Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

takas için önerilerinizi alabilirim arkadaşlar yalnız istanbul içi elden takas yapabilirim.
  • Ac4 weycell 61 nickli arkadasa satilmistir.

Kalan oyunlar knack 65 tl, lego marvel 55 tl. Takaslik veya satiliktir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

Ac4 weycell 61 nickli arkadasa satilmistir.

@Weycell 61 tövbe bismillah.
    Neyse

Ac4 veya Killzone shadow fall için kardeş arıyorum fakat oyunu kendi hesabımda oynayacağımdan kardeş olacağım kişi oyunu aldığımız hesapta oynayacak zaten indirmeden sonra giriş yapmam o hesaba yeterince referansım var.

Öncelik AC4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

quote:

Neyse

Ac4 veya Killzone shadow fall için kardeş arıyorum fakat oyunu kendi hesabımda oynayacağımdan kardeş olacağım kişi oyunu aldığımız hesapta oynayacak zaten indirmeden sonra giriş yapmam o hesaba yeterince referansım var.

Öncelik AC4

Piyasaya fena girdim valla....:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty Ghost secondary 50 TL (ben primary kullanacağım)
    Oyunu US PSN den aldım şuan indiriyor 31GB
  • Bu bolumun admini kim bilen var mi? Konu adini yazarken "playsatation" yazmis, harf hatasi var, duzeltmesini rica ediyorum

• quote:

Bu bolumun admini kim bilen var mi? Konu adini yazarken "playsatation" yazmis, harf hatasi var, duzeltmesini rica ediyorum

@Gny* bey konuya bekleniyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

quote:

Bu bolumun admini kim bilen var mi? Konu adini yazarken "playsatation" yazmis, harf hatasi var, duzeltmesini rica ediyorum

@Gny* bey konuya bekleniyorsunuz

Tamam ben duzeltebiliyormusum, halloldu, tesekkurler

• quote:

quote:

Neyse

Öncelik AC4

up
  • Türkçe dublaj Knack hesabı olan var mı ?

• Arkadaşlar milyon kere konusulmuş ama eski Xbox360 kullanıcısı ve PSN-kardeslik sisteminden bihaber biri olarak, emin olmak istiyorum.

Mesela ben bir hesap açıp hesabı primary yapıyorum, o hesaba oyunu indiriyorum. Daha sonra logout oluyorum kendi asıl hesabıma geçip oyunu Online yada offline oynayabiliyorum. Secondary hakkını sattığım kişi ise bu yeni hesabı kendi PS4 une kuruyor ama primary yapmıyor. Oyunu downlod edip bu hesap üzerinden oyunu oynuyor. Bu sayede ikimizde aynı anda online dahil oynayabiliyoruz. Ileride de Primary ve secondary hakkı bu yeni hesapla birlikte ayrıca satılabilir?

Burada da hesap sayısı limiti var sanırım, yani aynı anda max 16 hesap-oyun gibi?
  • Evet, dogru, birtek hesabi kurduktan sonra primary yapayim mi diye soruyor yap dedikten sonra istediginiz hesapta oynarsiniz.

• dunyao kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler, sıkılmadan her soru sorana cevap vermişsiniz tek tek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Us hesaptan Nfs Rivals alan olursa haberim olsun arkadaşlar.

NFS kardeşikle alınmıştır
  • Satılık PS4 Us psn hesabı içinde Battlefield 4 , Battlefield 4 premium + 10 dolar bulunmaktadır.

Psn Us Store da

Battlefield 4 : 60 dolar
    Battlefield Premium : 50 Dolar

Toplamda 120 Dolarlık içerik vardır hesapta. Kardeşlik yeri biliyorum fakat bu hesabı tüm haklarına sahip olup almak isteyende çıkabilir. Fiyatı konuşuruz
  • Benim kafama su takildi ben diyelim ana hesabi baskasini ayarladim kendihesabim disinda kardesimede ucuncu hesap acarsam o sadece ana hesaptaki oyunlari oynuyor ya simdi bendeki kutulu oyunlari oynayabiliyor herhalde bide trophy ler yine kime gidiyor.

• Satılık Killzone Shadow Fall Türkçe Psn hesap Primary+Secondary : Tr storedan aldım 150 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K U N -- 18 Aralık 2013; 19:43:45 >
  • quote:

quote:

Neyse

Öncelik AC4

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Benim kafama su takildi ben diyelim ana hesabi baskasini ayarladim kendihesabim disinda kardesimede ucuncu hesap acarsam o sadece ana hesaptaki oyunlari oynuyor ya simdi bendeki kutulu oyunlari oynayabiliyor herhalde bide trophy ler yine kime gidiyor.

ana hesap sayesinde oynadıkları ve diskli oyundan oynadıkları trophyler kendi hesabına gider
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Benim kafama su takildi ben diyelim ana hesabi baskasini ayarladim kendihesabim disinda kardesimede ucuncu hesap acarsam o sadece ana hesaptaki oyunlari oynuyor ya simdi bendeki kutulu oyunlari oynayabiliyor herhalde bide trophy ler yine kime gidiyor.

ana hesap sayesinde oynadıkları ve diskli oyundan oynadıkları trophyler kendi hesabına gider

O zaman tek dezavantaji benim hesabimdaki oyunlari oynayamiyacak.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.