Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kilzon tr

Seconder tr

Alinik bilginize satanlar pm bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Dover

quote:

Orijinalden alıntı: die.Rache

quote:

arkadaslar kusura bakmayında grub ıcınde grup kuruyorsunz,kurmussunuz zaten 'whatsapp olsun-facebook' olsun, yenı grub kuracak arkadasa hıc bı laf soylemeye hakkınız yok

zaten grup kurarak forum takas grubunda kısır bı ddongu olusmus.Yenı takas grubu kuracak arkadası desteklıyorum cunku ,forum ıcınde bı grub kurcak arkadas.face veya whatsapp gıbı .uyelı oraya ceken kısır dongu saglamasına neden olan bı yapılasma degıl hıc degılse.YINE FORUM ICINDE HERKESE ACIK .AYRIMCILIK ,AYRICALIK OLMADAN

Anlasilmaz garip yazi sekli, "i" harfini hicbir kelimede kullanmama durumu,

"kardanadams" sen misin bu?!

i harfine takılma dostum yazdıklarımda yanlıs bır dusunce veya soylenım dusunduysen onu sole .Hayır degılım uyelık tarıhıme bak

üyelik tarihiyle olacak iş değil bu.2005de hesap açıp sonra unutan 2014 de tekrar alan 5 mesajlı üyeler var.Üstünede 1 ay kullandımı hesabı sanki yıllardır aktif gibi oluyorlar.

kardanadamsla hiçbir alışveriş yapmadım hiçbir sorunumda yoktu kendisiyle hatta üstüne fazla gidildiğini adama biraz haksızlık yapıldığını düşünüyordum. fakat son 35 lirayı olduğunda veririm lafı hiç tasvip etmediğim bişey iade kabul etmese bence daha iyiydi harcadım diyeceğine konuda uzamazdı.

Gecen mesajımı alıntıladığında bende şüpelendim senden ama bişey demedim biliyordum üyelik tarihini öne süreceğini.Şimdi bu 'i' durumunu görünce biraz araştırma yaptım.Bilmiyorum kendini nasıl temize çıkaracaksın ama şüpelendirdin bikere.

Gelelim sorularıma:

1.si foruma 1 yıldır mesaj atmazken kardanadams uzaklaştırma almışken niye mesaj attın bu zamanımı buldun?

2. si ebaydan ufc primary aldım diye satılığa çıkarmıştı sen gelip ufc primary takaslıktır yazmışsın.Konuda yoktun hayırdır bu ufc primary i nerden buldun secondarysi kimde?satış işine çok hızlı girmemiş misin bir yıl sonraki ilk mesajın ufc primary?

3. sü kardanadams da nfs rivals arıyormuş profilinden baktığım kadarıyla elindeki ufc için, nfs rivals veya last of us ile takaslıktır yazmışsın buda mı tesadüf hemde 1 yıl sonraki ilk mesajın?

Bunlara mantıklı bir açıklama getirmezisen sorunlu alışveriş listesine gireceksin gibi duruyor.Şimdiden kusuruma bakma ama olduğu halde parayı ödemeyi geçiştirmek,ertelemek en gıcık olduğum şeylerdendir alt tarafı 35 liraydı. Foruma üyeliğim bile 1500 liramın üstüne yaklaşık 2 ay yatan beni oyalayıp duran bi firma sayesinde olmuştu bu gibi durumlara hiç ılımlı yaklaşamıyorum artık.

• ben bundan oncede yazmıstım .

konudaki curukleri konudan tamamen uzaklastırmak için
    onların AD . SOYAD . NICK . PSN . BANKA HESAP BILGILERINI
    ifsa edilmesi lazım .

böylelikle farklı nicklerle alışveriş yapmak isteseler bile
    bu bilgiler sayesinde tanınabilirler .

bunun için onlarla alışveriş yapan arkadaşların bu bilgileri
    paylaşmasını rica ediyorum .
  • Merhaba,

Tr Psn de alışveriş yapabilen bir arkadaş varmıdır acaba?
    son 20 gündür denemediğim yol yöntem kart vs vs vs kalmadı hiçbir şekilde alışveriş yapamıyorum yapamadım.

Evet ben alışveriş yapabiliyorum!!! diyen bir referanslı cengaver varsa aranızda.

