ronaldinho puyol rivaldo lineker barjuan xavi Hagi de boer r. De boer cocu larsson l.enrique van bommel riqelme deco e.davids litmanen kluivert

İlgilenen varsa pm atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4024 Mesaj
    quote:

quote:

Platform ps4

Kadro mu yazayım

Messi neymar Ronaldo suarez aguero İbrahimovic ramos higuain bale Robben iniesta de gea j.rodriguez modric A.sanchez kroos mesut busguests d.alves fabregas pique benzema d.maira alba maschareno pepe Bonucci marcelo callejon nainggolan sneijder Barzagli bravo y.toure Sokratis rakitic navas mertens Cuadrado thiago motta juanfran arda nolito varane oblak carvajal albiol morata umtiti hulk khedira danilo casillas

Efsane oyuncular

Henry Ronaldo Ronaldinho puyol rivaldo lineker barjuan xavi Hagi de boer r. De boer cocu larsson l.enrique van bommel riqelme deco e.davids litmanen kluivert

Myclup,seni de epeyi sinirlendirdi galiba,böyle bir takımdan vaz geçtiğine göre.Oyun,dijitalse sec hesapla beraber satsan hesabı daha kolay satabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Aralık 2016; 23:29:03 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1000 puana yaklaştıkça oyun rakibe daha çok baskı hakkı veriyor geliyor düşük puanlı adam paso yenilmiş bana gelince nasıl pres yapıyor enrique ile oynuyorum önde baskısı yüksek olan fakat paso kontra oynamak zorunda kalıyorum :D
    |
    |

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

quote:

Platform ps4

Kadro mu yazayım

Efsane oyuncular

Myclup,seni de epeyi sinirlendirdi galiba,böyle bir takımdan vaz geçtiğine göre.Oyun,dijitalse sec hesapla beraber satsan hesabı daha kolay satabilirsin.

Bir takımım daha var onla iyi gidiyorum
    %70 kazanma oranım var
    Sağlam takım yapamayanlara satıyorum garanti çıkmış oyuncular coins alarak bu oyuncuların çıkması 2bin 3 bin TL yi bulur
    Oyunu satamiyorum arkadaşımla ortak kullanıyorum
    Zaten takımı almak isteyenin pes 2017 si vardır

|
    |

• Teğmen
    212 Mesaj
    2 haftadır gümüş ve sarılardan kurul takımım ile %70 galibiyet oranım var. momentumdan sıyrıldım sanırım.. siyah top hikaye, boşa uğraş.. sistem oynatmıyor yıldızlar topluluğunu..
    |
    |

Orijinalden alıntı: yakko_22

beyler benim spiker ingiliz bunu nasıl ispanyola çeviririz bi bilgisi olan varmı ?

Ana menüde sistem ayarları veya secenekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu nezaket derecesi önce B oldu ,ardından C ye sabitlendi.Normal online klasmanda bir sürü maç yaptım ama bir türlü düzelmiyor.Online klasmanlarda ,ilk yarı 3 gol yiyen birkaç rakip ,aniden oyundan çıkmıştı;bu yüzden mi düzelmiyor?

Orijinalden alıntı: neo23

Bu nezaket derecesi önce B oldu ,ardından C ye sabitlendi.Normal online klasmanda bir sürü maç yaptım ama bir türlü düzelmiyor.Online klasmanlarda ,ilk yarı 3 gol yiyen birkaç rakip ,aniden oyundan çıkmıştı;bu yüzden mi düzelmiyor?

Online musabaka kupasi oyna turnuva olanı varya maçlar 5 dk lik çok maç yapmalısın bağlantı kopmadan turnuvaya oynarsan kimse oyundan çıkamıyor 1 saatte 6 maç filan yaparsın

|
    |
    Oyunu acasım gelmiyor artık rezil bir hal alıyor git gide.legendler ile tam bir +7 ye döndü mycub.oyun çıktığından beri,bitmek bilmeyen laglar.oyınun bug'su olan kenara gidip orta ile kafa golü aramak iyice gına getirdi bana😠bu sebepten dolayı myclub'ı bu sene erken nokta koydum.hedef 2018 artık😠
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Pes 17 trial edition sadece bir mac yapmaya izin veriyor bu böyle mi devam edecek yoksa aktif olacakmi ?

