Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsettiğiniz platformu ve oyunlarını bilmiyorum.El konsolu.Mario tarzında oyunların çoğunlukta olduğu bir platform olabilir. Skyrim falan da gördüm tabi oyunların arasında. Ama beklenti nedir o platformdan önemli olan o.
    PS4 deki oyunlarda grafik ve kompleks olma konusunda beklenti büyük.Pro diye bir alet çıktı gittik aldık. Worms oynamak için mi aldık? Çatışma buradan çıkıyor. 2 boyutlu oyunu bana lütfedermiş gibi verme. Bak herkesin plus beklentilerine. Bu ay en çok bahsedilen beklenilen oyun order oldu. Müthiş grafikleri olan bir oyun. En son 37 tl ye satıldı. Veremez miydi? Yanına da ver yine wormsu. Ne hoş oyun deriz. Şimdi sen kalkıp beklenti bu kadar yüksekken dalga geçermiş gibi bu kadar basit 2 oyun verirsen insanlarda bu tepkileri verir. Ben tepki vermeyenleri anlamıyorum zaten. Anlamaya da çalışmıyorum artık.
    Olay worms u savunmaya geldi. Ben başımdan geçeni biraz da latife olsun diye anlattım.Eksiği var fazlası yok.Kimi hoşlandı kimi de oyunu çok sevdiği için zekasına hakaret algıladı.Konu o değil kardeşim. Sen keyif alarak oynayabilirsin. Konsol senin özgürlük senin.
    Ama ben zaten kısıtlı olan vaktimi 4.2 tflops alette worms oynamak için harcamak istemiyorum. Ya niye aldım ben bunu? Sony sen niye ürettin bu aleti? En iyi grafikleri görsel şöleni yaşamak için değil mi? Bana niye makinenin gücünü ballandırarak pazarladın? Plusı bana her ay 2 muhteşem oyun vereceğim diye niye pazarladın? Sevmiyorum kardeşim ben bu kazıklanma hissini.
    Bu konuda tepki vermek de en doğal hakkım.
    Oyunu sevenleri kırdıysam kusura bakmasınlar. Konuyu burada kendi adıma kapatıyorum. Çünkü konu worms un kendisi üzerinde şekillenerek maksadını çoktan aştı. Kimse kimseyi kafasına takmasın keyfine baksın. Herkese iyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

neden insanlar birbirinin tercihlerini saygı duymuyor. misal bizim ülkede mario çocuk oyunu gibi lanse ediliyor ama sonuç ortada

3 günde 2 milyon satış
    http://www.merlininkazani.com/super-mario-odysseyin-satis-rakamlari-ortaya-cikti-haber-97617

bu oyun ps4 te olsa ve plus ile verilse aynen worms a verilen tepki verilirdi

- 1500 tl lik makine aldık mario oynuyoruz

- çöp

- insan utanır bu oyunu verirken

abartmıyorum gelecek yorumlar aynen bu tarzda olurdu mario ya

Oyuncular kendileri bu duruma getirdi Ps tarafını.

Bir Tearaway Unfolded çıktı bu cihaza ki nerdeyse Nintendo oyunları kalitesinde bir platform oyunuydu ama gel gelelim yani o kadar az sattı ki çıktıktan sonra bir ay oldu olmadı indirim gördü ki zaten oyun 60 dolardan da çıkmamıştı hemen kutulu satın aldım.

O Tearaway Unfolded aylar önce Ps plus ile verildi anca o zaman bazı oyunamışların oyunu tavsiye etmesiyle genel ps oyuncuları tarafından fark edildi ama iş işten geçmişti bu saaten sonra devamı da gelmez. Şimdi kimse demesin abi ps4 tarafında ki bazı exc. oyunlar da iyice birbirine benzemeye başladı diye.

Ne satın alırsa oyuncu ne çok satıyorsa onu yapıyor adamlar. Mümkün olduğunca nintendo oyunu vs. denemeden burun kıvırmayın diyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 10 Kasım 2017; 16:25:5 >

• The Order verse oynamayan kaldımı o oyunu?

Veya Killzone verse kaldımı oynamayan?

MGS 5 i verdi geçen ay canlı örnek oynamayan kaldımı bu oyunları?

Bu oyunları buzamana kadar oynamamissaniz eğer kusura bakmayın o cihaza hakaret ediyorsunuz. Lakin bu oyunlar Store'da artık en alt limitlere kadar düştü. Forumdakiler sakız parasına döndü ama hala bu oyunları Plus a vermiyor Sony diye elestiriyorsunuz. Herkesin üstünden geçtiği oyunları zaten vermesin Sony.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

İnsanlar bilgi paylaşımı için kullanıyor bu forumu sana da bir benzerini yapmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

neden insanlar birbirinin tercihlerini saygı duymuyor. misal bizim ülkede mario çocuk oyunu gibi lanse ediliyor ama sonuç ortada

3 günde 2 milyon satış

http://www.merlininkazani.com/super-mario-odysseyin-satis-rakamlari-ortaya-cikti-haber-97617

bu oyun ps4 te olsa ve plus ile verilse aynen worms a verilen tepki verilirdi

- 1500 tl lik makine aldık mario oynuyoruz

- çöp

- insan utanır bu oyunu verirken

abartmıyorum gelecek yorumlar aynen bu tarzda olurdu mario ya

Güzel kardeşim her yiğidin yoğurt yiğişi farklıdır.
    Senin verdiğin örneğe bak nintendo efsanesi, sadece mario oynamak için nintendo alan insanlar var.
    Sadece counter strike oynamak için bilgisayar alan insanlar var.
    Sadece forza oynamak için xbox alan insanlar var.
    Ve aynı şekilde sadece uncharted, gran turismo oynamak için ps alan insanlar var.

