Şimdi Ara

PS4 İÇİN UYUMLU DİREKSİYON THRUSTMASTER T300RS GELDİ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
19
Favori
43.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • t100 ün p.car desteklediğini yazan bir makale okumuştum.project cars destekleyen direksiyonlarmıydı neydi ama kullanan arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur.emin olmadan ürünalırsanız sıkıntı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariza46

t100 ün p.car desteklediğini yazan bir makale okumuştum.project cars destekleyen direksiyonlarmıydı neydi ama kullanan arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur.emin olmadan ürünalırsanız sıkıntı olabilir.

ps3 ve pc yazıyor kutuda ama birçok kişi destekliyor diye ok verdi, youtube'da da gördüm. Şu an aklımda sadece kullanımı nasıl konusu kaldı
  • kullanan arkadaşlar bir bilgi verir umarım size.ps4 için direksiyon çok sıkıntıya soktu beni(logitech g27 evde yatıyor hala)iyi araştırıp alınmalı.umarım istediğiniz bilgilere ulaşırsınız.bol şanslar
  • quote:

kullanan arkadaşlar bir bilgi verir umarım size.ps4 için direksiyon çok sıkıntıya soktu beni(logitech g27 evde yatıyor hala)iyi araştırıp alınmalı.umarım istediğiniz bilgilere ulaşırsınız.bol şanslar

tşk ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyelsal

Birkaç sayfa geriye gittim de t100 un pro cars ı desteklemediğini gördüm doğru mudur?

destekliyor hocam, yanlis bilgi. zaten resmi destek veriyor pcars bu direksiyona. sitesinde de mevcut.
    ben t100 sahibiyim ve sorunsuz oynuyorum. ilk direksiyon ile oynayacaksaniz tavsiye ederim. begenirseniz t300 ya da daha ustune terfi edersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kullanan arkadaşlar bir bilgi verir umarım size.ps4 için direksiyon çok sıkıntıya soktu beni(logitech g27 evde yatıyor hala)iyi araştırıp alınmalı.umarım istediğiniz bilgilere ulaşırsınız.bol şanslar

Bence acele etmeyin, biraz daha bekleyin.E3'te belli olabilir logi desteği.GT7 bu konuda kilit noktadır.GT5 ve GT6'da logitech'in nerdeyse tüm direksiyonları destekleniyordu.Ve baya da bir logitech kullanıcısı var ps3'te. Bunları hiçe sayıp, logi desteği yok, diyeceklerini zannetmiyorum.
  • Logitech den olumlu ya da olumsuz cevap bir an önce gelsede ne yapacağımıza karar versek.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Birkaç sayfa geriye gittim de t100 un pro cars ı desteklemediğini gördüm doğru mudur?

destekliyor hocam, yanlis bilgi. zaten resmi destek veriyor pcars bu direksiyona. sitesinde de mevcut.
    ben t100 sahibiyim ve sorunsuz oynuyorum. ilk direksiyon ile oynayacaksaniz tavsiye ederim. begenirseniz t300 ya da daha ustune terfi edersiniz.

ilk direksiyon olacak, arada çok fark yoksa t300 almak istemiyorum, normalde sadece bf4 oynayan birisiyim, bi gazla bu oyunu aldık bari hakkını verelim diyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

ilk direksiyon olacak, arada çok fark yoksa t300 almak istemiyorum, normalde sadece bf4 oynayan birisiyim, bi gazla bu oyunu aldık bari hakkını verelim diyorum :)

direksiyon ile bir baska guzel tabi.. :)
    bu arada soylemeden gecemeyecegim, bf4 videolariniz efsane :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

direksiyon ile bir baska guzel tabi.. :)
    bu arada soylemeden gecemeyecegim, bf4 videolariniz efsane :)

Eyw :)

Bu arada bi şy fark ettim, benim r2 tuşu bozuk. Bf de sniper oynayamıyodum basmıyodu, bu oyunda da gazı yemiyomuş. Ark ile yan yana aynı araba oynadık benimki onun yanıma bile gelmiyo. Öncelikle bi kol almam lzm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bu t300 her iki konsoluda destekliyormu ? (Ps4-xone)

• quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

Beyler bu t300 her iki konsoluda destekliyormu ? (Ps4-xone)

Xbox'ı desteklemez. T300 Ps4'e, onun muadili Ferrari TX Xbox'a uyumludur.
  • peki her iki konsolu birden destekliyen bir direksiyon var mı?

