Şimdi Ara

ps4 ile pc arasında aman aman bir grafik farkı varmı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dostum bende kutulu inf ve fifa varda takas harbi sorun para kalmaz zaten çok kalmıyor ps4 alınca takas işine çözüm bulamassam kullanamicam çok zaten.Bu arada dediğini anladım
  • PS3 ün altın yıllarından sonra o oyunlarından sonra PS4 özel oyunları düşünemiyorum.Varsın pc daha iyi olsun.
  • tamamda çok masraf oyunlar işde onu napıcaz yoksa bilgisayardan pahalıya geliyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rabia Del Pueblo

PS3 ün altın yıllarından sonra o oyunlarından sonra PS4 özel oyunları düşünemiyorum.Varsın pc daha iyi olsun.

bende samsung 5070 var forumdakiler tavsiye etmişdi bunu almıştım ama görüntü dinamikde aşırı renkli oynanmaz diğer seçeneklerdede soluk.Fifa15'de test ettim kendim.Ne yapıcam bilmiyorum keşke babamı dinleyip lgmi alsaydım acaba.Tv'da sorun yoksa görüntü direk ps4 gücü ile alakalı ozaman
  • grafiksel olarak aralarında inanılmaz bir fark yok. ps4 1080p high grafik msaa2veya msaa4 civarı pc ise 1080p ultra grafik msaa8 gibi oluyor
  • aman aman bi fark yok, farkta ancak bazı oyunlarda ortaya çıkar, crysis gibi, gerisi aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

aman aman bi fark yok, farkta ancak bazı oyunlarda ortaya çıkar, crysis gibi, gerisi aynı.

Standartta bazi sahneler gozume bulanik geldi ps3den cevirdikleri icin olabilir herhalde keskinlik yumusatma ayarlari eski gorunuyoe ama oyun guzel baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence grafiğe bu kadar takılmamak lazım. Oyundan zevk almaya bakın. Exc istiyorsanız PS4, f2p ve daha çok oyun çeşitliliği istiyorsanız PC
  • Pc den kastın ne öncelikle. Gtx 570 li 1080p de oyun oynadığın bir bilgisayarda Pc, titan sli ile 4k sunan sistemde PC.

• 2007 yılında ps3 alan biri 2015 yılında last of us gibi dünya'nın en iyi oyunlarından birini oynuyor.

Üstelik bunun gibi yığınla exclusive oyunuda

Senin istediğin bf4 vs gibi Fps oyunlarınıda oynuyorlar

GTA seriside önce konsola çıkıyor

Şimdi şöyle düşün 2007 yılında dünyanın en iyi bilgisayarını toplamış olsaydın bugün hangi oyunu oynayabilirdin ?

PlayStation.her zaman avantajlıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

2007 yılında ps3 alan biri 2015 yılında last of us gibi dünya'nın en iyi oyunlarından birini oynuyor.

Üstelik bunun gibi yığınla exclusive oyunuda

Senin istediğin bf4 vs gibi Fps oyunlarınıda oynuyorlar

GTA seriside önce konsola çıkıyor

Şimdi şöyle düşün 2007 yılında dünyanın en iyi bilgisayarını toplamış olsaydın bugün hangi oyunu oynayabilirdin ?

PlayStation.her zaman avantajlıdır

Samsung 5070 var bugun last of us aldim ps4 e kotu goruntu tvyide forumdsn onerdilee iyi diye oyunumu yapamadilar aa ve bugulu goruntu hatalari var

• Butcem fazla diyosan PC orta düzey bi oyun PC şuan 2000-4000 civarı

İleriye donuk ben rahat adamamim butcemde kısıtlı diosan konsol her zaman avantajlıdır digital oyunlar kardeslikle 20-60 TL arası

PC ile konsol arasında şuan gozle gorulur bi fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: rusty19

Butcem fazla diyosan PC orta düzey bi oyun PC şuan 2000-4000 civarı

İleriye donuk ben rahat adamamim butcemde kısıtlı diosan konsol her zaman avantajlıdır digital oyunlar kardeslikle 20-60 TL arası

PC ile konsol arasında şuan gozle gorulur bi fark yok

Bendeki sorun ney ozaman? Harbi canim skldi su soruna bi insan evladi yazamazmi

•  ps4 ile pc arasında aman aman bir grafik farkı varmı?

al sana grafik
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Dostum sen ps4 hangi oyunları oynadın sadece last of us mı ?

