Şimdi Ara

PS4 Kullanıcıları Kullandıkları Tvler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Samsung 40f7000

hocam memnun musun tv den input lag değeri 45 ms olarak kaydedeilmiş benim elimdeki tv nin 31 ms değere sahip daha ps4 gelmediği için test edemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Samsung 55F6470 ama genelde projeksiyon cihazı ile kullanıyorum konsolları ve PC'yi, dehşet oluyor.

Projeksiyonda gecikme olmuyor mu? Bide memnunsan kullandıgın modelinyazabilir misin hocam

• Panasonic 50 vt 50e

• quote:

Orijinalden alıntı: xxpisiko41xx

quote:

Samsung 40f7000

hocam memnun musun tv den input lag değeri 45 ms olarak kaydedeilmiş benim elimdeki tv nin 31 ms değere sahip daha ps4 gelmediği için test edemedim

Oyun modunda gayet memnunum. TV yi alırken MS değerlerini hiç araştırmadım. Görünüşü, özellikleri hoşuma gittiği için aldım. PC ekranı ve ps4te sorunsuz kullanıyorum.

• quote:

quote:

quote:

Samsung 40f7000

Oyun modunda gayet memnunum. TV yi alırken MS değerlerini hiç araştırmadım. Görünüşü, özellikleri hoşuma gittiği için aldım. PC ekranı ve ps4te sorunsuz kullanıyorum.

input lag olayını fps oyunlarında vs. de hissetmiyorsanız sorun yok

• Eskisi kadar oyun oynamıyorum, bana yetiyor. Online ise hiç oynamıyorum bu aralar.

• 42w805

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaboy

quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Samsung 55F6470 ama genelde projeksiyon cihazı ile kullanıyorum konsolları ve PC'yi, dehşet oluyor.

Projeksiyonda gecikme olmuyor mu? Bide memnunsan kullandıgın modelinyazabilir misin hocam

Hayır olmuyor.

EPSON EH-TW5200
  • Salonda LG 60PK550 , küçük oda da Samsung 32B650, duruma göre ya salonda ya da küçük oda ya geçiyorum :)

• Samsung ile Epson u karşılaştırırsan kapkaranlık bir oda da hangisinin ışık gücü daha fazla ? Bende bende ki Plazma bozulursa Projektör almayı düşünüyorum aklımda Optoma HD25-LV veya HD25e modeli var.

• 42 samsung led tvde oynuyorum.22 lg monitöre geçmeyi düşünüyorum.42 yi 1.5 metreden oynamak zorunda kalıyorum gözlerim bozuldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZEPTO PANTHEON C42
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

42 samsung led tvde oynuyorum.22 lg monitöre geçmeyi düşünüyorum.42 yi 1.5 metreden oynamak zorunda kalıyorum gözlerim bozuldu.

Hangi model hocam kullandığınız tv?

• LG 42LE4500 ve Samsung 22" tv ikisinde de kullanıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

42 samsung led tvde oynuyorum.22 lg monitöre geçmeyi düşünüyorum.42 yi 1.5 metreden oynamak zorunda kalıyorum gözlerim bozuldu.

Hangi model hocam kullandığınız tv?

40ES6140
    Çok memnunum tvden de fps oyunlarında geniş geliyor yakın oynadığım için.Lg 22LS5400 var evde bir deneyeceğim bunu, masaya geçmek istiyorum umarım çok küçük olmaz bu da.

42 yazmışım 40 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K U N -- 27 Nisan 2014; 0:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Samsung ile Epson u karşılaştırırsan kapkaranlık bir oda da hangisinin ışık gücü daha fazla ? Bende bende ki Plazma bozulursa Projektör almayı düşünüyorum aklımda Optoma HD25-LV veya HD25e modeli var.

Epson derim çünkü özellikle dev ekranda film ve oyun oynamak çok keyifli oluyor. Işık seviyesi olarak Epson daha canlı görsel sunuyor zaten bu modelin fiyatı elimdeki 55'' Samsung TV'den 800 TL farklıydı zamanında. Şimdi aradaki fark 300 TL'ye kadar inmiş çünkü TV'nin fiyatı 500 TL düşmüş. 4 ay önce yeniledim TV'yi üstelik bu kadar fiyat düşmesine insan sinir oluyor.

Daha üst model projeksiyonlar var Epson'da da ama 6000 TL'ye kadar varıyor fiyatlar. Büyük ekranda film ve oyun istiyorsan projeksiyon şart. Ne kadar büyük TV sahibi olursa olsun insan bi süre sonra kesmiyor ve projeksiyon arayışı içine giriyor.

• sony klv 46 dünya kupası özel seri 117 cm
     PS4 Kullanıcıları Kullandıkları Tvler
  • Tv de nedense oynayamiyorum hep pc monitorunde kullandim,kullaniyorum. Ozellikle fps oyunlarda performans dusuklugu yasiyorum olme oldurme konusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaman bir konusu var 10 kere niye açılır ki
    http://forum.donanimhaber.com/m_77863003/f_//tm.htm#77863003
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.