Rica etsem önce ben parasını havale olarak atayım sonra benim adıma last of us alsın Allah rızası için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mg21

ben bundan oncede yazmıstım .

konudaki curukleri konudan tamamen uzaklastırmak için
    onların AD . SOYAD . NICK . PSN . BANKA HESAP BILGILERINI
    ifsa edilmesi lazım .

böylelikle farklı nicklerle alışveriş yapmak isteseler bile
    bu bilgiler sayesinde tanınabilirler .

bunun için onlarla alışveriş yapan arkadaşların bu bilgileri
    paylaşmasını rica ediyorum .

mantıklı.

başka konu açsan yine gelecekler,

böyle kesine yakın çözüm olmuş olur.

Neden kesin çözüm değil, başka birinin banka hesabını kullanır, adını kullanır işlem yaparsa takip edilemez :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

Merhaba,

Tr Psn de alışveriş yapabilen bir arkadaş varmıdır acaba?
    son 20 gündür denemediğim yol yöntem kart vs vs vs kalmadı hiçbir şekilde alışveriş yapamıyorum yapamadım.

Evet ben alışveriş yapabiliyorum!!! diyen bir referanslı cengaver varsa aranızda.

Rica etsem önce ben parasını havale olarak atayım sonra benim adıma last of us alsın Allah rızası için :)

Dilerseniz ben işiniz görülmesi adına size ve herkese bu konuda hafta sonları yardımcı olabilirim hocam. Ama sanal kredikart bilgilerimi silerim psn hesabınızdan
  • satılık watch dogs secondary 30 tl
  • Alınık need for speed rivals primary yada çift hak farketmez
  • TAKASLIK OYUNLAR

SNIPER ELITE 3 PRIMARY

WATCH DOGS SECOND

BLOUND FLAYME SECOND

HEPSI TAKASLIKDIR
  • @-Mudvayne-
    Yazilarindan süphelenmistim ama o hakikaten de ..
  • The Last Of us remastared oyununu çift hak olarak satışa çıkarıyorum. Oyun türkçe değildir. Us hesaptan satın alınmıştır. 3 aylık plus üyeliğide mevcuttur. 6 gün oldu satın alalı.

Fiyat 122 TL. Satın almak isteyen arkadaşlar özelden iletişime geçebilirler.
  • Vaay hoşgeldin KARDANbendoverADAM

İyi yakalamışsınız çocuklar

Kıvanç bey göreve lütfen
  • Arkadaslar burada oyun cesitliligi epey azaldi. Yeni Whatsapp veya facebook grubu kuracak arkadasi destekliyorum. Kendimiz alir grup icinde paylasiriz gerekirse. Burasi diger gruplarda elde kalan oyunlarin pazari gibi oldu gibi geliyor bana.

• Dostlarım tomb rider , kendi aldığım hesabımda primary- secondary olarak da takas tekliflerinizi beklerim. İlk planda takas düşünmekteyim. PM olarak tekliflerinizi beklerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pabl0esc0bar

Arkadaslar burada oyun cesitliligi epey azaldi. Yeni Whatsapp veya facebook grubu kuracak arkadasi destekliyorum. Kendimiz alir grup icinde paylasiriz gerekirse. Burasi diger gruplarda elde kalan oyunlarin pazari gibi oldu gibi geliyor bana.

Dogru soleyıne dokuz koyden kovuyolar hocam burda,cevap dahi veremiolar sadece omusun sumusun evet evet o gıbı benzetmelerde bulunuyolar
  • Bana bak KardanAdams kapıdan kovuluyo bacadan giriyorsun. Ayıp be kardeşim. Bire bir aynı yazıyorsun hala ben değilim diyorsun bir de gelip burayı kirletiyosun. Hayret ya işin gücün yok mu senin? Bi git be kardeşim bit yahu? Edep yahu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxtar

Bana bak KardanAdams kapıdan kovuluyo bacadan giriyorsun. Ayıp be kardeşim. Bire bir aynı yazıyorsun hala ben değilim diyorsun bir de gelip burayı kirletiyosun. Hayret ya işin gücün yok mu senin? Bi git be kardeşim bit yahu? Edep yahu?

hehe evet benım..35 tl yok dedım olunca yolıcam dedım anasının karnında 9 ay bekleyen cocuk bır hafta beklıyemedı. demedınız lafı bırakmadınız .ıstesem ıade yapmıyorum kardesım zorundamıyım ben yazmısıım nbalıve 14 dıye okuman yokmu almasaydın dıyebılırdım ama suc bende tamam kardesım nakıtım yok ama olunca en kısa zamanda cıkartayım dedım.sız naptınız uzerıme uzerıme geldınız karıdanadam yazdınız bırsey demedım edep yahu demı edep yahu

bırı 10 yapmayı cok seversınız sız ısınız gucunuz şov olmus .1500 mkına aldık ama hepımız zengın bebesı degılız taksıtle aldık telefonu sattık aldık 35 tl sıze kucuk gelebılır ama ıssız bır adam ıcın olmayınca olmuyo.tamam ylıcam yazmama ragmen demenız laf kalmadı.

sımdı yıne agzınıza gelenı solersınız.. adam bana mal dıyo ben deyınce yası buyuk edeplı ol dıyo nerde adalet kardes solermısın bana cıfte standart yapmayı bırakın..