Farcary 4 ,Little big planet 3 , Driveclub , Gta v , İnfamous bu oyunları oynadın mı ?

Hangi tv yada monitör kullanıyorsun oda önemli (hd ready falan mı yoksa ?)

Hem konsol daha yeni sayılır bu seneden sonra iyi oyunlar gelicek

Pc'deki fps avantajınıda Cronusmax Mayflash Xim4 gibi aparatlarla ps4 klavye mouse keyfini lagsız sorunsuz fps oynayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: rusty19

Dostum sen ps4 hangi oyunları oynadın sadece last of us mı ?

Farcary 4 ,Little big planet 3 , Driveclub , Gta v , İnfamous bu oyunları oynadın mı ?

Hangi tv yada monitör kullanıyorsun oda önemli (hd ready falan mı yoksa ?)

Hem konsol daha yeni sayılır bu seneden sonra iyi oyunlar gelicek

Pc'deki fps avantajınıda Cronusmax Mayflash Xim4 gibi aparatlarla ps4 klavye mouse keyfini lagsız sorunsuz fps oynayabilirsin

Haci forumdan arkadaslar fullbhs led tv 32 inc samsung 5070 onerdiler fifa 15 inf sec son da oynadim fifa 15 dede ghostin var inf sec sonda kaplama oyunla alakali ayar disinda grafiklero iyidide bu last of us miye bole tv den ise neden onerdiler ve nerdeler onerenler paralarim gitti

• Ps4 grafiksel olarak gayet güzel pc daha iyidir ama 2500tl ye aldığın laptop seni 3 sene götürür masaüstü alırsan daha iyi olur ps4 grafik olarakta 1080p high quality msaa2 veya 4 pc ise 1080p veya daha üstü ultra quality msaa8 gibidir ancak ps4te msaa4 grafiklerini çok nadir oyunlarda görürsün tercihim ps4

• Waleur 5 abi acaba ps4 ün grafikleri nasıl aa performansı nasıl cvplarsan sevinirim :)

• ps4 ü grafik olarak katlayacak pc 4000 tlden aşağı toplanmaz ..exc oyunları pc de bulamazsın..PS4 uzun ömürlü olur...şuan en iyi ekran kartını alsan 2 sene sonra anca medium high ta oynarsın..ps4 ise 5 sene takılmasız oynatır...kendi optimasyonuna göre de iyi grafik verir..ayrıca ps4 ü ise 1250 ye alırsın..şurası da gerçek ki Ps4 fiyatına toplayacağın pc ile ps4 ün yanına yaklaşamazsın fps ve grafikte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_inside -- 2 Şubat 2015; 1:05:29 >
  • Bende konsolumu yeni aldım PS3'ü bıraktıktan sonra hep PC gidiyordum, PC kullancıları seninde belirttiğin gibi konsollar ile baya dalga geçiyor yerden yere vuruyor bunun en büyük sebebi frame rate farkı çoğu multiplatform oyun konsollarda 30 FPS ile çalışıyor tabi ki PC'de böyle bir sınırın yok. Aynı zamanda en azından PS4 için çözünürlük sıkıntısı pek yok ama PC de yine sistemine göre 4K bile oynayabilirsin oyunları o zaman işte çözünürlükten dolayı büyük grafik farkı olur. Yani kısacası bütçen ne kadar nasıl bir sistem toplayacaksın ona göre karar vermen lazım eğer 2 ya da 3 bin arasında sistem toplayacaksan konsol almanı öneririm çünkü bu aralar firmaların maşallahı var en son çıkan sistemleri talep ediyorlar.

Ben arada dağlar kadar fark olsa bile illa konsol alacaktım hatta ilerde Xbox One'ı da alacağım çünkü bildiğin gibi ex. oyunlar var açıkçası dediğim gibi yeni aldım şu ana kadar bir ex. olan Second Son'ı oynadım kısmetse Killzone kargoda ve eBayde dolandırmasalardı beni Drive Club'ım olacaktı Ben Second Son kalitesinde bir open world oyun şu ana kadar PC de görmedim yok bu var diyen biri varsa gerçekten söylesin. PC'im baya güçlü olduğundan dolayı da hep 60 FPS ve üstü ile oynuyordum oyunları bildiğim kadarıyla Second Son 30 FPS ile çalışıyor beni hiç rahatsız etmedi ama burada yine kişisel faktörler için işine geliyor beni 30 FPS oyunlar beni hiç rahatsız etmediği halde 30 da ciddi ciddi oynayamayan arkadaşlarım var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.