Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AC 4 ve fifa14 kardeşlik düşünen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi ben kardeşlik yaptığım kişiyle , benim oyunu aldığım hesaptan o oynamak zorunda mı? Çünkü bu durumda tropy falan yalan oluyor, kendisi istediği hesapta oynayamadığı için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

quote:

Orijinalden alıntı: karsi

Bu gun psn den fifa14 aldım. Kardeslik dusunen arkadaslar pm den ulasabilirler.

Saygılarımla

Up

pm attım mutlaka alacağım hocam

bu arada alınık fifa 14 2. hak

yada ben fifa alsam us hesabından ortak olacak birisi varmı?

Pm cevaplandi, senin istedigin fifaysa o benim degil mesajini alintiladigim arkadasin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

Arkadaşlar şimdi ben kardeşlik yaptığım kişiyle , benim oyunu aldığım hesaptan o oynamak zorunda mı? Çünkü bu durumda tropy falan yalan oluyor, kendisi istediği hesapta oynayamadığı için?

Evet bakiniz konu 1. Sayfa, kardesligin iyi ve kotu yanlari

• omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Evet alabilirsin, ben knack lego killzone oyle aldim, knack ve lego bitirdim satiyorum

• quote:

Evet alabilirsin, ben knack lego killzone oyle aldim, knack ve lego bitirdim satiyorum

Trophy ?

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

Trophy ?

Defalarca yazdim son kez yazayim:

Kardeslikle aldiginiz hesap primary kimdeyse istedigi hesapyptan oynar trophy alir
    Secondary kimdeyse sadece alinan ortak hesaptan oynar trophy alamaz. O yuzden konunun basinda dedik ki, kardeslik yapacaklar anlasip alsinlar, hatta primary kimde olacaksa yarisindan biraz fazlasini odesin.

Sonuc: kardeslik yaparken yeni hesap alip yeni oyunu oraya alacasaniz, ortaklik yaptiginiz kisiyle primary kimin secondary kimin bunu netlestirerek alin, takas psn hesabi alacaksaniz da saticiya sorun, primary mi secondary mi satiyorsun diyin.

• dunyao kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler o zaman ben kendi kullandığım hesabı kendi makinemde secondry yaparım ortakda primary yapar böylece bir sorun kalmaz

• Psn den satın aldıgım bir oyunu aynı cihazdan başka bir hesapla oynanmıyormu arkadaşlar bu sorun önemli bir sorun!!

• Arkadaşlar iki kişi aynı anda Online oyuna ( örnek: BF4 veya Fifa14 ) girebiliyorlar mı? Problem olmuyor mu?
  • Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Şimdiden ben ps4 é USA psn den hesap alıp bunu ana hesap yaptım. Ps3 de kullandığım TR psn i de ikinci hesap yaptım. Kardeşlik yapacağım kişi almış olduğum bu Usa hesabı ana hesap yapıp ikinci hesabıda kendi psn adresi olarak kullanacak değil mi? Ben kalıcı kardeşlik istiyorum. ilk mesajdan bunu anladım. Alıntı Yaparak cevaplarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 14 Aralık 2013; 17:15:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GedKalessin

Arkadaslar merhaba. Benim us hesabim var kardesime tr hesap acmak istiyoruz. Tr dil olmayan oyunlari benden tr dil olan oyunlari kardesimin psnden indirip beraber oynamayi dusunuyoruz. Boyle birsey mumkun mu? Ornegin ben bf4 indirdim o kendi makinasinda tr hesabiyla online oynayabilir mi o da killzone turkce indirdi diyelim bem kendi hesabimla oynayabilirmiyim saygilar.

• Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Kalici kardeslikte caprazlama yapacaksiniz, senin us hesabin veya herneyse karsi tarafa kuracaksin primary olarak, kendine secondary. Onun hesabini da kendine primary kuracaksin, capraz bag olacak, mutlu mesut oynayacaksiniz

• omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Aynen cozmusun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karsi

Bu gun psn den fifa14 aldım. Kardeslik dusunen arkadaslar pm den ulasabilirler.

Saygılarımla

Up

Up , Oyun takasıda olur
  • Hocam oyunu satın aldığın hesapta konsol primary olarak etkinleştirildiyse diğer tüm hesaplar onun oyunlarını oynar.

Bu arada dün mesaj atmıştın nasıl çözdün o kilit işini?
  • Dostum kilit işini benim hesabı devre dışı kardeşlik yaptıgm hesabı etkinleştirerek çözdük.Aynı şekilde kardeşimde benim hesabı etkibinleştirip kendi hesabını devre dışı bıraktı.

Diğer konu ise benim oyun aldıgım hesap harici başka bir hesap ile satın aldıgım oyunları nasıl oynayacagım? Oyunlar kilitli gösteriyor başka hesapta.

• Konsolda 16 hesaba kadar etkinleştirme hakkın var. Oyun aldığın hesapları konsolda etkinleştirdiğin sürece diğer hesaplardan oynayabilmen lazım.
  • Kardeşlik artık uzun soluklu bir olay.Kendinize 5 yıl 6 yıl her neyse devamlı kardeşlik yapacağınız,aynı oyunları alacağınız birini bulun.Çünkü kendi ana hesabınızı kardeşinizde veya kardeşinizin ana hesabı kendinizde primary olacak ve oyunlar da bu hesaplarda(birinde) alınacak ve paylaşılacak.

Ayrıca bu oyunlar satılamayacak kendi hesabınızla satın aldığınız için.Satmak istiyorum derseniz kardeşlik yapmayacaksınız veya secondary primary diye ayırmanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K U N -- 14 Aralık 2013; 18:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmd.KEEN

Konsolda 16 hesaba kadar etkinleştirme hakkın var. Oyun aldığın hesapları konsolda etkinleştirdiğin sürece diğer hesaplardan oynayabilmen lazım.

Oyun aldıgım hesabı etkinleştirince bukez kardeşlikle alınan oyunlar kilitleniyor !!

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.