Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Plus'a özel ama
    Horizon ve Lost Legacy iyi fiyatta. Sanırsam ikisini şeetireceğim Crash abimizden ses seda yok

Çaktım 21 aylık plus'ı bu arada. Aylık 11 küsür TL gayet iyi benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 21 Kasım 2017; 9:6:31 >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Deluxe yazdığına aldanma Frozen Wilds dlcsi dahil değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Şimdi ne yapayım bilemedim. Aralık'ta çıkacak Complete Edition'ı mı bekleyim, fazla içerikli şu an 130 küsür TL olan Deluxe'ü alıp indirim yediğinde Frozen Wilds' mı çakayim bilemedim..
    Daha oynamadığım bir sürü EXC'de var, acelesi de yok
    Deluxe ile birlikte birkaç ekstra kıyafet/silah geliyor diye biliyorum ama olmazsa olmaz şeyler değil, bir de dijital artbook geliyor fazladan, o yüzden alacaksan deluxe yerine normal sürümü almanı öneririm. Frozen Wilds’ı da sonradan indirime girince alırsın.

21 aylık nasıl aldınız
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hocam az biraz ek ıvır zıvırlarına baktım Deluxe'ün de dediğin gibi çok şart değil.
    Lakin 5 aralık'ta Complete Edition çıkacak onu alsam daha iyi olacak gibi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: noogard

21 aylık nasıl aldınız

İki ihtimal var;
    Ya yanlış yazıldı 2 ile 1 yer değiştirecek veya hesapta hali hazırda 9 aylık plus vardı üstüne 12 ay daha alınca 21 ay oldu

• forum_m F kullanıcısına yanıt
    Endo psn 105tl olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufaktan aralık oyunlarının tartışmalarına başlasak mı :) Anca bitiririz.
  • Çok Teşekkürler hocam

• Aralık ayında balık oyunu verirler muhtemelen. Bu ay solucan verdiler, üzerine iyi gider.

• Arkadaşlar cok onemli bir soru sormak istiyorum ben yillik ps plus ile 2 guzel oyun arasinda kaldim. Hangisini alsam karar veremedim. Sormak istedigim yillik ps plus uyeligi alsam her ay cikan oyunlarda Türkçe varmı? Cikiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKOMAN

Arkadaşlar cok onemli bir soru sormak istiyorum ben yillik ps plus ile 2 guzel oyun arasinda kaldim. Hangisini alsam karar veremedim. Sormak istedigim yillik ps plus uyeligi alsam her ay cikan oyunlarda Türkçe varmı? Cikiyormu?

Her oyunda türkçe dil desteği yok maalesef olanlarda ucretsız gelırse tr psnden plus aldıgınızda turkce olarak oynayabılırsınız.
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim ilkkez yillik ps plus uyeligim olacak deneme surumu bile almadim :)

Uncharted 4 ve kayıp miras almayi dusunuyordum

ama yıllık ps plus indirimde olunca karar veremedim.

Bende sadece Gta5, assasin creeed ve uncharted serisi var ps plus almaya deger mi?

Yoksa tek tek seri oyunlar almaya devam mı etsem bilemedim :( (ps plus alirsam ucretsiz oyunlar varken bunun dışında 1 yil oyun almayi dusunmuyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKOMAN

Cok tesekkur ederim ilkkez yillik ps plus uyeligim olacak deneme surumu bile almadim :)

Uncharted 4 ve kayıp miras almayi dusunuyordum

ama yıllık ps plus indirimde olunca karar veremedim.

Bende sadece Gta5, assasin creeed ve uncharted serisi var ps plus almaya deger mi?

Yoksa tek tek seri oyunlar almaya devam mı etsem bilemedim :( (ps plus alirsam ucretsiz oyunlar varken bunun dışında 1 yil oyun almayi dusunmuyorum)

ps plus oyunlarına o kadar güvenmemek gerek hocam.iyi de çıkabilir çöp de çıkabilir.Yıl boyu Worms,Bound oynanmaz
    Herkes aynı durumda.bende risk alarak yenileyeceğim.
    4 ay iyi oyun verse iyidir gözüyle bakıyorum
    Elinizdeki oyunlar fazla gitmez gibi.Plus daha mantıklı gibi fakat karar sizin
    Witcher 3 ü oynamadıysanız onu alın 1 yıl oynarsınız

• SERKOMAN kullanıcısına yanıt
    Eğer online oyun oynamak gibi bir durumunuz yoksa almayın bence plus hediye oyunlar için plus a değmez kardeşlik konusundan ucuza oyun alabilirsiniz hikaye bazlı online oynamayacaksanız tekrardan söylüyorum.

• SERKOMAN kullanıcısına yanıt
    plusı boşver. oyun al indirimi iyiyse. plusı yeni 14 günlük hesapla da halledersin. arada 3 5tl ye aylık alma şansıda veriyorlar. multici değilsen plus yerine kesinlikle oyun al derim. sonra oynamadığın aylar indirmediğin çöp bedava oyunlar olunca boşa vermişim dersin. endo al illa lazımsa. 280k rp şuan indirimli. 85tl civarında. oyunlarda daha iyi oluyor açıkçası.

• herkese merhaba ps4 pro yeni aldım bu aralar elektrik çok gidiyor ups kullanan var mı normal 150 tl lik bir ups alsam koruma için yeterli olur mu?
  • Şimdi en uygun PSN Plus üyeliği Endonezya'da onu anladım. Peki Endo'da oyun fiyatları da mı uygun?. Yani hiç bu işten anlamayan birine (Bilal'e anlatır gibi) anlatabilecek biri var mı?. Endo'dan PSN Plus alıp, TR'den oyun alıp oynamak mı, Endo'dan PSN Plus ve Oyunları alıp, TR hesap ile oynamak mı.. Hangisi avantajlı, normal/garip değil?.
    Merci..
  • 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.