Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.642
Cevap
784
Favori
6.099.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43394340434143424343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çöp çöp çöp bir cacık vermiyor bu oyun. Harcanan zamana yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • savic ve cengiz geldi oyuncu seçiminden, paketlerden ise sadece koulibaly geldi. Takımım da bpl kadrosu ne yapacağım bilmiyorum şuan belki ikinci yarı sokarım savici. Şükür diyelim devam edelim.
  • digne ve rashford geldi, ilk defa kullanabileceğim bişeyler attı. 84 futmas zahaya çok benziyor ama oyun içinde denemek lazım. Rivalsda hiç heyecan yapmayın bana kalırsa coins daha iyi aldım direk 70k yı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

Ben de aynı cevabı arıyorum hocam. Bilgisi olan varsa memnun oluruz.
    Bende yeni başladığım için tam bilmiyorum ama geçenlerde sormuştum. 2018 yılının en iyi 11'i seçilecek. Bunların paketlerden çıkma ihtimali var ama çok düşük olur demişlerdi. Ayın 7 sinde belli olacak diyorlar. Bende paketleri açmadım. Toty paketlere gelince açıcam. Belki bişeyler çıkar. Oyuncu fiyatlarıda düşermi acaba onu tam bilmiyorum.
  • bu rivals odullerinden ne zaman coin yerine pack secsem pisman oluyorum hicbir sey mi cikmaz yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRaFt

bu rivals odullerinden ne zaman coin yerine pack secsem pisman oluyorum hicbir sey mi cikmaz yahu
    her seferinde bi daha kart seçmicem diyorum, gidiyorum yine kart seçiyorum, hem de satılamaz.

halbuki al 70K parayı, temiz, otur evinde.
  • Görüp görebileceğiniz en kötü paket açılışını gerçekleştirdim bugün.

Çöp, çöp. çöp.

https://youtu.be/mb6hGYu1p-0
  • Laaaaaan. Takas edilebilir bide şuan aşırı mutluyum beyler. Kırmızı kart seçimlerinden de perreira ile rashford çıktı. Şimdi napsam neymar satsam mi yoksa 300k lik kadromu satıp etrafına kadro mu kursam

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Gold2 odullerinden. Sonunda kırdık şu şanssizligi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    kesinlikle, hre ikisi ile de 100 maçın üzerinde oynayan biri olarak kesinlike serge'yi öneririm.
  • arkadaşlar fiyatlar bu toty zımbırtısı yüzünden gerçekten düşecekmi ? yoksa alacağımız adamı alalım şimdi biri cevaplarsa sevinirim mesela neymar şuan 610 k alayimmi yoksa toty bekleyip düşermi yani
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    iki lig sbc'si bekliyoruz.bayadır yoklar ortada:)
  • zerkara kullanıcısına yanıt
    sabredebiliyorsan kesinlikle bekle derim.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    bence TOTY relaese edilmesini bekle, çıkmaz demeyin ;) şansınızı deneyin..
  • lotharbey21 L kullanıcısına yanıt
    taktik ve lig 'de tercihin nedir?

ayrıca TOTY çıkmadan hemen öncesi takım kurmak için en kötü tarih, belirtmk isterin.
  • Fifa19Ultimate kullanıcısına yanıt
    O zaman bu akşam Bpl gelsin ortalık şenlensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifa19Ultimate

Bu mesaj silindi.
    fiyatlar düşer diyorsunuz paket açmak için ama kadro kurmak için en kötü zaman neden olsun zaten fiyatlar düşüyor diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

rivals ve wl ödüllerinden yine abidik gubidik oyuncular çıktı.

sizlere kimler çıktı?
    Felipe Anderson ve Rashford çektim(86 geldiği halde bu adamı seçtim)

3walkout, 1inf, geri kalanı board.

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    kadron nasıl hangi lig

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Millette nasıl bir bal var anlamadım

• 
Sayfa: önceki 43394340434143424343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.