Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu L2 buttonu ile aynı anda Sol joysticki sağa sola yukarı aşağı falan yaparsak, oyuncu stamina'larının yanındaki yuvarlakta kırmızı ve mavi birşeyler yanıp sönüyor ve tüm takım için geçerli olan bir ayar.

O nedir, bilen var mı?
  • chhn24 kullanıcı isimli , arsenal görünümlü erzincanspor adlı utanmaz çocuk 90 dakika bağlantıyı bozmaya çalışıyor. Karşılaşan arkadaşlar maç sonucuna bakmaksızın bloklayınız sizin gibi türk kılıklardan çektiğimizi gavurlardan çekmedik, korkuyorsan yenilmekten oynama çocuk git offline da amatörde oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakozi B kullanıcısına yanıt
    Gelişmiş seçeneklerdeki defans ve hucüm seçenekleri var bunları belirledikten sonra l2 ile aktif etmekisiniz bu işe yarıyor örnek olarak yapışık bekler veya gegen press gibi

• Peslucas35 P kullanıcısına yanıt
    BU GOLE BAĞIRMASINDA NAPSINNN KARDEŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhanalkan07

Gelişmiş seçeneklerdeki defans ve hucüm seçenekleri var bunları belirledikten sonra l2 ile aktif etmekisiniz bu işe yarıyor örnek olarak yapışık bekler veya gegen press gibi

Oyun icinde zaten hepsi yaniyor. Eger ellemezsek demekki aktif di mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

plantifulbat7 2148 dereceyle online klasmanda rakip geldi.ikimizde chelsea takımıyla oynadık ama benim oyuncular standart güçleriyle oynarken onun butun oyuncuları editlenmiş gibiydi.baggitekstil'le 3 maç yaptım 2 maglubiyet 1 galibetim var.oyunun ikinciyle de oynadım ona da kaybettim ama bu adamda hile mi var çözdemedim ilk yarı 4-0 bitti ikinci yarıya başlamadan oyundan cıkıp engelledim.tek oyuncuyla 3 kisiye birden pres yapabilecek kadar makineye baglamış oyuncuları.var mı daha once karsılasan bu oyuncuyla.en yakın rakibine 400 derece fark yapmış klasmanlarda.

ben bununla ilgili bugün hazır evde yokken biraz çalıştım
    oyun online klasmanda ayrı , my clup'ta çok farklı
    online klasmanda aynı oyun anlayışıyla ard arda galibiyet alırken ( yarı finale kadar çıktım )
    my clup'ta her maçta yenildim , fark yedim.
    online klasmanda hiç orta ile kafa golü yemememe rağmen my clup'ta hep kafa golü yedim
    ben bu sene bu oyundan hiç bişey anlamadım.
    az önce yine my clup'ta rakip ile aynı TD (enrique ) oynadık
    benim takım bir tek atak yapamadı , rakip her topta kanattan gol attı.bu işin beceri , oynayış tarzı ile yakından uzaktan alakası yok
    bununla ilgili KONAMİ'ye mail attım ama cevap vermediler.
    bana çıkıp bunun mantığını anlatmalarını istiyorum.gerçi bunlardan mantık beklemek polyannacılık olur da neyse.
    oyunun özellikle MY CLUP'ın beceri , mantık , oyun tarzı ile uzaktan yakından alakası yok
    o kadar top çevirdik , puan topladık v.s karşılığını bu şekilde alıyoruz
    benim takımım tuş gecikmesi yaşıyor pas yapamıyorum , rakip o kadar rahat pas yapıyor ki oyun ortada sıçan'a dönüyor
    ne yapacağını şaşırıyor insan.
    sanırım bu sene için oyunu kendi adıma bırakma zamanım geldi ,
    ne yaptıysam olmadı my clup'ta bu sene.ard arda 20 -25 maç yenildim 2 pas yapamadım
    kadrom full olmasına rağmen gelen geçen çok rahat yenip gitti.hatta geçen gün rakibin SF'si 68 olan bi adam vardı.ramos ve Pepe'yi ezdi geçti
    daha bunun gibi çok örnek verilir.