• Thrustmaster T100 alacaklara kişisel yorumum;
    Bugun elime geçti baya bir vakit geçirdim basında, ilk kullanımla ilgili kendi görüşlerimi objektif olarak dile getireyim;
    Satın almadan once ürün bana fiyat performans açısından çok çok iyi geliyordu hatta bu fiyata FFD (Force Feedback) ozelligi olan marka bir direksiyon çok iyi demiştim. Bugun elime geçince düşündüğüm gibi çok çok iyi bir yanını görmedim :) Ürün fiyatıyla tamamen uyusuyor hatta bazı eksileri ve artıları fiyatı dengeliyor. Ürünün içerisinde motora bağlı dişlileri çok rahat hissedebiliyorum, bana yerli yapım (replika) bir ürün almışım hissiyatını verdi. Dişliler belli ki geniş (büyük) olacak ki, kalibrasyon yaparken bile ekrandaki değerler hiç 1'er artmadı hep 3'er 5'er artıyor. yani ürün kesinlikle hassas bir ürün değil! Ürün malzeme kalitesi tamamen fiyatıyla orantılı, ucuz olduğunu hissettiriyor. Hatta ilk hayal kırıklıgım direksiyon ebatını görünce oldu :) Gelelim artısına; en kötü direksiyon bile olsa direksiyon - pedal seti ile oynamak gercekten keyifli! Hatta alışırsanız ds4'e donmek istemeyebilirsiniz. İlk kullanımlarda baya bir zorluyor, kurcaladıkça alışıyorsunuz. Kısaca en büyük artısı keyifi, FFD'ye gelecek olursak her ne kadar size içerdeki dişlileri hissettirse de yol- araç durumu ve lastiklere güzel tepki veriyor. Şahsen ben FFD motoru direksiyonu zorlasa da yağ gibi kayan bir direksiyon bekliyordum ama bu fiyata anca bu kadarını sunmuşlar :) sağa - sola dönüşlerde dişliyi hissetmek sizi rahatsız etmezse gayet keyifli bir kullanımı var. Ben 10/5 veririm, alışırsam da 6’yı bulur maksimum sizi bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

peki her iki konsolu birden destekliyen bir direksiyon var mı?

Fanatec

• Direksiyon hissi bir başka.ilk başlarda zor gelebilir ama alıştıktan sonra yollar sizin oluyor.
  • ariza46 kullanıcısına yanıt
    Proj.csrda bazı yarışlarda mesela yağmurlu yarışlarda kolla oynamak çok zor oluyor direksiyona alışanlar için

• Ali abi henüz ps4 e uyumlu direksiyonum olmadığı için bilgim yok.Ne alacağım konusunda karar verebilmiş değilim.logitech desteği konusunda umudum yok ama yinede acele etmek istemiyorum.g27 yi sahibinden com a ilan verdim belki satışı olur diye.sizinde aklınızda olsun uygun bir g27 var bende :)
  • Ali abi g27 yi bir arkadaşa verdim.t500 almak için son hamleyi yapacağım artıkhttp://www.simw.com adlı siteden alışverişi gerçekleştirmek istiyorum.sizin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum siteden bu ürün alınır mı?
  • ariza46 kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlısı olsun valla ben hiç bir yabancı siteden ürün almadım
    O yüzden ne desem boş amazonun kendi sitesinden alsana daha güvenilir
    Hiç olmassa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.