Şimdi Ara

PS4 İÇİN UYUMLU DİREKSİYON THRUSTMASTER T300RS GELDİ (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
19
Favori
43.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat olarak çok fazla fark var Ali abi oyüzden diğer siteyi yazdım.thrustmaster sitesinde satın al linkine tıkladığım zaman 2 site çıkıyor zaten biri amazon diğeri simw. bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum ama......
  • ariza46 kullanıcısına yanıt
    azmi dediğim gibi sana desem yalan olur kardeşim
    artık şansa kalmış yada diğer almış arkadaşlardan da
    bilgi bekle istersen
  • teşekkür ederim.hayırlısı bakalım
  • ariza46 kullanıcısına yanıt
    Bende Amazonun reklamını yapıyor gibi bir görüntü veriyorum belki ama Simware sitesinde T500 ün fiyatı 500 euro gözüküyor.Ben mi yanlış baktım bilmiyorum.Amazon de T500 fiyatı 373 Euro.Fiyatları cok oynuyor demişsiniz bende merak edip baktım,amazonda daha uygun fiyatı.Sepete eklemeyi denemedim,kargo ile falan 400 Euro falan oluyordur herhalde. Neyse, işallah en uygun fiyata alabilirsiniz istediğiniz direksiyon setini.
  • ilgilendiğin için teşekkür ederim.amazon da 589 euro dan aşağı fiyata hiç raslamadım.türkiye ye kargo seçeneğini tıkladıktan sonra tabii.yani ürün sepete girdikten sonra ki son hali 850.74 dolar.sanırım vergi ve kargo içinde hediye paketi olur felan denmiş vs. vs...
  • "ARAL" isimli firma hakkında "Olumlu" eleştiriler yapanlar firmanın tuttuğu adamlar olsa gerek?????????
  • Arall bu kadar olumsuz eleştiri alıyorken.satış yapması çok zor.DH bence bir çok firma ve ürünü olumlu ve olumsuz eleştri ve incelemeleriyle etkiliyor.firma satışları buna göre yön buluyor.DH forum göz ardı edilmemeli.bunu bilen firmaların adam tutmaları çok doğal
  • bi yönetici arkadaşımız bu konuyu
    sim racing ekipmanları konusuna taşıyıp birleştirse
    tüm direksiyon haberlerini tek konudan takip edebiliriz
    tabi mümkünse
    teşekkürler
  • ps4 e g27 desteğı gelecekmi bu konuda bi gelişme var mı..
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Şu anda hiç bir gelişme yok
    Kaldıki g29 u çıkardılar ps4 için bundan sonrada geleceğini hiç sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ben t300 ya da t500 almak istiyorum;ancak ülkemizde malesef ithalatcının nazından ötürü iki direksiyon da gelmiyor. Ortombo'da fiyatlar özellikle t500 için aşırı yüksek. t300'ün de daha uygun olması gerekli. Garantileri de muamma. Amazon'dan sipariş edince 1582 lira kapı teslim fiyatı var. Aral getirmezse eylülde kendim sırtlayıp getireceğim yurtdışından..
  • Bencede kendin çıkıyorsan getir daha karlı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler t500 setimi satiyorum. Yaninda f1 add on ve deri gt addonla beraber. Urun ingiltereden alindi. Urun temiz 6 aydir kullaniyorum. Sadece f1 addonun uzerinde bebek dis izleri var. Onu alana hediye olarak dusunuyorum. Komple fiyat 2000 TL

Bilgilendirme
    Sifir fiyatlar amerika gumruk ve yol haric

T500 580 usd
    f1 add on 149 usd
    vt gt 28 add on 149 usd

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinx81

Beyler t500 setimi satiyorum. Yaninda f1 add on ve deri gt addonla beraber. Urun ingiltereden alindi. Urun temiz 6 aydir kullaniyorum. Sadece f1 addonun uzerinde bebek dis izleri var. Onu alana hediye olarak dusunuyorum. Komple fiyat 2000 TL

Bilgilendirme

T500 580 usd
    f1 add on 149 usd
    vt gt 28 add on 149 usd

ersin hayırlı satışlar
    hayırdır başka bir direksiyonmu düşünmeye başladın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

Orijinalden alıntı: ersinx81

Beyler t500 setimi satiyorum. Yaninda f1 add on ve deri gt addonla beraber. Urun ingiltereden alindi. Urun temiz 6 aydir kullaniyorum. Sadece f1 addonun uzerinde bebek dis izleri var. Onu alana hediye olarak dusunuyorum. Komple fiyat 2000 TL

Bilgilendirme

T500 580 usd
    f1 add on 149 usd
    vt gt 28 add on 149 usd

ersin hayırlı satışlar
    hayırdır başka bir direksiyonmu düşünmeye başladın

Evet abi , Fanatec Base 2 ye geçeceğim ama ilk bu direksiyonu elden çıkarmam lazım. Şu an için beklemedeyim. Fiyatı da uygun tuttuğumu düşünüyorum ,
  • ersinx81 kullanıcısına yanıt
    Sen al bakalım memnun kalırsan bende alırım valla senin sayende
    Konsoldada kullanılıyormu bu base2 ps4 de

Evet fiatını çok makul tutmuşsun çok hesaplı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba. Bir süredir çeşitli yerli ve yabancı forumlarda simülasyon ekipmanları ve oyunları üzerine araştırmalar yaptım ve yana yakıla direksiyon aradım. En son umudu kesmiştim eylül'de kendim getirecektim yurtdışından. Dün akşam şans eseri Media Markt'da T300 GTE modelini buldum. Müşteri hizmetleri hiçbir yerde olmadığını tek ürün olduğunu söyledi. Gerçekten de ortombo hariç Türkiye'de hiçbir yerde bulunmuyor. Ben de hemen kaptığım gibi aldım ve getirip dikkatlice kurup yarım saat kadar oynadım. Bu işlerin bana göre olmadığının farkına vardım. Hakkını vererek oynamak için(oynamak da doğru kelime değil aslında) yaşamak için gerçekten emek verip, zaman harcamak gerekiyor. Bu sebeple aldığım sıfır direksiyon setini satıyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_108293829/tm.htm Şu an Türkiye'de bulunmadığı için bu işlere meraklı birisinin almasını isterim. Simülasyon işinde kendini ilerletenlere ciddi saygım oluştu, çok geniş ve değişik bir dünya. Hepinize iyi eğlenceler dilerim.
  • Aramıza hoşgeldin de
    Çok çabuk vazgeçmişsin hele biraz sabır edeydin alışana kadar
    Size simülasyon ekipmanları formunda bayağı uzunca bir cevap yazdım
    Okursanız belki fikriniz değişebilir arkadaşım

• Arkadaslar elimde satilik t300rs var aralgame garantisi devam etmekte kutusu poseti durmakta isten vakit ayiramadigim icin bosta duruyo satmak istiyorum fiyat 1100

• Hem ps4 hem pcde çalışabilecek ucuz yollu bir şey önerebilecek yok mu. DFGT ayarında kalitesinde. T80 t10 falan var ama oyuncak gibi duruyorlar. Dandikse hiç almıyım. Gönül ister aslında g27 o da ps4tte çalışmıyor. g29 ve thrustmaster t500 falan da çok pahalı.

Tavsiyesi olan var mı? G27 alıp pc mi aksam.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.