Bizim sahibi olduğumuz konsollar yüksek bütçeli güzel grafikli oyunlara hitap ediyor. Sen tutup playstation alan adamın amacının dışına çıkan oyun verirsen böyle cırlar işte sana. Ben worms, bound gibi çerezlik oyunlar oynayacak olsaydım kendime bilgisayar sistemi kurar steam çöplüğünde kaybolurdum. Adamlar indirimler de 3-5 tl ye bile eğlencelik harika oyunlar satıyor.

Ama sen Sony PlayStation cephesisin hitap ettiğin kesim belli, yürek yemişssin online oyun sistemini bile haraca bağlamışsın 3-5 liralık oyunla insanların vaktini çalamazsın. Bu sony nin yaptığına götü başı oynamak denir.

• Bu ayki oyunlara toplam 1 saat anca dayandım (hepsine)
    Hala Phantom Pain oynuyorum
    Kasım sincap çıktı Aralık güzel olursa Ocak 2018'de patlatacağım 1 yıllık üyeliği
  • Aralık da en azından The Order,Watch Dogs,Dishonored tarzı birşeyler vermezse problem çıkar
  • Arkadaşlar ben ps4 geçen sene plus hesabı aldım, bitmek üzere diye yeni plus alıcağım diye hesabı sildim ve şuanda ps4'de pluslı ne sec ne pri hesap var online oyun oynayabiliyorum, niye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

The Order verse oynamayan kaldımı o oyunu?

Veya Killzone verse kaldımı oynamayan?

MGS 5 i verdi geçen ay canlı örnek oynamayan kaldımı bu oyunları?

Bu oyunları buzamana kadar oynamamissaniz eğer kusura bakmayın o cihaza hakaret ediyorsunuz. Lakin bu oyunlar Store'da artık en alt limitlere kadar düştü. Forumdakiler sakız parasına döndü ama hala bu oyunları Plus a vermiyor Sony diye elestiriyorsunuz. Herkesin üstünden geçtiği oyunları zaten vermesin Sony.

Bu ay verdikleri oyunlar yerine the order - killzone - mgs v i belki de 10. defa oynamayı tercih ederim. Şahsi fikrimdir...
  • [Deleted from big topics]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy brown -- 8 Ocak 2018; 10:53:1 >
  • Bound'da leş gibi oyunmuş. Journey tarzı bir oyun diye heves ettim, çok bayık bir oyun çıktı. Allahtan kısa 2 saat anca sürüyor.
  • indie oyunları gerçekten seviyorum. plusın indie oyun vermesi ile hiçbir sorunum yok. ancak bu ayki oyunları indie oyunlar arasında da çok başarısız buldum. geçen ayki skyforce, önceki aylarda verilen stories, this war of mine hatta invisible inc. gayet keyifli oyunlardı. hatta hue bile daha çok kafa çalıştıran keyifli bir oyundu. bu ayki oyunlar bayağı kötü. muhtemelen black friday ayında bilerek bu strateji güdüldü.
  • dün gece bir anlık kararla Dungeon Punks a başladım oyun neymiş ne oluyor derken 40 dk oynadım bir şans vermek adına. Kupa kazanmak isteyenler oynayabilir bence. Kupalar o kadar da zor kazanılacak gibi durmuyor platinlenir mi sanmıyorum :)
  • 4 tane 3 aylık psn kodlarını 135'e aldım. black friday günü aktif edicem.
  • merhaba arkadaşlar dün ps4 pro + vr set aldım komple daha önce konsol hiç kullanmadım. en çok kafamın karıştığı konu ps plus tr us birde endonazya 1 yıllık plus almak daha ucuza geliyor deniyor. mesela endonazyadan ps plus alırsam şu an us ps storede fifa 18 %40 indirimli plus üylerine bu oyunu ordan indirimli alabilrmiyim
  • merhaba arkadaşlar şu anda plus 134 TL kara cuma indirime 2 gün erken erişim diyor şu anda alsam kara cuma günü plus daha fazla indirime girer mi yoksa sabit mi kalır şimdi alırsam 2 gün sonra 80-100 TL derse üzülürüm yani fikirlerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

merhaba arkadaşlar şu anda plus 134 TL kara cuma indirime 2 gün erken erişim diyor şu anda alsam kara cuma günü plus daha fazla indirime girer mi yoksa sabit mi kalır şimdi alırsam 2 gün sonra 80-100 TL derse üzülürüm yani fikirlerinizi bekliyorum

daha inmez şimdi merak etme
  • dbgstudios kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yapacaklarını zannetmiyorum. 180 liradan 135 liraya düşmüş zaten. Ayda 11 lira ediyor alınır bu fiyata.

• Arkadaşlar şu an en uygun plus hangi ülkenin malum tr 134 e düştü. Hong Kong Rus vs ne durumda

• karacumadan kasıt bu cuma mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.