• wildermess W kullanıcısına yanıt
    Attığı gollerin hepsi daha savunmadan topla çıkamadan,topu kazanıp karsı karsıya attı.rakip kaleye 1 kez gidebildim.tek devrede adamın oynayis olarak benden farkli hic bi ozelligini gormedim.savunma oyuncularım topu ayagindan cikarana kadar topu kapıp gol atıyo.boyle 4 tane gol yedim.hiç de bisey anlamadım.300 tane mac yapmısım oyunun dinamiklerini bilmesem eyvallah.direk kapadım makinayı.bugun en az on maç yaparım diye plan yaptım.daha 2.maçta kapattım makinayı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Attığı gollerin hepsi daha savunmadan topla çıkamadan,topu kazanıp karsı karsıya attı.rakip kaleye 1 kez gidebildim.tek devrede adamın oynayis olarak benden farkli hic bi ozelligini gormedim.savunma oyuncularım topu ayagindan cikarana kadar topu kapıp gol atıyo.boyle 4 tane gol yedim.hiç de bisey anlamadım.300 tane mac yapmısım oyunun dinamiklerini bilmesem eyvallah.direk kapadım makinayı.bugun en az on maç yaparım diye plan yaptım.daha 2.maçta kapattım makinayı.

benim zoruma giden de bu nokta.
    yıllardır oynarım az önce toplamda my clup'ta 8 maç yapmış biriyle karşılaştım
    6 yenilgi 2 galibiyeti var.beni 4-0 yendi tüm golleri kanattan orta , kafa gol
    Ronaldo , messi , bale kaleye gidemiyor.rakibin en iyi oyuncusu 80'lik bi adam
    şimdi bunun açıklamasını yapsın biri bana ?

ben bu orta kafa gol atanlardan bir ricam var ,
    gelişmiş ayarlardan hangi ayarı yapıyorlar.
    ceza sahasına atılan her top gol oluyor.[/
    b]

My club oynuyosan allah sabırlar versin.benim tavsiyem orta kafa gol icin zidane'ın taktigini kullanman yonunde olacak.kolay orta yapabilmek icin kanat rotasyonu ve hedefleri ortalama kullan.santroforunu az geri cek ve kontra hedef ver.kafa vurusu iyi bi santrafor kullan sla ve sga olan oyuncuları gf yapıp olabildigince ileriye al kanatlara da biraz yakın olacak sekilde.orta tusuna bastıktan sonra tam topa vuracakken r2 tusuna bas mermi gibi orta açar oyuncun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 11 Aralık 2016; 20:54:07 >
  • quote:

My club oynuyosan allah sabırlar versin.benim tavsiyem orta kafa gol icin zidane'ın taktigini kullanman yonunde olacak.kolay orta yapabilmek icin kanat rotasyonu ve hedefleri ortalama kullan.santroforunu az geri cek ve kontra hedef ver.kafa vurusu iyi bi santrafor kullan sla ve sga olan oyuncuları gf yapıp olabildigince ileriye al kanatlara da biraz yakın olacak sekilde.orta tusuna bastıktan sonra tam topa vuracakken r2 tusuna bas mermi gibi orta açar oyuncun.

eyvallah ,
    bu taktiği deneyeceğim
  • quote:

kanat rotasyonu ve hedefleri ortalama ;

bunları hedef 1 ve hedef 2'demi seçmem gerekiyor ?
    Aynen oyle

• Hesapta 14k para vardi 1 top acayim dedim sansima siyah top geldi Godin bu adamin performansindan memnun olan var mi?
  • Beyler vertongheni kullanan var mı ? Memnun musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

Hesapta 14k para vardi 1 top acayim dedim sansima siyah top geldi Godin bu adamin performansindan memnun olan var mi?

Godin bende var 87 overalli. Normal bir stoper yani. Henuz bir etkisini gòremedim.varlığı yokluğu belli değil.godin yerine 75 stoper koysamda bir şey değişeceğini sanmıyorum. ..

