Şimdi Ara

ps4 ile pc arasında aman aman bir grafik farkı varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar çok kafama takıldıda ps4'ü baya kötülüyorlar pc karşısında satıp bilgisayarmı toplasam 1 sene sonra karar veremedim

• grafik takintin varsa pc topla ama konsola cikan exc oyunlari oynayamazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ü ve pc yi elinde tek platform kalacak şekilde düşünürsen pc derim ama ps4 kesinlikle ex oyunları dolayısıyla alınması gerekli bir konsol.

Şu anki pc nde son çıkan oyunları high ultra da 30+ fps ile 1080 p de oynuyabiliyorsan büyük ihtimal 1-2 yıl daha bu şekilde gidebilirsin demektir yani ps4 al affetme

Şu an pek görünürde baba oyun yok ama teker teker gelmeye başlarlar yakında pişman olmassın...
  • cok fazla fark yok cunku oyunlar konsol baz alınarak yapılıyor .o yatırımın karsılıgını tam gucuyle alamazsın pc de.ayrıca optımızyon problemlerı vs cesıtlı problemlerde cabası.bıkac efekt bıraz detay bırde fps den kazanırsın
  • Nemesis-cpa N kullanıcısına yanıt
    ps4 var elimde şuan ama memnun değilim çok.Oyunlarıda pahalı ve ben bir haftada bir oyun bitiriyordum önceden.Exc oyunlar benim için çok kayıp olmaz açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

ps4 var elimde şuan ama memnun değilim çok.Oyunlarıda pahalı ve ben bir haftada bir oyun bitiriyordum önceden.Exc oyunlar benim için çok kayıp olmaz açıkçası

Ex oyunların senin için büyük kayıp olmaması tabii senin oyunlara bakış açınla alakalı bir şey. Benim için mesela çok büyük kayıp olurdu gow du uncharted dı Last of us gt ydi oynayamamak.

Her şekilde ben ps4 derim =) .
  • eger 4k bir monitorde oynamayacaksanoyunlari aman aman bir fark olmaz hocam
  • Para varsa PC dostum. Bir kere iyi grafik alman için her 2 senede bir ekran kartı değiştirmen lazım. Zaten uzun ömürlü bir pc ye ilk başta 4.000 ödüyorsun monitör dahil. Üstüne bir de her 2 sene de bir en az bin tl ödemen lazım ki grafikler güncel kalsın. PS4 ile aynı ömürde olur o zaman.
  • 4k bir monitör 4k oynatacak bir pc yoksa pcnin grafik olarak hiçbir numarası yok.

• DaniCalifornia kullanıcısına yanıt
    ekran kartını 2 senede bir değiştirirsin kendininkini satarsın 600 tl koyup alırsın onda sorun yok.Monitörle hdd'em ztn var kasayıda bir arkadaşım veririm diyor ps4 1300 ise iyi pc 2300'dür maksimum.Birde f2p oyun açısındanda bilgisayar zengin ben pek zevk alamadim ps4'den
  • pc de adwanced warfare i denedim netten indirip 1280*720 de actim diger ayarlar low ekran karti gt630 16gb ram amd fx 6100 islemci sonra ps4 icin aldim oyunu guya full hd su dedigim pc aldigim grafikleri ps4 de alamadim oyun camur gibi gorunuyordu ps4 pc de aldigim goruntu daha iyidi valla ps4 1000 liralik pc nin vercegi grafikleri veremiyor ps4 de adwanced warfare i daha yuksek kalitede bekliyordum
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Zaten heryerde yazarım bu olayı ben. Ortalama bir PC si olmayan adamın PS4 le işi yok diye. Sonra konsolu kötülüyorlar. Elinin altında film izleyebileceğin, müzik dinleyebileceğin ve ya ortalama bir oyun LOL kadar grafik kaldıracak bir pc yoksa elinde hiç bulaşmayacaksın PS4 e.
  • Ps4 e oyunlari iyi bir sekilde optimize edemeyen firmalar yuzunden, arada fark var. Sirf bu firmaların yaptigi bu seyden dolayi ps4 donanimi kotulenebilir. Ama ps4 suan dunya capi da en yuksek oyun konsoludur. Ps4 un gerçek kalitesini gormek icin onun ozel oyunlarına bakmalisin

• ben bf call of vb oyunları oynamayı çok severim fps onlar ps4'e özel oyunlar değilya ondan kafam karışık.Yukardaki arkadaşda baya kötü demiş ad.warfare görüntüsü için..
    İnf.second son'da karakterlerin gölgelemeleri falan yada bazı kaplamalar kötü geldi bana mesela ilerki oyunlarda düzelirmi bunlar
    dostum media ve program kullanmak yazmak için bir bilgisayarım var sadece lol gibi oyunlarda çok az fps veriyor.Ps4'ü ben çok kuvvetli bekliyordumda aldıkdan sonra neredeyse hiçbir iyi yorum görmedim.Görüntüde takılanlarmı desen kasanlarmı desen baya bir var sence düzelirmi bunlar
  • benim gibi yapacaksınız ;
    pc de 10 yıla yakın bir zamandır oyun oynamıyorum bu nedenle ps3 de ya da ps4 çıkan oyunları başka bir platform ile karşılaştıramıyorum, grafik , fps olarak bana baya bir doyurucu geliyor

ps4 halen almadım alınca eminim ohaaaa ne müthiş grafik var diyeceğim , çünkü başka bir platformda oyun oynamam bu yüzden dünyanın en iyi grafikli oyunları ps4 de oynadığmı oyunlardır :)
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    PS4 ün amacı grafik değil dostum. Oynanabilirlik. PS4 ün gücünün bundan daha öteye geçeceğini pek sanmam. Ama açıkçası denediğim hiçbir oyunda kasma ve ya donma tarzı bir sorun ile karşılaşmadım ben. Ama kötü bir hisse kapılıpta konsolu ucuzdan satma sakın.
  • FPS oyun delisi iseniz 100hz üzeri ve 1ms-2ms lik bir monitörün olduğu kral bir pc her zaman tercih ederim. FPS PC de oynanır.

Koltuğa yaslanıp , keyfime bakarım , exc. oyunlar ilede havamı bulurum derseniz konsol biçilmiş kaftan. Ötesi yok.
  • ilerde bir monitör alıp senin gibi yapmayı düşünüyorum.Ps4 'de bir oyuna hapis kalıyorsun zaten bedava düzgün bir oyunda yok.Steam'i arıyor insan
    dostum oynanabilirlik bilgisayarda daha yüksek malesef.. ben çoğu konsol gördüğüm için bana öyle geliyor.Bilgisayarın özgürlüğü bir başka şimdi değerini daha iyi anlıyorum.Şuan mecburen kullanıyorum düzgün bir fiyat gelirse satmayı düşünüyorum ps4'ü
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.