Şimdi Ara

PS4 MÜ PC Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2500 TL BÜTCEM OLUCAK İNŞ SİZ OLSANIZ PC Mİ ALIRDINIZ YOKSA PS4 MÜ

• ben olsam pc alırdım.
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    neden pc mantıklı dusunursek 1.500 tl son sürüm ultra grafik ayarlarında oyun oynuyabılıryorsun ama pc de bu geçerlı deyıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzalper06

neden pc mantıklı dusunursek 1.500 tl son sürüm ultra grafik ayarlarında oyun oynuyabılıryorsun ama pc de bu geçerlı deyıl

orası öyle tabi ama ben oldum olası gamepadlere alışamadım. pes oynarken hariç. bilmiyorum ama eger klavyeyle falan oynanabiliyosa onu bilmem
  • Ps4 ler high ultra acmiyor maalesef
    Pc almalisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin hangisinde rahat ettiğin önemli..

1500 tl ye alıp sadece oyun oynarsın ama güzel bi laptop ya da masaüstü toplarsan hem oyun oynayıp hem de aynı zaman da diğer işlerini de yapabilirsin. Bana kalırsa pc daha mantıklı.
  • 1500 TL+ TV varsa evde alınır.Monitörde ps4 kullanılmaz çünki fazla keyif alamassın.Gamepadden dolayı.
  • quote:

ARKADAŞLAR 2500 TL BÜTCEM OLUCAK İNŞ SİZ OLSANIZ PC Mİ ALIRDINIZ YOKSA PS4 MÜ

kardeş ben senin yerinde olsam üsütne 500 tl daha ekler 1 ps4 alırım zaten 1500 tl fiyatı birde pc alırım 1500 tl ye laptop filan oyun ihtiyacını ps4 te gider internet film ihtiyacını da laptoptan tabi strateji ağırlıklı oynuyorsan mesela pc tavsiye ederim ps o bölümde ilerliyemedi.
  • tabiki pc ekran kartını iyi alırsan ps4 oyunlarını oynarsın zaten pc de
  • Playstation grafiklerinide oyun oynamak için playstationla ayni fiyatta ekran karti almak zorunda kalabilirsin...
  • Bilgisayar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

quote:

orası öyle tabi ama ben oldum olası gamepadlere alışamadım. pes oynarken hariç. bilmiyorum ama eger klavyeyle falan oynanabiliyosa onu bilmem

Bilgisayarda da game pad var hatta kablosuzu bile var.ama ps4 untadida bi başka

• Bu soruyu bu günlerde bence cok sordum ve iyi bir laptop daha sonra aldırabilicek bir oyun cıkar ise Ps4 almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.karasu02

quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

quote:

Bilgisayarda da game pad var hatta kablosuzu bile var.ama ps4 untadida bi başka

Pcde oldugunu bılıyorum ama zevke kalmıs bırsey. Klavye mause yetıyor.

• Gerçekten ps4 grafiklerini ultra son seviye 60 fps mi sanıyosunuz . Biriside demiş 1500 tl lik kartla ps4 kalitesinde oynarsın diye . Bilip bilmeden konuşmayın arkadaşlar .

Bu arada tabikide pc

• Konsolların bu FPS'deki dalaverasını bilmeyenler için anlatayım.

1920x1080 çözünürlükte ultra grafiklerde açtığınız oyunların hiç biri 1080p değil. Görüntü FPS değerini yüksek tutmak için 480p veya 720p'ye downscate yaparak, çözünürlüğü 1080p boyutlandırarak veriliyor. Yani aldığınız görüntü kalitesi 1080p olmuyor. Aynı iki ekrana birine bilgisayar diğerine konsol bağladığınızda aradaki görüntü kalitesinin bariz farkı göreceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouHurt -- 22 Ekim 2016; 20:36:31 >
  • tabiki pc 2500 tlye çok çok iyi oyun için pc toplarsın,birde oyun tarafı var ps oyunları pahalı ama pc de ister crackli oyun indir oyna istersen para ile daha makuldur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkacan -- 16 Mart 2015; 21:12:49 >
  • bilgisayar her türlü ps4 ü tokatlar:)
  • bilgisayar al tvye bağla bide logitech in gamepadini al on numara oluyo tavsiye ederim :)
  • hocam 2500 tl bütçe varken ps4 almanız aptallık olur malesef . Ps4de cıkan tüm oyunlar 30 fps kilitli cıkıyor nerdeyse spor oyunları vs hariç ve oyunlar pcdekine göre ultra ayarlarda değil. örneğin yeni çıkan project cars oyununun ps4 grafikleri,pcdekine göre mediuma denk geldiği açıklandı ve yeni çıkacak coğu oyunda böyle olacak diye düşünüyorum veya gta 5 oyun 30 fps kilitli ps4 te ve şehir içlerine girince 20-15 fps arasına bile düşürüyor.... ancak 2500tlye toplayacagınız sistemde bunları yaşamazsınız..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.