Masallah hic lag yok hile yok sıkıntı yok. Oyunu satin alalim diye galiba 😂
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

konami bi pinti bi bonkörlügü tutuyor sonra dengeler bozuluyor ya zorsa zor kalsın oyuncunun degeri olsun ya da hiç bu müzaye di ya da zor olmasın bi anda hepsini vericeksen şahsen herkesi topladım 2 3 adam dışında bi amacı kalmadı klasmanlar harici :D
    |
    |
    suÇ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://youtu.be/BoqWhmxZLLw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcevik -- 18 Aralık 2016; 16:01:40 >

Orijinalden alıntı: mertcevik

8. Müzayede Oyuncumu Almış Bulunuyorum.Şu Legend ve Barça Bonkörlüğü Kampanyası Olmayıp Herkes Full Kadro Kurmasaydı Emeğim Daha Anlamlı Olurdu Ama Neyse Artık &#128522;&#128522;&#128522;

Yav böyle kadro nasıl kuruyonuz tüm yıldızlar var, müzayede sayesinde mi
    bugün momentumu iyi yedim takım sapıttı daha önce fark attıgım adama 2-1 yenildim saçma sapan 2-2 kaldım 2 maç aldım tuş gecikmesi ve lag ile işin ilginci hepsi türktü arkadaş ben süperstar kadrom karşıdakinin kadrosu kötü diye göçüyor böyle saçma iş mi olur puanlama sistemi bile saçma berabere kaldım 10 puan kaybettim kazanınca 2 3 puan alıyorum güzel sistemmiş
    |
    |
    Bugün myclub oynamadım sinir stres yok ne güzel.d ilk yarı 3 0 öne geçiyorum ikinci yarı farka gideceğim takım barcelona kimliğine dönüyor 3 3 maç bitiyor. Gol olması için bahane arıyor oyun yeter ki biri vursun topa mutlaka gol oluyor

adamın atacağı şuta ayak sokuyorum top bana geleceğine yada uzak yere sekeceğine olduğu yerde havalanıyor adam kafa ile gol atıyor ben 10yıl hayal etsem böyle gol atacağımı hiç hayal etmem yeminle.d
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Orijinalden alıntı: mertcevik

8. Müzayede Oyuncumu Almış Bulunuyorum.Şu Legend ve Barça Bonkörlüğü Kampanyası Olmayıp Herkes Full Kadro Kurmasaydı Emeğim Daha Anlamlı Olurdu Ama Neyse Artık &#128522;&#128522;&#128522;

Yav böyle kadro nasıl kuruyonuz tüm yıldızlar var, müzayede sayesinde mi

8 tanesini müzayededen aldım aynen hocam.

|
    |

• Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Bugün myclub oynamadım sinir stres yok ne güzel.d ilk yarı 3 0 öne geçiyorum ikinci yarı farka gideceğim takım barcelona kimliğine dönüyor 3 3 maç bitiyor. Gol olması için bahane arıyor oyun yeter ki biri vursun topa mutlaka gol oluyor

adamın atacağı şuta ayak sokuyorum top bana geleceğine yada uzak yere sekeceğine olduğu yerde havalanıyor adam kafa ile gol atıyor ben 10yıl hayal etsem böyle gol atacağımı hiç hayal etmem yeminle.d

Senin ilacın Fifa 17 kardeşim yılların pescisiyim ultimate teamden başımı kaldıramıyorum hiç bi şirket babamızın değil tamam fifadada momentum var ama peste kralı var ben yeni fifa oyuncusuyum alışınca gerçekten harika oyuncuların esnekliği,omuz omuza mücadeleler

• Çavuş
    76 Mesaj
    Oyuncu formları full bir rakip denk gelince birde momentum detsekleyince maçlar evlere şenlik güzelim oyunu ne hale getirdiniz helal olsun brawo :)) suarez bu hafta A gelmiş adamin ayağına top gelmesin anında çatala yolluyo hatta ayağına gelmesine bile gerek yok g.t uyle bile atiyo :) efsaneler formlar uff ufff ahahahaha ula konami hiç bu kadar ayarı kacirmamistin valla :)) dün gece bi gireyim dedim değişme varmı diye en iyi topcum welbeck rakip messiyi koyacak yer bulamamış göbek oynatiyo nerdeyse beke koycak :) o takıma 5 attım .. muhtemelen joysticki kırmıştır oyun adama gol artırmadi direkler boş kaleye kacirmalar :)) yazık dedim yaa kapattım gta yi açtım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa215 -- 19 Aralık 2016; 13:51:32 >
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.