Arkadaşım senin rakip gene 8 maç yapmış ben 2 inci maçını oynayan dandiğinde dandiği takıma klasmanda özel maçta yenildim.Adam belki önceden tecrübelidir diyeceğim ama koşmayı bile beceremiyor.Acemi olduğu herhalinden belli yani.Fark atarım diyordum adam aldı maçı.Ben şöyle düşünüyorum.Şimdi oyun bu momentum denen olayı yapmasa yeni başlayanlar asla galibiyet alamaz.Adam oynarmı ozaman bu oyunu.İşin zevkide orda değilmi aslında.Hiç bilmeyen birine fark atacağım derken şok bi golle yenilmek.Ben seviyorum bu durumu yenmek te var yenilmekte.Gerçi bu momentum denen meret bana hiç gülmedi; belki 1-2 defa olmuştur çok güçlü rakibi yenebildim.
  • Simone yi aldım önceki td lere göre daha iyi gibi ortaha saha 3 gö var biri dos diğerleri slk sğk oluyor ben 3gö veya gö dos gö oynayıyorum elimdeki iyi orta sahalar xavi fabregas ronaldinho rivaldo mascerano thiago james rodrigez hamsik arda yaya tore vs hangi 3ünü veya hangi tür üç orta saha oynatırsam daha verim alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 12 Aralık 2016; 11:28:01 >
  • beyler 2 ay önce banlanan hesabım, tekrar açılmış. yalnız sıralamalarda filan gözükmüyorum, tekrar normale dönermi ? yoksa süresizmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Arkadaşım senin rakip gene 8 maç yapmış ben 2 inci maçını oynayan dandiğinde dandiği takıma klasmanda özel maçta yenildim.Adam belki önceden tecrübelidir diyeceğim ama koşmayı bile beceremiyor.Acemi olduğu herhalinden belli yani.Fark atarım diyordum adam aldı maçı.Ben şöyle düşünüyorum.Şimdi oyun bu momentum denen olayı yapmasa yeni başlayanlar asla galibiyet alamaz.Adam oynarmı ozaman bu oyunu.İşin zevkide orda değilmi aslında.Hiç bilmeyen birine fark atacağım derken şok bi golle yenilmek.Ben seviyorum bu durumu yenmek te var yenilmekte.Gerçi bu momentum denen meret bana hiç gülmedi; belki 1-2 defa olmuştur çok güçlü rakibi yenebildim.

Ustad dogru diyorsunda her macmi momentum olur her macmi kucuk takim buyugunu yener o zaman 3 buyuk takim neden var :)

• mustafa215 M kullanıcısına yanıt
    Her maç olmuyor canım şimdi.Rakip çatır çatır pas yaparken inanılmaz pres yaparken benim takım niye yapmıyor diye delirtiyor oyun orası gerçek.Yalnız bu durum şöyle sonuçlarada yol açıyor.Adam daha yeni başlamış oyuna her halinden belli.Maç boyunca adamı boğdum ne goller kaçtı.Yemedikçe adamın direncide arttı.Nasıl mücadele ediyor.90+3 deyim orada attığım gol kadar bana keyif veren bir oyun sahnesi çok nadir yaşamışımdır.Rakibin çöktüğünü resmen anlıyorsunuz.Bir diğer maçı anlatayım;2-0 öndeyim rakip tecrübeli iyi de oynuyor.Karşılık veriyor ancak bir türlü gol atamadı.Son dakikaya kadar direnç gösterip bir şeyler yapmaya çalıştı.Son dakikalarda baskı altına aldım.Sağlı sollu ataklar direndi direndi en son nokta topa bir koy du kendi üst direğiyle birlikte bilerek kendine gol attı.Çok mükemmel bir maçtı benim açımdan tabi.Tersi durumları da çok yaşadım.Tabi her maçta bu keyif olmuyor ancak ben 2017 den memnunum.Bu kadar uzun süreli bir oyuna takıldığımı hatırlamıyorum.Nerdeyse 3 aydır bütün gecelerimi aldı benden.

• 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.