Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertcevik

1 adet Uefa Toty 2016 Oyuncu Vereceklermiş anlayan oldumu?

bilgisayara karsı turnuvayı kazanırsan veriyor. 3 hafta boyunca verecekmiş toplam 3 tane alınabilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

bilgisayara karsı turnuvayı kazanırsan veriyor. 3 hafta boyunca verecekmiş toplam 3 tane alınabilecek

Bi bakayım ben. Acaba sadece Yılın 11 oyuncusundan 1 inimi verecek yoksa sayı daha mı fazla? Bende birtek Sergio Ramos Eksik. Uğraştığıma değsin 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Bi bakayım ben. Acaba sadece Yılın 11 oyuncusundan 1 inimi verecek yoksa sayı daha mı fazla? Bende birtek Sergio Ramos Eksik. Uğraştığıma değsin &#128522;

39 oyuncu varmış (yani tüm aday oyuncular) 26 siyah 11 sarı 2 de gümüş oyuncu
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    çok iyiymiş eksik adamları böylelikle alırım :D
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    o 13 oyuncuyu (sarı ve griler) elinde bulunduranlar için iyi sans. internetten baktım da bunlar: kimmich, R.guerreio juanfran, A.ramsey, carrasco, krychowiak, rui patricio j.allen, oblak, carvalhal T.Aldervield, mahrez kante. Bende 5 tanesi var siyah çıkma olasılığını yüzde 10-11 yapmış konami elimdekilerle 12-13 olur 3 haftada 1 siyah bulsam iyi :)

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 16 Aralık 2016; 16:2:59 >
  • Psn de indirim.ne zaman.basliyor arkadaslar yilbasi indirimi bilgisi olan?
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    geneli vardı sattım şimdi müzayede ile toplayıp 2 hafta sonra 3 ünü toplu açarım
  • Arkadaslar plus uyeliginde taksit imkani oluyorumu? 119 tl ye dusmus fiyati 12 aylık.
  • arkadaşlar bu bilgisayara karşı turnuvayı nerden oynayacaz. Bilgisayara karşı müsabaka yerinde göremedim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozonukmehmet

Arkadaslar plus uyeliginde taksit imkani oluyorumu? 119 tl ye dusmus fiyati 12 aylık.

Boşuna neden para veriyorsun? 14 günde bir ücretsiz hesap açıp onu ana hesap yapıp ardından kendi üyeliğinin olduğu psn ine dönüp 14 gün üyelik elde edebilirsin. Boşuna para verme bence. 😉☺☺☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertcevik -- 17 Aralık 2016; 14:55:00 >
  • Duzenleme bolumunde transfer yapip kaydettigim zaman hesabınızda kullanıcının oluşturduğu medyanın kullanılmasına izin verilmiyor hatasi aliyorum. Nasil duzeltebilirim, ayrica canli guncelleme acik olunca takim gucleri rastgele oluyor ?
  • pes 2016 için 17 aralıkta efsane oyuncular çıkacaktı hiçbiyerde bulamadım çıkmadımı yoksa benmi bulamıyorum
  • Bu oyunun en büyük yalanı da Sim modu. Daha 1. saniyede sonuç belli. Ne yapsanız değişmiyor. Bilgisayar o kadar salakça oynuyor ki hiç bir oyuncu 3 - 5 akraksiyon, çalım yapmadan pas atmıyor. Tek pas kesinlikle yok. Forvet bomboş ceza sahası içinde çalım sevdasına pas atmıyor mal Bil. Orta yapmak nerdeyse hiç yok. Maç bitiyor 2 dk kalmış mağlup takım hala kendi sahasında pas, çalım yapıyorlar. Bu da olmamış Konami bunda da anlayamamışsın futbolun mantığını... Ne yazılım ne de mantık yeterli Pes 2017 de.
  • beyler benim spiker ingiliz bunu nasıl ispanyola çeviririz bi bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Takımı satıyorum ilgilenen varsa pm atabilirsiniz

Platform ps4

Kadro mu yazayım

Messi neymar Ronaldo suarez aguero İbrahimovic ramos higuain bale Robben iniesta de gea j.rodriguez modric A.sanchez kroos mesut busguests d.alves fabregas pique benzema d.maira alba maschareno pepe Bonucci marcelo callejon nainggolan sneijder Barzagli bravo y.toure Sokratis rakitic navas mertens Cuadrado thiago motta juanfran arda nolito varane oblak carvajal albiol morata umtiti hulk khedira danilo casillas

Efsane oyuncular

Henry Ronaldo Ronaldinho puyol rivaldo lineker barjuan xavi Hagi de boer r. De boer cocu larsson l.enrique van bommel riqelme deco e.davids litmanen kluivert

İlgilenen varsa pm atabilirsiniz

• quote:

quote:

Platform ps4

Kadro mu yazayım

Messi neymar Ronaldo suarez aguero İbrahimovic ramos higuain bale Robben iniesta de gea j.rodriguez modric A.sanchez kroos mesut busguests d.alves fabregas pique benzema d.maira alba maschareno pepe Bonucci marcelo callejon nainggolan sneijder Barzagli bravo y.toure Sokratis rakitic navas mertens Cuadrado thiago motta juanfran arda nolito varane oblak carvajal albiol morata umtiti hulk khedira danilo casillas

Efsane oyuncular

Henry Ronaldo Ronaldinho puyol rivaldo lineker barjuan xavi Hagi de boer r. De boer cocu larsson l.enrique van bommel riqelme deco e.davids litmanen kluivert

Myclup,seni de epeyi sinirlendirdi galiba,böyle bir takımdan vaz geçtiğine göre.Oyun,dijitalse sec hesapla beraber satsan hesabı daha kolay satabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Aralık 2016; 23:29:03 >

• 1000 puana yaklaştıkça oyun rakibe daha çok baskı hakkı veriyor geliyor düşük puanlı adam paso yenilmiş bana gelince nasıl pres yapıyor enrique ile oynuyorum önde baskısı yüksek olan fakat paso kontra oynamak zorunda kalıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

quote:

Platform ps4

Kadro mu yazayım

Efsane oyuncular

Myclup,seni de epeyi sinirlendirdi galiba,böyle bir takımdan vaz geçtiğine göre.Oyun,dijitalse sec hesapla beraber satsan hesabı daha kolay satabilirsin.

Bir takımım daha var onla iyi gidiyorum
    %70 kazanma oranım var
    Sağlam takım yapamayanlara satıyorum garanti çıkmış oyuncular coins alarak bu oyuncuların çıkması 2bin 3 bin TL yi bulur
    Oyunu satamiyorum arkadaşımla ortak kullanıyorum
    Zaten takımı almak isteyenin pes 2017 si vardır

• 2 haftadır gümüş ve sarılardan kurul takımım ile %70 galibiyet oranım var. momentumdan sıyrıldım sanırım.. siyah top hikaye, boşa uğraş.. sistem oynatmıyor yıldızlar topluluğunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakko_22

beyler benim spiker ingiliz bunu nasıl ispanyola çeviririz bi bilgisi olan varmı ?

Ana menüde sistem ayarları veya secenekler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.