Geldiğinden beri en dürüst hareketin bu idi.

Bir kaç kelime yazmak isterim sana. Ne kadar küpe olur bilemem. Biz abilerinin çoğu param yok de ciğerimizi veririz. Ne küçük dostlarımız var her türlü kol kanat gerdiğimiz. Aralarında bırak zengin bebesini aç dolaşan var.

Açlar ama dürüstler. Yalanın Y'sini bilmeyen var aralarında. Hepsi dürüst mü? işte kimisinin de her lafı yalan alavere dalavere olabiliyor. En önemlisi Abilerini enayi yerine koyabiliyorlar. Böyle olunca da abileri sinirden çıldırıyor, kapıyı gösteriyor.

Sen sen ol her şey ol ama dürüst ol. Sana tavsiyemdir.

Neyse sonuç değişmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: www2

Bf4 ve Ac Freedom Cry hellas 'a satılmıştır. Primary erhangunn. Ortak şifre belirleyebilirsiniz.

Teşekkürler hocam

• arkadaşlar merhaba,

PSN Kardeşliği için bir platform oluşturdum: PSNKardesligi.com
    Özetle; platformda alınık ve satılık ilan veya kardeşlik talebinde bulunuyorsunuz, talebinize diğer kullanıcılar teklif veriyor.
    Siz de beğendiğiniz teklifi seçiyorsunuz ve teklif sahibiyle ister teklifi üzerinden teklifi karşılıklı yorumlayarak, ister DM yoluyla iletişime geçiyorsunuz.

Talepte bulunmak için ve teklif vermek için kayıt olmak ve mail adresinize gelen onay mailindeki linke tıklamanız şart.

Kayıt esnasında gerçek adınız ve telefon numaranız da soruluyor. Bu alanları doldurmak farz değil, ama karşılıklı saygı ve güvene dayalı oluşturduğumuz platformda, güven telkin etmek açısından bu alanları doldurmanız önemli.

Bu arada bu bilgileri (Ad-Soyad-Telefon) sadece kayıtlı kullanıcılar görebilecekler.

Platformda puanlama sistemi mevcut...
    Talepte bulunmak, teklif vermek, talebinizin/teklifinizin begenilip begenilmemesi, seçilip seçilmemesi hepsinin bir değeri var. Puanlama sitemi sayesinde her kullanıcının puanı üzerinden (detaylı olarak prifilindeki mevcut referanslarını, incelemeden) hılzıca fikir sahibi olabileceksiniz..

Ayrıca her kullanıcın bir profil sayfası ve duvarı da mevcut.. Profilinize elinizdeki oyunları, ilgilendiğiniz oyunları, referanslarınızı falan yazabileceksiniz ve kullanıcılar, birbirlerinin duvarına yazarak teşekkür edebilecek ve/veya "saygı çerçevesinde" birbirlerini eleştirebilecekler, sitem edebilecekler. Burada "SAYGI" çok önemli!

Sitede ayrıca, Güvenilir Kardeşler Listesi (GKL) ve Dikkatli Olunması Gereken Kardeşler Listesi (DOGKL) olacak bu listeler de haftalık güncellenecek.. Sanırım bu listelerin neye göre oluşturulacağını tahmin edersiniz :) ve umarım DOGKL her zaman boş kalır.. :)

Karşılıklı "GÜVEN" ve "SAYGI" seviyesini maksimum seviyede tutacağınızı umut ediyorum platformumuzu..

Keyifli kardeşlikler kurmanızı dilerim...

tanerf82
    PSNKardesligi.com

• 23/07/2014 tarihinde oluşturulan 3 aylık plus üyeliği bulunan USA psn hesabimda BF4 çift hak + Püre Pool çift hak + 59$ bakiyesi vardır. (toplam 95$ degerinde)

150 TL te satıyorum. Dostlar irtibat PM. İsteyene gg, sanal pazar, sahibinden komisyon farkıyla özel ilan acabilirim.

• 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.